. бг ски новини : Nesquik Plus със състезание по ски за деца тази неделя на Витоша - 12 Март 2008 - 17:49

Тази неделя, 16 март от 10 часа на писта „Стената” пред хижа Алеко на Витоша за осма поредна година Спортно туристическо дружество "МОТЕН” организира и провежда единственото в страната открито клубно състезание в дисциплината гигантски слалом за деца от 4 до 11 години.

Генерален спонсор на състезанието за малчуганите е любимата им шоколадова напитка NESQUIK PLUS. Право на участие в слалома имат момчета и момичета, родени след 1996 година, които са представени от своите клубове и ски училища. В 14:00 часа ще бъдат ясни победителите  в четирите възрастови групи – от 4 до 5 години, от 6 до 7 години, от 8 до 9 години и от 10 до 11 години. По традиция ще има и специална награда за най-малките участник и участничка, които освен че трябва да се спуснат, имат задължението като бъдещи “звезди” на ски спорта да кажат и по няколко думи пред телевизионните камери.

Най-добрите скиори, класирани от първо до шесто място, ще бъдат наградени с купи и медали. За всички участници, които финишират благополучно, NESQUIK PLUS са подготвили поощрителни награди и сладки стимули.

За публиката на атрактивното състезание са се погрижили NESCAFE 3in1. Всички родители, гости и фенове на малките състезатели ще се подкрепят с гореща чаша от „неочаквано добрата комбинция”.

До момента над 160 „слаломисти” са заявили желанието си за участие.

Бъдете наши гости, съучастници, спонсори и фенове .....