. бг алпийски ски новини : Детски ски състезания за купа Капи в Банско - 31 Януари 2013 - 11:04

АЛПИЙСКИ СКИ (SKI.BG) -- На 28-ми и 29-ти януари 2013 г. в Банско се проведоха поредните детски състезания по ски алпийски дисциплини за купа Капи.

Следва информация от Стефан Георгиев - треньор на ски клуба - организатор - СК "Юлен", публикувана на официалната им страница www.ulenski.com:

"Ски отборът на "Юлен" се представи добре, при момичета старша възраст Михаела Кехайова завърши 3-та на гигантския слалом и 1-ва на слалома, с което записа 3-та победа за сезона. Даниела Елинова за четвърти път този сезон зае две втори места. При момчетата старша продължи доминацията на Алберт Попов и Камен Златков. Въпреки това Ради Дурев успя да завърши 2-ри на гигантския слалом и 3-ти на слалома. Йоан Тодоров бе много близо до първия си подиум този сезон и завърши 4-ти в слалома. Асен Мавриков и Венчо Дамянов си размениха по една победа и от началото на сезона записаха по 2 първи места. Христо Гърменов завърши 2-ри на гигантския слалом, а Михайл Касапинов 2-ри на слалома. Другите наши състезатели Теди Дурев и Йордан Кърпачев нямаха спортно щастие и се надяваме да сполучат в следващите стартове. Като цяло едно добро представяне на децата от ски клуба, които спечелиха 11 медала и подобриха с един повече постижението си от последните стартове в Чепеларе ( 21-22.01.2013 г.)."

Още подробности и официалните резултати от състезанията за купа Капи очаквайте скоро на SKI.BG !