. борд спорт : Red Bull Manny Mannia квалификация във Варна - 17 Май 2011 - 23:47

СКЕЙТ (SKI.BG) -- Първият български квалификационен тур на Red Bull Manny Mannia е към своя край. Днес Варна постави точката и сега остава само националната квалификация, в която ще бъде определен българският учасник в големия финал на Red Bull Manny Mannia в Ню Йорк, САЩ през месец август тази година.

Всъщност, състезанието във Варна по-точно постави не точка, а удивителен знак! Страхотен, слънчев варненски ден, в който "варненските машини тотално разгромиха уредите"!

Победителите във Варна са: Павел Царев, Радостав Атанасов и Димитър Косатев, а заедно с тях на финалната национална квалификация с уайлдкард отива Димитър Попов.

В мини-турнира за най-добър трик за скейтърите под 14-годишна възраст отново най-добре се представи Иванчо, а второто и третото място останаха за Васил Василев и Димитър Стефанов.

В днешния турнир участваха общо 22-ма големи и 12 малки скейтъра.

Екипът на организаторите "с крила" вече е в трескава подготовка за финалната квалификация в София на 21-ви май пред Паметника на съветската армия... Елате поне да погледате - шоуто си заслужава!