. бг ски новини : Завърши Откритият шампионат на България по ски, тенис и голф - 16 Април 2006 - 20:33

Журналист спечели Открития шампионат на България по ски, тенис и голф в групата до 50 г. Спортният редактор от в. “Стандарт” Пламен Вълков победи в последната дисциплина мини-голф на ТСГ “Мир и дружба” и се нареди на първо място в крайното класиране с 56 т. Втори остана Боби Гергинов с 55 т, а трети е Ники Илиев О.К.Sport с 54 т. В старшата група над 50 г победител е Петър Михнев ТСГ “Мир и дружба” с 55 т, пред Кристиян Илиев с 54 и Георги Тодоров ТСГ “Мир и дружба” – 53. При дамите шампионка на България е Илияна Генева с 58 т, пред Паулина Генева – 56 и Елеонора Гунчева в. “Капитал” с 55 т.

Първенството бе възстановено след 17-годишно прекъсване с помощта на БФСки, БФТенис и най-вече на ръководството на ТСГ “Мир и дружба”. Наградите за призьорите бяха осигурени от представителството на “Росиньол” в България и фирма “Контракт сити”.