. бг ски бягане новини : Ски бегачите на Паничище с най-много титли на Държавното п-во в Боровец - 07 Март 2013 - 17:59

СКИ БЯГАНЕ. Ски бегачите от СК „Паничище” спечелиха 4 титли във втория ден от Държавното първенство по ски бягане в Боровец. Днес младите таланти се състезаваха в дисциплината преследване с прекъсване. На второ място по златни медали е „Рилски скиор”. Виктор Стоичков („Паничище”) е №1 при юношите в дисциплината преследване с прекъсване на 10 км – 49:30,5 мин. При девойките в същата дисциплина, но на 7 км победителка е Цветелина Павлова („Атлас”) – 49:19,6 мин. Директор на състезанието е Даниела Машова. Организатори са БФСки и Бороспорт АД.

1. Ванеса Емилова („Паничище”) – 20:58,7 мин

Класирането от стартовете може да видите в SKI.BG раздела СКИ БЯГАНЕ - РЕЗУЛТАТИ.