SKI.BG
     Вторник, 04 Август 2020
[english version] english version
FIS World Snow Day Sofia 2020
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >
5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг ски бягане новини
07 Февруари 2020 - 17:40
65 млади ски бегачи се състезаваха за купа "Самоков" 2020 в Боровец
изпрати на приятел Printer friendly версия

СКИ БЯГАНЕ. Завърши състезанието по ски бягане за купа "Самоков". Ежегодната надпревара се проведе на 07 февруари 2020 г. (петък) в спортен център "Бистрица" в к.к. Боровец. Десетки малчугани взеха участие в състезанието, което се организира от БФСки и СК "Рилски скиор", с подкрепата на "Бороспорт" АД и Община Самоков. Призьорите в тазгодишното състезание получиха купи, както и награди от спортни магазини SLS.

Надпреварата стартира в 10:30 ч. с масов старт на юношите младша възраст (5 км.) и масов старт  на девойките младша възраст (4 км.).  При момчетата  Георги Наумов (Паничище 2009) завърши първи с време 16:56:64, втори бе Димитър Ранков (Тритон Екстрийм) - 17:07.77, а трети финишира Иван Ранков (Тритон Екстрийм) - 17:10.07.

Изключително силно представяне имаха състезателките на клуб "Рилски скиор" при старта на девойките младша възраст. Призовите места бяха взети от три от младите надежди на клуба. Даниела Йорданова финишира първа с време 15:49.98, втора беше Биляна Чавдарова с 16:25.12, а трета - Лили Здравкова, за 16:32.83.

Масовият старт при момчета старша възраст (4 км.) и момичетата старша възраст (3 км.) започна в 11:30 часа. При момчетата първи финишира Дани Чолаков (Рилски скиор) с 13:38.39, второ време 13:48.87 записа Илиян Тодоров (Рилски скиор) , а трети финнишира Георги Джоргев (Паничище 2009) с 14:23.50.

Никол Дишова (Паничище 2009) взе призовото първо място при момчиетата старша възраст с време 12:50.19. Втора стана Елена Христева (Тритон Екстрийм) с 13:10.48, а трета завърши Христина Джупанова (Рилски скиор) с 13:20.52.

Най-малките състезатели - момчета младша възраст (3 км.) и момичета младша възраст (2 км.)  стартираха  в 12:00 часа. При момчетата Микаел Митков (Александър Логистик) взе златото с време 12:10.56, втори бе Кристиян Митков (Александър Логистик) с 12:39.01, а трети се нареди Максим Шушков (Паничище 2009) с 13:18.03. Първа при момичетата е Десислава Минчева (Паничище 2009) с 08:55.01, втора Паолина Ракова (Паничище 2009), а трета - Антония Шушкова (Паничище 2009) с 1:21.85. Наред с най-малките картотекирани състезатели стартираха и всички малчугани в подготвителните групи, които скоро също ще тръгнат по стъпките на шампионите в ски бягането.

Бороспорт АД
07 февруари 2020 г.

РЕЗУЛТАТИ

ЮНОШИ МЛАДША 5км. СТАРТ 10:30
1 1 2165 НАУМОВ Георги 2005 Паничище 2009 16:56.64
2 2 2379 РАНКОВ Димитър 2004 Тритон Екстрийм 17:07.77 11.13
3 3 2378 РАНКОВ Иван 2004 Тритон Екстрийм 17:10.07 13.43
4 4 2351 ЧУЧУГАНОВ Здравко 2005 Паничище 2009 19:01.26 2:04.62
5 5 2305 БОЖИЛОВ Лъчезар 2005 Паничище 2009 19:36.04 2:39.40
6 6 2639 НОВАКОВ Йордан 2005 Тритон Екстрийм 27:48.96 10:52.32

ДЕВОЙКИ МЛАДША 4км. СТАРТ 10:30
1 9 2488 ЙОРДАНОВА Даниела 2005 Рилски скиор 15:49.98
2 8 2540 ЧАВДАРОВА Биляна 2005 Рилски скиор 16:25.12 35.14
3 11 2487 ЗДРАВКОВА Лили 2005 Рилски скиор 16:32.83 42.85
4 7 2168 ДЖАДЖАРОВА Гергана 2005 Паничище 2009 17:03.58 1:13.60
5 13 2423 СТОЯНОВА Диана 2005 Рилски скиор 18:11.32 2:21.34
6 15 2538 ДИМИТРОВА Никол 2004 Рилски скиор 18:34.36 2:44.38
7 16 2438 ЗЕТОВА Лилия 2005 Рилски скиор 18:54.20 3:04.22
8 14 2588 ПЕНОВА Никол 2005 Рилски скиор 19:09.07 3:19.09
9 19 2646 АЛИЧКОВА Христина 2005 Александър Логистик 19:14.38 3:24.40
10 10 2077 ИЛИЕВА Дияна 2004 Рилски скиор 19:55.76 4:05.78
11 17 2446 СОТИРОВА Стефания 2004 Тритон Екстрийм 19:58.86 4:08.88
12 12 2387 АТАНАСОВА Веника 2005 Тритон Екстрийм 21:58.37 6:08.39
13 18 2539 СВИЛЕНОВА Габриела 2004 Рилски скиор 22:37.47 6:47.49

МОМЧЕТА СТАРША 4км. СТАРТ 11:30
1 21 2403 ЧОЛАКОВ Дани 2006 Рилски скиор 13:38.39
2 23 2453 ТОДОРОВ Илиян 2007 Рилски скиор 13:48.87 10.48
3 24 2416 ДЖОРГОВ Георги 2007 Паничище 2009 14:23.50 45.11
4 25 2308 БЕЛЧИНСКИ Веселин 2006 Паничище 2009 14:29.69 51.30
5 22 2415 НИКОЛОВ Николай 2007 Паничище 2009 15:28.14 1:49.75
6 20 2390 СПАСОВ Георги 2006 Тритон Екстрийм 15:37.69 1:59.30
7 27 2489 ТОНКИН Георги 2006 Рилски скиор 16:44.38 3:05.99
8 31 2452 БОНЕВ Илиян 2006 Рилски скиор 18:51.05 5:12.66
9 28 2541 ЕВГЕНИЕВ Богдан 2007 Александър Логистик 19:40.24 6:01.85
10 29 2434 НИКОЛОВ Митко 2007 Ком 22:11.05 8:32.66
11 26 2481 КИРОВ Илия 2006 Тритон Екстрийм 23:20.31 9:41.92
Disqualified (1)
30 2490 БОЖИДАРОВ Божидар 2006 Рилски скиор

МОМИЧЕТА СТАРША 3км. СТАРТ 11:30
1 33 2468 ДИШОВА Никол 2007 Паничище 2009 12:50.19
2 34 2393 ХРИСТЕВА Елена 2007 Тритон Екстрийм 13:10.48 20.29
3 39 2422 ДЖУПАНОВА Христина 2007 Рилски скиор 13:20.52 30.33
4 38 2499 ДИТОВА Красимира 2006 Рилски скиор 13:47.34 57.15
5 37 2404 ДОЙНОВА Стефания 2007 Рилски скиор 14:00.78 1:10.59
6 35 2470 КОСОВСКА Надежда 2006 Паничище 2009 14:16.90 1:26.71
7 36 2549 ТЪРЛОУ Лили 2007 Банско 18:38.24 5:48.05
Did Not Finish (1)
32 2430 ИЛИЕВА Мирослава 2006 Ком

МОМЧЕТА МЛАДША 3км. СТАРТ 12:00
1 50 2545 МИТКОВ Микаел 2010 Александър Логистик 12:10.56
2 48 2544 МИТКОВ Кристиян 2008 Александър Логистик 12:39.01 28.45
3 49 2475 ШУШКОВ Максим 2009 Паничище 2009 13:18.03 1:07.47
4 40 2566 ВЕЛИНОВ Борис 2009 Паничище 2009 13:55.59 1:45.03
5 51 2593 СИМЕОНОВ Милен 2008 Паничище 2009 15:03.56 2:53.00
6 55 2533 НИКОЛОВ Дейвид 2010 Ком 15:14.52 3:03.96
7 54 2546 ЦИНЗОВ Мартин 2010 Александър Логистик 16:24.18 4:13.62
8 52 2567 ПАЛАКАРСКИ Георги 2009 Паничище 2009 17:28.69 5:18.13
9 56 2632 МАНДАЛИЕВ Ангел 2011 Тритон Екстрийм 19:25.30 7:14.74
10 53 2634 НОВАКОВ Дарин 2010 Тритон Екстрийм 20:00.34 7:49.78
11 57 2633 ЧИФТЕЕВ Веселин 2011 Тритон Екстрийм 22:07.89 9:57.33
12 47 2668 ШИНИКОВ Давид 2008 Ком 26:56.43 14:45.87
13 42 2665 КИРИЛОВ Денислав 2009 Александър Логистик 28:15.68 16:05.12
14 41 2664 КИРИЛОВ Делян 2009 Александър Логистик 31:35.79 19:25.23
15 45 2666 МИЛЧЕВ Росен 2009 Александър Логистик 31:46.68 19:36.12
Did Not Finish (1)
43 2663 КОСТЕНСКИ Галин 2009 Александър Логистик

МОМИЧЕТА МЛАДША 2км. СТАРТ 12:00
1 60 2472 МИНЧЕВА Десислава 2008 Паничище 2009 8:55.01
2 64 2471 РАКОВА Паолина 2008 Паничище 2009 8:55.49 0.48
3 65 2565 ШУШКОВА Антония 2008 Паничище 2009 10:21.85 1:26.84
4 66 2582 ПЕНЧЕВА Аманда 2008 Ком 11:32.66 2:37.65
5 67 2580 ТОМОВА Камелия 2008 Ком 12:21.30 3:26.29
6 69 2598 СПАСОВА Благовеста 2008 Банско 13:18.27 4:23.26
7 58 2581 СТАМЕНОВА Ванеса 2008 Ком 13:19.12 4:24.11
8 68 2627 ДИМЧЕВА Христина 2011 Тритон Екстрийм 13:52.78 4:57.77
9 62 2661 ТОДОРОВА Славина 2009 Александър Логистик 21:03.02 12:08.01
10 61 2662 СТРАТИЕВА Никол 2009 Александър Логистик 25:56.58 17:01.57


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
На Узана започна Държавното първенство по ски бягане – 13 Февруари 2020 - 19:12
11 клуба участваха в Държавното първенство по ски бягане на Узана – 15 Февруари 2020 - 19:12
Добро представяне на Тодор Малчов на международни състезания – 09 Март 2020 - 17:01
Прави се прочистване край ролбана на Ридо в Самоков, преди същинското му реновиране – 26 Април 2020 - 17:19
Изграждат роубан за ролер ски и летен биатлон в Троян – 15 Юли 2020 - 22:42

Предходна:
Успешно приключи обучението по ски бягане на децата от Троян – 05 Февруари 2020 - 14:26
Успех за троянски скиори на Купа Тополино – 19 Януари 2020 - 19:39
Отлично представяне на Тодор Малчов на състезанията за ФИС и Балканската купа в Сърбия – 17 Януари 2020 - 16:43
Община Самоков ще реализира проекта за ролбан и стрелбище за биатлон на Ридо през 2020 г. – 16 Януари 2020 - 19:17
Мария Руневска: Винаги ще помня това състезание – 15 Януари 2020 - 19:29

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > 65 млади ски бегачи се състезаваха за купа "Самоков" 2020 в Боровец > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре