SKI.BG
     Неделя, 18 Август 2019
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
10 Декември 2007 - 17:11
Стартове на националите в Европа
Мурмела 8ми на ФИС!
изпрати на приятел Printer friendly версия

Младият български алпиец Стефан Присадов се класира 8ми на ФИС слалом от младежкия национален шампионат на Германия. В старта на 9ти декември завършиха 92ма състезатели, сред които и бъдещите топ състезатели на Германия. На 10ти декември Присадов достигна 21во място на гигантския слалом от същия шампионат.

Междувременно на 9ти декември българските национали Килиан Албрехт и Стефан Георгиев не успяха да се класират за втория манш на слалома от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в австрийския курорт Бад Клайнкирххелм.

35-годишният натурализиран австриец стартира с номер 40 и завърши на 41-о място с време 51.66 секунди, изоставайки на 3.32 секунди от победителя в първия манш Бенямин Райх (Австрия). Албрехт остана на 1.47 секунда от 30-ото място, което щеше да му даде право да стартира и във втория манш.

Стефан Георгиев пък стартира 75-и, но не успя да завърши. Лидерът след първия манш Райх има аванс от 24 стотни от секундата пред Йенс Бигмарк (Швеция) и от 31 стотни пред Феликс Нойройтер (Германия).

РЕЗУЛТАТИ

Place   Goetschen (GER)   Discipline   Giant Slalom
Date   10.12.2007   Category   National Junior Race
Race codex   1703   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Hilse Wolfgang (GER)

     
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  28  202196 BRANDNER Klaus  1990  GER   1:00.86  1:00.08  2:00.94  46.94
 2  56  53972 DORNER Clemens  1991  AUT   1:00.99  1:00.34  2:01.33  49.78
 3  14  202241 MITTERER Christian  1990  GER   1:00.57  1:00.98  2:01.55  51.38
...
21  24  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   1:01.92  1:01.37  2:03.29  64.04
32  43  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   1:02.78  1:02.91  2:05.69  81.50
37  27  92533 BANKOV Borislav  1989  BUL   1:02.81  1:03.89  2:06.70  88.85
52  93  92601 TOTEV Dimitar  1992  BUL   1:05.11  1:04.53  2:09.64  110.24

Did not finish 1st run : CHONGAROV Nikola (BUL)
94 racers finished

Place   Goetschen (GER)   Discipline   Giant Slalom
Date   10.12.2007   Category   National Junior Race
Race codex   6589   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Hilse Wolfgang (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  15  206354 DORSCH Iris  1991  GER   1:01.53  1:02.40  2:03.93  34.38
 2  13  206218 ERTL Barbara  1988  GER   1:02.06  1:02.26  2:04.32  37.15
 3  53  56125 PUCHNER Mirjam  1992  AUT   1:02.56  1:02.42  2:04.98  41.84
...
50  20  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   1:07.02  1:08.21  2:15.23  114.62

66 finished racers

Place   Alleghe-Zoldo Alto (ITA)   Discipline   Giant Slalom
Date   10.12.2007   Category   European Cup
Race codex   5172   Gender   L
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Goltez Matjaz (SLO)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  18  55818 KOEHLE Stefanie  1986  AUT   1:08.02  1:08.76  2:16.78  6.00
 2  41  565315 ROBNIK Mateja  1987  SLO   1:08.94  1:08.27  2:17.21  8.77
 3  5  565360 STUHEC Ilka  1990  SLO   1:08.05  1:09.21  2:17.26  9.09

Did not qualify 2nd run : KIRKOVA Maria (BUL)

Place   Goetschen (GER)   Discipline   Slalom
Date   09.12.2007   Category   National Junior Race
Race codex   1708   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Hilse Wolfgang (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  10  202266 STEINBACHER Christian  1990  GER   43.12  50.58  1:33.70  36.14
 2  12  200349 NAMBERGER Hannes  1989  GER   43.55  51.26  1:34.81  43.37
 3  13  60160 ALAERTS Kai  1989  BEL   43.59  51.44  1:35.03  44.80
...
8  8  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   43.84  51.71  1:35.55  48.18
18  7  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   44.50  51.88  1:36.38  53.59

Did not finish 1st run : GEORGIEV Svetoslav (BUL), BANKOV Borislav (BUL)

92 racers finished

Place   Goetschen (GER)   Discipline   Slalom
Date   09.12.2007   Category   National Junior Race
Race codex   6590   Gender   L
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Hilse Wolfgang (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  7  206358 FREUNDL Carolin  1991  GER   50.40  52.52  1:42.92  36.67
 2  8  56077 POESENDORFER Beatrice  1991  AUT   50.80  52.35  1:43.15  38.03
 3  4  206218 ERTL Barbara  1988  GER   51.13  52.04  1:43.17  38.15

Did not finish 2nd run : MADJARSKA Silvia (BUL)

Place   Goetschen (GER)   Discipline   Slalom
Date   08.12.2007   Category   National Junior Race
Race codex   1705   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Hilse Wolfgang (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  14  202266 STEINBACHER Christian  1990  GER   44.43  46.12  1:30.55  35.56
 2  23  53844 PILZ Florian  1989  AUT   44.58  46.43  1:31.01  38.66
 3  12  60160 ALAERTS Kai  1989  BEL   45.05  46.15  1:31.20  39.94
...
12  6  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   45.66  46.31  1:31.97  45.13
26  31  92533 BANKOV Borislav  1989  BUL   47.52  48.92  1:36.44  75.24
32  57  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   48.79  48.57  1:37.36  81.44

Did not start 2nd run : TOTEV Dimitar (BUL)
Disqualified 1st run : PRISADOV Stefan (BUL)

84 racers finished

Place   Davos (SUI)   Discipline   Super G
Date   06.12.2007   Category   FIS Race
Race codex   5128   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Schneider Hans (AUT)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Total Time FIS Points
 1  2  297153 CIPRIANI Enrica  1988  ITA   1.17.28  18.95
 2  4  515806 KAMER Nadja  1986  SUI   1.17.35  19.88
 3  33  355052 SCHAEDLER Vanessa  1990  LIE   1.17.57  22.82
...
95  90  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   1.23.61  103.32
104  62  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   1.24.43  114.25

121 finished racers

Place   Davos (SUI)   Discipline   Super G
Date   05.12.2007   Category   FIS Race
Race codex   5121   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Schneider Hans (AUT)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Total Time FIS Points
 1  9  515806 KAMER Nadja  1986  SUI   1.22.41  19.73
 2  37  516138 GUT Lara  1991  SUI   1.22.50  20.85
 3  45  197006 GAUTHIER Marine  1990  FRA   1.23.07  27.98
...
97  104  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   1.28.21  92.22
100  75  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   1.28.41  94.72

129 finished racers

Place   Davos (SUI)   Discipline   Super Combined
Date   05.12.2007   Category   FIS Race
Race codex   5125   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Schneider Hans (AUT)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Total Time FIS Points
 1  13  206290 HUEBNER Monica  1990  GER   2.07.11  27.29
 2  12  515587 PUENCHERA Jessica  1982  SUI   2.07.55  30.75
 3  47  196812 PELLISSIER Marion  1988  FRA   2.07.57  30.91
...
35  75  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   2.13.60  78.35
50  104  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   2.16.59  101.87

72 finished racers

Place   Kaunertal (AUT)   Discipline   Giant Slalom
Date   04.12.2007   Category   University Race
Race codex   0143   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Wucherer Hans-Peter (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  1  292756 PENASA Massimo  1983  ITA   1:12.54  1:13.59  2:26,13  32.83
 2  4  202125 ZEPNIK Philipp  1988  GER   1:12.89  1:13.63  2:26,52  35.18
 3  14  700724 BABUSIAK Jaroslav  1984  SVK   1:13.03  1:13.85  2:26,88  37.35
...
17  45  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   1:14.70  1:15.25  2:29,95  55.83
30  44  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   1:15.77  1:16.33  2:32,10  68.78
35  67  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   1:15.79  1:17.90  2:33,69  78.36
55  133  92601 TOTEV Dimitar  1992  BUL   1:19.59  1:19.79  2:39,38  112.62

Did not finish 2nd run : BANKOV Borislav (BUL)
83 finished racers

Place   Kaunertal (AUT)   Discipline   Slalom
Date   03.12.2007   Category   University Race
Race codex   0137   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Wucherer Hans-Peter (GER)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  10  202059 FERSTL Josef  1988  GER   49.34  53.24  1:42,58  33.00
 2  12  60160 ALAERTS Kai  1989  BEL   49.45  53.58  1:43,03  35.68
 3  7  200379 SANDER Andreas  1989  GER   50.51  52.94  1:43,45  38.17
...
16  4  90132 MANOLOV Kiril  1987  BUL   51.65  54.24  1:45,89  52.68
27  6  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   51.97  56.09  1:48,06  65.59
46  76  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   53.86  57.85  1:51,71  87.29
58  121  92601 TOTEV Dimitar  1992  BUL   56.34  59.07  1:55,41  109.29

Did not finish 1st run : BANKOV Borislav (BUL), PRISADOV Stefan (BUL)
80 finished racers

Place   Davos (SUI)   Discipline   Slalom
Date   03.12.2007   Category   FIS Race
Race codex   5115   Gender   L
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Schneider Hans (AUT)
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  14  515841 BERTHOD Pascale  1987  SUI   42.12  41.23  1.23.35  15.32
 2  11  297134 BORSOTTI Camilla  1988  ITA   42.47  41.93  1.24.40  23.00
 3  21  196968 BAILET Margot  1990  FRA   43.28  41.29  1.24.57  24.25
...
38  39  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   47.49  46.20  1.33.69  90.99

53 finished racers
Did not finish 1st run : KIRKOVA Maria (BUL)


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Мария Киркова в Топ 20 на слалом – 26 Декември 2007 - 14:54
Стефан Георгиев трети на слалома в Оберьох, Германия – 27 Декември 2007 - 12:05
Словенец спечели първия ФИС слалом от купа "Юлен" в Банско – 27 Декември 2007 - 18:41
Стефан Георгиев спечели втория ФИС слалом за купа "Юлен" в Банско – 28 Декември 2007 - 15:29
Стефан Георгиев 4-ти на ФИС слалом в Арнолдщайн, Австрия – 05 Януари 2008 - 14:42

Предходна:
Стефан Георгиев се класира трети в слалом на ФИС в Австрия – 05 Декември 2007 - 23:08
Килиан Албрехт трети на слалом в Уинтър Парк – 30 Ноември 2007 - 17:11
Килиан Албрехт шести на слалом в Уинтър Парк – 29 Ноември 2007 - 16:20
Националният отбор замина за Австрия – 27 Ноември 2007 - 21:08
Националите доволни от условията в Банско – 27 Ноември 2007 - 14:02

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Стартове на националите в Европа > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре