SKI.BG
     Петък, 03 Юли 2020
[english version] english version
FIS World Snow Day Sofia 2020
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >
5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
31 Януари 2008 - 15:49
GS за купа НСА (+ВИДЕО)
Киркова е първа при жените
изпрати на приятел Printer friendly версия

Завърши гигантският слалом за купа НСА на писта Витошко лале. Днес трофея спечели словакът Ярослая Бабусяк, който надви капитана на българския национален отбор Стафан Георгиев с 25 стотни в общото време от двата манша. Трети е румънският номер едно Йоан-Габриел Нан.

Мария Киркова, независимо от болките в китката, разби конкурентките си и отново е първа, пред сръбкинята Невена Игнатович и третата в класирането Марта Карбонел от Испания.

Утре е вторият по програма гигантски слалом за купа Витоша.

ОЩЕ ПОДРОБНОСТИ И ФОТОГРАФИЯ СКОРО ТУК!!!

Междувременно на днешната дата, 31-ви януари, е роден Петър Попангелов - младши. Най-успешният български алпиец навършва 49 години. На Олимпийските игри в Лейк Плесид '80 и Сараево '84 той заема престижното 6-то място в слалома, с което завинаги влиза в историята на българските ски.


ВИДЕОРЕПОРТАЖ В СПОРТНАТА ЕМИСИЯ НА БНТ

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Giant Slalom
Date   30.01.2008   Category   FIS Race
Race codex   0736   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Gayraud Bernard (GRE)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  10  700724 BABUSIAK Jaroslav  1984  SVK   1:00.95  1:02.81  2:03.76  35.06
 2  9  90047 GEORGIEV Stefan  1977  BUL   1:01.61  1:02.40  2:04.01  36.84
 3  19  460040 NAN Ioan-Gabriel  1980  ROU   1:02.23  1:02.80  2:05.03  44.09
 4  17  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   1:01.98  1:03.20  2:05.18  45.16
 5  14  561081 JECL Simon  1986  SLO   1:01.68  1:03.94  2:05.62  48.29
 6  6  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   1:02.56  1:03.38  2:05.94  50.56
 7  7  750063 VITANOV Aleksandar  1985  MKD   1:02.69  1:03.79  2:06.48  54.40
 8  2  90134 YANAKIEV Zahari  1987  BUL   1:02.59  1:03.90  2:06.49  54.47
 9  13  294108 BALLABIO Aldo  1987  ITA   1:02.08  1:04.45  2:06.53  54.76
 10  4  90108 CHRISTOV Dimitar  1983  BUL   1:03.13  1:03.66  2:06.79  56.60
 11  12  90109 TODOROV Dean  1983  BUL   1:03.73  1:03.29  2:07.02  58.24
 12  8  320293 KYUNG Sung-Hyun  1990  KOR   1:03.96  1:03.62  2:07.58  62.22
 13  23  700842 KOSA Jan  1991  SVK   1:02.81  1:05.13  2:07.94  64.78
 14  30  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   1:04.18  1:03.93  2:08.11  65.99
 15  21  700843 KUTLIK Matej  1991  SVK   1:04.02  1:04.16  2:08.18  66.49
 16  22  92533 BANKOV Borislav  1989  BUL   1:04.76  1:04.14  2:08.90  71.61
 17  18  310358 DJORDJEVIC Veljko  1984  SRB   1:03.96  1:05.08  2:09.04  72.60
 18  28  700851 SIRAN Vladimir  1991  SVK   1:04.31  1:05.21  2:09.52  76.02
 19  25  690659 FERRARO Massimiliano  1991  ITA   1:04.65  1:04.92  2:09.57  76.37
 20  16  310363 MILICIC Masan  1985  SRB   1:04.64  1:05.98  2:10.62  83.84
 21  59  92575 MUTAVCHIEV Kostadin  1991  BUL   1:05.23  1:06.75  2:11.98  93.51
