. борд спорт : Победители в регата BARUT SURF 2011 - 01 August 2011 - 09:23
Вижте фотогалерията на SKI.BG от уиндсърф състезанието

УИНДСЪРФИНГ --SKI.BG-- В събота и неделя се състоя уиндсърфинг регата "BARUT SURF" 2011. Обявената първоначално като детска, регата прерастна в истински уиндсърф шампионат.

Гонките за деца до 11г, младежи до 16г, също за мъже и жени започваха на плажа пред Баш Бара и се разиграваха в залива на Созопол. Ето и победителите в отделните категории >

Уиндсърфинг регата BARUT SURF 2011

На 30 юли 2011 г. „Барут сърф клуб” организира уинд сърф регата. Събитието се проведе между къмпинг „Градина” и къмпинг „Златна рибка”. Представители на няколко сърф училища от Южното черноморие дойдоха, за да се състезават.

При най-малките до 11 години победители станаха Йоана Петкова (11-годишна, от „Арапя”), Ива Йорданова (11-годишна, от „Барут Сърф Клуб”), 3. Мина Атанасова (11-годишна, от „Арапя”).

При момичетата от 12 до 16-годишна възраст първото място спечели Никол Колева от „Борд Академи”, 2-то място взе Александрина Янева от Арапя, а третото място беше за Йоана Костова от „Барут Сърф Клуб”.

Най-успорваната битка беше при момчетата от 12 до 16-годишна възраст. Първото място спечели Александър Менкаджиев, второто място взе Петко Кипров, а третото Борис Рангелов.

В надпреварата участваха мъже и жени. При жените първото място безопалационно спечели Любомира Чушева – известна още като „малката чушка”, която дори конкурираше мъжете. Втора стана Десислава Векилска – „Деси къде си 2”, а третото място взе Ася Добрева. При мъжете първото място беше за Камен Марков, 2-то място за Николай Николов – „Кико – Марадона”. А третото място за Виктор Димитров – Хачо.

След този прекрасен и изпълнен с чудни емоции ден, вечерта всички участници, техните приятели и близки се събраха на „Баш Бара”, за да видят кои са наградените. При децата победителите получиха невероятно красивите купи, ръчно изработени специално за регатата от „SHADES”. Предметните награди бяха осигурени от “Gastra”. Всички участници и организатори на събитието се отличаваха със специално направените тишърти от фирма „Alana”. При мъжете наградният фонд беше осигурен от приятелите от „Баш Бар”.

ВИЖТЕ ФОТОГАЛЕРИЯТА на SKI.BG от регата "BARUT SURF" 2011 тук !!!