. бг ски новини : Крайни резултати от международното Xski състезание над Банско - 15 Февруари 2003 - 23:37

Към 15 часа днес финишира последният участник в единственото международно Xski състезание в България за годината. На старта след вчерашните квалификации се подредиха 30 състезатели от които 16 скиори мъже, 8 сноубордиста, 3 скиорки и 3 сноубордистки. Независимо от влошаващото се време, появилата се мъгла и прехвърчащ сняг спусканията минаха без инциденти. Деня завърши с награждаването на победителите и Big Air шоу на осветената писта "Котвата".

Можем да отбележим, че значително повишеното ниво на състезанието е привлякло вниманието на още повече почитатели на екстремните ски не само в страната, но и по света!