 22  40  750089 DEHARI Dardan  1990  MKD   1:06.05  1:06.42  2:12.47  96.99
 23  35  90135 YORDANOV Nikolai  1987  BUL   1:06.04  1:06.68  2:12.72  98.77
 24  39  561201 VERLIC Enej  1990  SLO   1:07.13  1:06.46  2:13.59  104.96
 25  50  520082 TURKSEVER Erdinc  1985  TUR   1:07.17  1:06.63  2:13.80  106.45
 26  52  310391 LACKOVIC Igor  1991  SRB   1:06.50  1:07.34  2:13.84  106.73
 27  75  92606 KRASNOGORSKI Alexander  1992  BUL   1:06.80  1:07.13  2:13.93  107.37
 28  61  460043 NICOLAE Florentin-Daniel  1981  ROU   1:07.56  1:06.38  2:13.94  107.45
 29  41  92601 TOTEV Dimitar  1992  BUL   1:07.41  1:06.76  2:14.17  109.08
 30  54  92549 CHOLEV Borislav  1990  BUL   1:08.36  1:06.70  2:15.06  115.41
 31  62  310390 VUKIC Stefan  1991  SRB   1:07.40  1:08.48  2:15.88  121.24
 32  38  460058 OLARU Mihai  1986  ROU   1:07.76  1:08.21  2:15.97  121.88
 33  47  310389 KOCIC Jovan  1990  SRB   1:08.13  1:08.68  2:16.81  127.85
 34  64  460071 ACHIRILOAIE Ioan Valeriu  1990  ROU   1:08.68  1:10.07  2:18.75  141.65
 35  66  230203 PAPADOPOULOS Agisilaos  1987  GRE   1:08.69  1:10.17  2:18.86  142.43
 36  58  92567 HALEV Georgi  1990  BUL   1:09.57  1:10.13  2:19.70  148.40
 37  65  750092 DANOV Jane  1991  MKD   1:09.27  1:10.53  2:19.80  149.11
 38  45  520105 USTA Cenk  1988  TUR   1:10.22  1:10.94  2:21.16  158.78
 39  43  520109 KURAL Gokhan  1987  TUR   1:10.88  1:10.95  2:21.83  163.55
 40  67  520132 PASINLI Selim  1988  TUR   1:11.26  1:10.61  2:21.87  163.83
 41  88  750099 SIMJANOVSKI Anton  1992  MKD   1:11.58  1:10.41  2:21.99  164.69
 41  49  520117 AYAZ Muhammet  1990  TUR   1:10.68  1:11.31  2:21.99  164.69
 43  72  230404 GIOUSMIS Georgios  1991  GRE   1:11.19  1:10.99  2:22.18  166.04
 44  55  520121 YILDIRIM Ibrahim  1990  TUR   1:12.02  1:10.25  2:22.27  166.68
 45  42  520096 DILIK Yusuf  1985  TUR   1:10.14  1:12.30  2:22.44  167.88
 46  76  92584 IVANOV Petar  1991  BUL   1:10.89  1:11.91  2:22.80  170.44
 47  56  520106 HUYUT Mesut  1989  TUR   1:10.45  1:13.48  2:23.93  178.48
 48  51  92556 MIKOV Martin  1990  BUL   1:13.17  1:10.78  2:23.95  178.62
 49  63  92540 STOYANOV Iliyan  1989  BUL   1:12.44  1:12.25  2:24.69  183.88
 50  96  230499 ZILAKIS Vasilis  1992  GRE   1:12.58  1:12.39  2:24.97  185.87
 51  101  92616 ZLATEV Alexander  1992  BUL   1:11.99  1:13.49  2:25.48  189.50
 52  80  230304 AIDARINIS Konstantinos  1988  GRE   1:12.33  1:13.62  2:25.95  192.84
 53  78  92565 STOYANOV Vladimir  1977  BUL   1:11.58  1:14.66  2:26.24  194.90
 54  77  92587 YORDANOV Zdravko  1991  BUL   1:12.37  1:13.88  2:26.25  194.98
 55  36  520111 YILDIZ Mustafa  1989  TUR   1:09.29  1:17.33  2:26.62  197.61
 56  98  230487 KOSTIS Konstantinos  1992  GRE   1:13.50  1:13.46  2:26.96  200.02
 57  85  92557 MILANOV Antonio  1990  BUL   1:14.66  1:13.33  2:27.99  207.35
 58  74  230179 ANASTASIADIS Ioannis  1985  GRE   1:13.55  1:14.48  2:28.03  207.63
 59  79  92541 CHALAKOV Teodor  1986  BUL   1:14.16  1:15.12  2:29.28  216.52
 60  91  92573 KNEBEL Mihail  1991  BUL   1:14.39  1:14.95  2:29.34  216.95

 61  53  230204 STAMATOPOULOS Kostantinos  1986  GRE   1:11.38  1:20.18  2:31.56  232.73
 62  70  230338 HATZINIKOLAOU Alexios  1980  GRE   1:14.62  1:17.35  2:31.97  235.65
 63  48  520120 KUREM Batuhan  1990  TUR   1:13.66  1:22.36  2:36.02  264.45
 64  100  92619 TZOKOV Boni  1991  BUL   1:15.52  1:23.18  2:38.70  283.50
 65  94  92604 UZUNOV Konstantin  1984  BUL   1:20.31  1:20.41  2:40.72  297.87
 66  105  92608 STAMOV Kostadin  1992  BUL   1:21.73  1:19.33  2:41.06  300.28
 67  104  92623 GLINDJEV Boris  1990  BUL   1:28.87  1:15.63  2:44.50  324.74
 68  60  520125 TAS Levent  1991  TUR   1:34.22  1:13.02  2:47.24  344.23
 69  97  92618 KYURKCHIEV Stefan  1991  BUL   1:21.02  1:31.49  2:52.51  381.70
 70  89  934764 ROTH Phillip  1959  USA   1:34.56  1:22.27  2:56.83  412.42
 71  99  92605 MIHAILOV Nikolai  1992  BUL   1:31.03  1:31.17  3:02.20  450.60

Did not start 1st run : PAVLOV Blagoi (BUL), USHEV Tsvetan (BUL), ILJAZI Besar (MKD), HARATSARIS Miltiadis (GRE), MLINSEK Filip (SLO)

Did not finish 1st run : STAMATOPOULOS Thomas (GRE), MALINOV Nikola (BUL), VERGOPOULOS Konstantinos (GRE), PAPANANOS Alexandros (GRE), TABOURIS Nikolaos (GRE), AVRAMIDIS Apostolos (GRE), TRIMERIDIS Iordanis (GRE), TSILIGERIDIS Stavros (GRE), SIMSEK Emre (TUR), POLAT Engin (TUR), VALTADOROS Alexandros (GRE), BONOU Nikos (GRE), RAYTCHEV Ventzislav (BUL), OLARU Bogdan (ROU), TSIMIKALIS Stephanos (GRE), TSAKNAKIS Alexandros (GRE)

Did not finish 2nd run : GALANOPOULOS Panagiotis (GRE), DODOPOULOS Romanos (GRE), PANTELIDIS Theodoros (GRE), TRIPODAKIS Pavlos (GRE), ORAVEC Timotej (SVK), MARKOV Georgi (BUL), BARBU BOGDAN Nicolae (ROU), SEDIANKOV Mihail (BUL), MANOLOV Kiril (BUL), VELECIC Tomaz (SLO), GEORGIEV Georgi (BUL)

Disqualified 1st run : PUSNIK Zan (SLO)

Disqualified 2nd run : RISTEVSKI Antonio (MKD)

 

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Giant Slalom
Date   30.01.2008   Category   FIS Race
Race codex   5667   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Gayraud Bernard (GRE)
     
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  5  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   1:04.81  1:05.67  2:10.48  58.85
 2  2  315187 IGNJATOVIC Nevena  1990  SRB   1:05.36  1:06.09  2:11.45  65.39
 3  4  495764 CARBONELL Marta  1990  SPA   1:07.53  1:08.53  2:16.06  96.48
 4  7  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   1:07.63  1:08.47  2:16.10  96.75
 5  3  235110 RALLI Sophia  1988  GRE   1:07.99  1:08.21  2:16.20  97.43
 6  6  525051 ULUSOY Duygu  1987  TUR   1:08.37  1:08.26  2:16.63  100.33
 7  10  95063 SLAVEVA Desislava  1989  BUL   1:10.20  1:10.41  2:20.61  127.17
 8  11  525033 DASDEMIR Tugba  1985  TUR   1:10.10  1:10.89  2:20.99  129.73
 9  19  95092 VALCHEVA Denitza  1992  BUL   1:11.57  1:09.66  2:21.23  131.35
 10  1  95067 GEORGIEVA Petia  1990  BUL   1:09.69  1:11.95  2:21.64  134.12
 11  40  95090 KAMBAREVA Maria  1992  BUL   1:12.85  1:11.28  2:24.13  150.91
 12  12  235127 PAPADOPOULOU Elsa  1987  GRE   1:13.44  1:11.63  2:25.07  157.25
 13  28  525073 ONDER Irem  1992  TUR   1:13.72  1:12.73  2:26.45  166.56
 14  13  235118 STAMATOPOULOU Maria  1988  GRE   1:12.65  1:15.00  2:27.65  174.65
 15  17  235122 MIHOU Elena-Maria  1989  GRE   1:14.65  1:14.25  2:28.90  183.08
 16  35  235190 PAPAIOANNOU Natalia  1992  GRE   1:15.32  1:14.62  2:29.94  190.09
 17  15  235133 MAVRIDOU Paraskevi  1990  GRE   1:15.02  1:16.93  2:31.95  203.65
 18  33  95093 SHOKOVA Ekaterina  1992  BUL   1:16.45  1:15.57  2:32.02  204.12
 19  27  235194 KAKOULIDOU Ioanna  1992  GRE   1:16.79  1:17.02  2:33.81  216.20
 20  20  525066 GUL Betul  1991  TUR   1:16.47  1:17.91  2:34.38  220.04
 21  16  235114 GATOUDI Eleni  1988  GRE   1:16.87  1:17.78  2:34.65  221.86
 22  24  95069 MARINOVA Nadia  1981  BUL   1:17.81  1:18.24  2:36.05  231.30
 23  25  235195 KOKKINI Anastasia  1992  GRE   1:19.74  1:19.11  2:38.85  250.19
 24  29  95091 IVANOVA Simona  1992  BUL   1:19.12  1:20.10  2:39.22  252.68
 25  14  525061 YILMAZ Tugba  1988  TUR   1:17.43  1:22.38  2:39.81  256.66
 26  21  95082 KOLEVA Diliana  1990  BUL   1:21.48  1:22.48  2:43.96  284.65
 27  34  235203 KOUMBATI Kyriaki  1992  GRE   1:23.38  1:23.57  2:46.95  304.82
 28  31  235185 ATHANASIOU Elena  1991  GRE   1:24.06  1:24.30  2:48.36  314.33
 29  36  235205 PAPADOPOULOU Ioanna  1992  GRE   1:24.63  1:24.19  2:48.82  317.43
 30  37  95089 ZELENKOVA Adriana  1984  BUL   1:23.72  1:25.69  2:49.41  321.41
 31  22  235167 NIKOLOPOULOU Konstantina  1991  GRE   1:24.65  1:26.44  2:51.09  332.74
 32  38  235208 NTALAMPYRA Evaggelia  1991  GRE   1:26.10  1:28.55  2:54.65  356.75
 33  39  235191 TRIANTAFYLLOU Vasiliki  1992  GRE   1:28.03  1:30.01  2:58.04  379.61
 34  32  235170 GKIOULEKA Irene Elpida  1991  GRE   1:29.32  1:31.44  3:00.76  397.95
 
Did not start 1st run : KOSTOGLOU Kleri (GRE)

Did not finish 1st run : NIKOLIK Elena Maja (MKD), SAVKOVA Stefania (BUL)

Did not finish 2nd run : MICKOVSKA Vitorija (MKD), SONAT Busra (TUR), DJUROVA Dessislava (BUL) 


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Стефан и Мария взеха купа Витоша и на Гигантски слалом (+ВИДЕО) – 01 Февруари 2008 - 15:30
Килиан Албрехт и Стефан Георгиев ще карат в слалома за СК в Гармиш – 08 Февруари 2008 - 16:13
Килиан Албрехт ще стартира с №36 в Гармиш – 09 Февруари 2008 - 00:40
Килиан Албрехт завърши 26-и на слалома в Гармиш Партенкирхен – 09 Февруари 2008 - 17:17
Участия на националите в Австрия и Германия – 13 Февруари 2008 - 22:25

Предходна:
Стефан и Мария с втора победа на писта Витошко лале (+ВИДЕО) – 30 Януари 2008 - 18:05
Стефан Георгиев спечели слалома за купа НСА (+ВИДЕО) – 29 Януари 2008 - 16:37
Първи манш на слалома за купа НСА на Витоша – 29 Януари 2008 - 12:36
Захари Янакиев победи на ФИС слалом в Сараево, Босна и Херцеговина – 28 Януари 2008 - 16:42
Пресконференция за купа НСА и купа София – 28 Януари 2008 - 16:11

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > GS за купа НСА (+ВИДЕО) > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре