. bg ski news : Отборът на Паничище от Сапарева баня убедително спечели купа Витоша - 25 March 2012 - 08:40

СКИ БЯГАНЕ. При отлично време на Витоша завърши последният старт на младите ски бегачи, валидно за купа „Надежди”, съобщи специално за SKI.BG ръководителят на Направление ски бягане към БФСки г-н Петър Панков.

Организаторите от район Витоша на СО и БФСки предложиха добре подготвена писта, част от тази на която се  подготвяха националните състезатели, преди заминаването си на стартовете в Чехия и Австрия.

Младите бегачи от възрастови групи момчета и момичета и кадети се състезаваха с присъщия им дух и желание за победа. Отборът на СК „Паничище” спечели най-много победи и заслужено спечели Купата за комплексното класиране. Индивидуални победители в съответните възрастови групи станаха: