. бг ски новини : Владимир Илиев спечели титлата в спринта на 10 км на Държавното по биатлон - 28 Март 2019 - 16:56

БИАТЛОН. Владимир Илиев (Аякс, Троян) спечели титлата в спринта на 10 км за мъже на държавното първенство по биатлон, което се провежда на Белмекен. Илиев допусна две грешки в първата стрелба от положение легнал и измина трасето за 18:20.2 минути.

Втори се нареди Красимир Анев (Боровец) на 18.4 секунди също с две грешки, а третото място зае Антон Синапов (Рожен) с две пропуснати мишени и пасив от 43.9 секунди.

При жените шампионка в спринта на 7.5 км е Емилия Йорданова (Амбарица) без грешка в стрелбата и с време 18.22.5 минути. Втора и трета са съответно Даниела Кадева (Банско) с четири пропуснати мишени и изоставане от 36.3 секунди и Десислава Стоянова (Амбарица) с две грешки и пасив от 45.8 секунди.