. бг сноуборд новини : vivatel snowboard tour 2007 - 02 Април 2007 - 08:44

Първият у нас vivatel snowboard tour събра над 50 участници
Състезанието за любители се проведе в Банско

17.03.2007. Над 50 участници се включиха в първото у нассъстезание за любители vivatel snowboard tour. То се проведе днес, 17 март 2007 г., на писта „Юлен” в град Банско. Сноубордистите сесъстезавахав общо четири категории,по трасе - тип паралелен слалом, с различни елементи - вратички, рейлове, тръби и скокове.

След проведените квалификации, в ранния следобед, бяха обявени и финалистите в турнира. При мъжете до 20 години първото място беше спечелено от Георги Георгиев. Николай Крапчев е победителят при мъжете над 20 години, а при жените победителката е Станимира Карадочева. Финалистите бяха оценявани от общо трима съдии – Константин Минчев, Стефан Попадийн и Кирил Гъстев за сложност и чистота на изпълнение, а за крайното класиране се взеха предвид точките от по-добрия от двата финални скока.

„Радостни сме, че vivatel snowboard tour предизвика толкова голям интерес сред участниците. Обещаваме да продължаваме да даваме все повече възможности за забавление на феновете на зимните спортове”, сподели мениджърът „Маркетингови комуникации” на мобилния оператор Мария Тойчева.

През целия ден за доброто настроение на участниците и публиката се грижи DJ Don4o, а финалистите и техните подгласници получиха много предметни награди, сред които Ipod-и, MP4 плейъри и ранички със CD кейсове от vivatel и сноуборд екипировка, осигурена от Burton България.

Следващото състезание от любителския vivatel snowboard tour за тази годинаща се проведе на 24 март 2006 г., на писта „Заека” на Витоша. Записванията на всички желаещи да участват в него ще бъдат от 9:00 до 11:00 часа в деня на турнира.

vivatel snowboard tour продължава на Витоша

22 март 2007. Второто състезание, част от vivatel snowboard tour, ще се проведе на Витоша. Турнирът за любители стартира тази събота, 24 март 2007 г. от 12:00 часа на писта „Заека”.

Сноубордистите, които искат да премерят сили в турнира ще се състезават по трасе - тип паралелен слалом, което включва различни елементи като вратички, скокове, тръби и рейлове. Участниците ще бъдат разделени в общо четири категории: мъже и жени до 20 и над 20 години. Записванията на всички, които желаят да се включат във vivatel snowboard tour на Витоша ще става в деня на състезанието от 9:00 до 11:00 часа.

През целия ден за доброто настроение на всички ще се грижат двама от най-добрите ди джеи у нас, а в края на състезанието участниците и публиката ще имат възможността да чуят на живо изпълненията на култовите рап изпълнители Ъпсурт. Финалистите и техните подгласници ще получат много предметни награди, сред които Ipod-и, MP4 плейъри и ранички със CD кейсове от vivatel и сноуборд екипировка, осигурена от Burton България.

„Радостни сме, че първото състезание от vivatel snowboard tour предизвика такъв силен интерес сред участниците. Сигурни сме, че и тази събота любителите на този спорт ще покажат много умения, техничност и бързина, като същевременно с това се забавляват”, сподели мениджърът „Маркетингови комуникации” на мобилния оператор Мария Тойчева.

Победителите в първия турнир за любители vivatel snowboard tour на Банско бяха оценявани от общо трима съдии за сложност и чистота на техните изпълнения. При мъжете до 20 години първото място беше спечелено от Георги Георгиев. Николай Крапчев е победителят при мъжете над 20 години, а при жените победителката е Станимира Карадочева.

Александра Жекова поздрави лично победителите във втория кръг на vivatel snowboard tour

24.03.2007. Участието на група Ъпсурт беше само част от многобройните изненади на мобилния оператор

Второто състезание за любители, част от vivatel snowboard tour събра над 80 участници.То се проведе днес, 24 март 2007 г., на Витоша, писта „Заека”. Сноубордистите сесъстезавахав общо четири категории в дисциплината рейл сешън, по трасе с рейлове и тръби.

Състезателите бяха оценявани за стил, сложност и чистота на изпълнението от двама съдии – Виктор Жеков и Кристиан Драгошинов. При мъжете до 20 години първото място беше спечелено от Иван Иванов, а Радослав Пенчев е победителят при мъжете над 20 години. При жените победителката в категорията над 20 е Христина Николова, а под 20 години първото място беше спечелено от Христина Радева Те бяха поздравени лично от най-добрата българска сноубордистка Александра Жекова.

„Радостни сме, че състезанията от vivatel snowboard tour, които проведохмепредизвикаха толкова силен интерес сред любителите на сноуборда у нас. Искахме да дадем възможност и на непрофесионалните карачи да покажат какво могат и да се забавляват”, сподели мениджърът „Маркетингови комуникации” на мобилния оператор Мария Тойчева.

През целия ден за доброто настроение на участниците и публиката се грижи DJ Kenobi и  DJ Ice, а специалната изненада на vivatel за всички бяха изпълненията на култовите рап музиканти Ъпсурт.

Финалистите и техните подгласници получиха много предметни награди, сред които Ipod-и, MP4 плейъри, ранички с подаръци от vivatel и сноуборд екипировка, осигурена от Burton България, а специалната награда на организаторите беше присъденана най-младия състезател във vivatel snowboard tour – тринадесет годишният Владимир Кирилов.