SKI.BG
     Неделя, 15 Декември 2019
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
26 Януари 2009 - 14:25
Първи слалом за купа "София" 2009
Деян Тодоров и Мария Киркова спечелиха в първия ден от Купа „София”
изпрати на приятел Printer friendly версия

Днес по обяд на писта "Витошко лале"1 на Витоша завърши първият слалом за ФИС купа "София", традиционно кръг от Балканската купа по алписйки ски дисциплини. Победител при мъжете стана Деян Тодоров следван от аса Стефан Георгиев, трети е Кирил Манолов. Доминацията на българския национален отбор беше пълна, след като единствените чужденци, които бяха допуснати до челната десятка, бяха Йоан-Гебриел Нан от Румъния, достигнал 6-то място и вклинилия се на 9-то място грък Александрос Тцакнакис.

При жените безспорен лидер е единствената българска национална състезателка Мария Киркова, която спечели слалома с убииствената разлика от 4.64 секунди пред туркините Тугба Дашдемир и Ирем Ондер, класирали се съответно втора и трета. Трябва да се отбележи крайно малобройното участие на жени през тазгодишното издание на купата. От 27 състезателки слалома завършиха само 11, за разлика от мъжете, където участваха 80 слаломисти и завършиха 43.

В състезанията участват отбори от България, Гърция, Румъния, Турция, Сърбия, Македония и Словакия.

Независимо от навалялия през нощта пресен сняг пистата беше подготвена добре и състезанието премина при хубаво слънчево време. Утре е втория слалом за купа "София" на същата писта.

РЕЗУЛТАТИ МЪЖЕ

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Slalom
Date   26.01.2009   Category   FIS Race
Race codex   0242   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Panovski Bojan (MKD)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  14  90109 TODOROV Dean  1983  BUL   47.03  44.39  1:31.42  19.85
 2  8  90047 GEORGIEV Stefan  1977  BUL   47.53  45.38  1:32.91  29.63
 3  9  90132 MANOLOV Kiril  1987  BUL   48.03  44.98  1:33.01  30.29
 4  12  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   48.28  45.21  1:33.49  33.44
 5  1  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   47.25  46.78  1:34.03  36.98
 6  4  460040 NAN Ioan-Gabriel  1980  ROU   48.97  45.94  1:34.91  42.76
 7  2  90108 CHRISTOV Dimitar  1983  BUL   49.46  47.13  1:36.59  53.78
 8  16  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL   50.35  46.74  1:37.09  57.06
 9  7  230192 TSAKNAKIS Alexandros  1986  GRE   50.47  47.56  1:38.03  63.23
 10  26  92639 PARLAPANOV Yani  1993  BUL   51.03  47.54  1:38.57  66.78
 11  5  230189 BONOU Nikos  1986  GRE   50.55  48.59  1:39.14  70.52
 12  23  750089 DEHARI Dardan  1990  MKD   51.59  48.65  1:40.24  77.74
 13  17  230116 TRIPODAKIS Pavlos  1982  GRE   52.23  48.52  1:40.75  81.08
 14  11  230165 TSIMIKALIS Stephanos  1985  GRE   52.00  48.76  1:40.76  81.15
 15  18  460067 OLARU Bogdan  1989  ROU   52.50  49.87  1:42.37  91.72
 16  24  460058 OLARU Mihai  1986  ROU   54.09  48.91  1:43.00  95.85
 17  19  520063 SARE Hamit  1982  TUR   54.92  50.58  1:45.50  112.26
 18  48  520123 BECEREN Barkin  1991  TUR   55.46  52.12  1:47.58  125.91
 19  37  230353 KARAMANIDIS Chrysostomos  1990  GRE   57.54  51.87  1:49.41  137.92
 20  46  310399 NIKOLIC Sava  1993  SRB   57.06  53.24  1:50.30  143.76
 21  35  700859 HROMADA Martin  1992  SVK   55.66  56.39  1:52.05  155.25
 22  44  92587 YORDANOV Zdravko  1991  BUL   58.19  55.14  1:53.33  163.65
 23  45  92573 KNEBEL Mihail  1991  BUL   59.04  56.02  1:55.06  175.00
 24  47  230180 PAPADIMITRIOU Ioannis  1982  GRE   59.91  55.29  1:55.20  175.92
 25  70  92646 NEDELCHEV Nikolai  1993  BUL   59.87  57.99  1:57.86  193.38
 26  50  520125 TAS Levent  1991  TUR   58.99  59.56  1:58.55  197.91
 27  54  90087 VASILEV Ivailo  1980  BUL   1:01.62  57.00  1:58.62  198.37
 28  43  230324 PAPADIMITRIOU Athanassios  1989  GRE   1:01.70  58.75  2:00.45  210.38
 29  53  92565 STOYANOV Vladimir  1977  BUL   1:02.21  59.24  2:01.45  216.94
 30  52  92557 MILANOV Antonio  1990  BUL   1:03.85  59.05  2:02.90  226.46
 31  62  230552 PAPADOPOULOS Apostolos  1993  GRE   1:03.79  1:00.44  2:04.23  235.19
 32  79  520151 DEGIRMENCI Mert  1993  TUR   1:05.32  59.14  2:04.46  236.70
 33  71  520150 INCI Mustafa  1993  TUR   1:04.32  1:00.59  2:04.91  239.65
 34  58  230559 ALEXANDRIDIS Dimitrios  1993  GRE   1:05.26  1:00.15  2:05.41  242.93
 35  77  92637 KRUSHKIN Stoyan  1978  BUL   1:05.43  1:00.44  2:05.87  245.95
 36  76  92644 SAVOV Boris  1993  BUL   1:05.39  1:02.36  2:07.75  258.29
 37  78  520149 TASKESINLIOGLU Omer  1993  TUR   1:05.59  1:02.20  2:07.79  258.55
 38  61  92608 STAMOV Kostadin  1992  BUL   1:04.26  1:03.91  2:08.17  261.04
 39  66  92604 UZUNOV Konstantin  1984  BUL   1:06.19  1:04.21  2:10.40  275.68
 40  82  92626 DISHLIEV Kiril  1991  BUL   1:07.04  1:03.80  2:10.84  278.57
 41  75  92629 ASSENOV Asen  1993  BUL   1:06.29  1:05.33  2:11.62  283.69
 42  68  220988 CARR Henry  1992  GBR   1:05.95  1:07.83  2:13.78  297.86
 43  72  92645 YANKOV Andrei  1993  BUL   1:36.26  1:07.45  2:43.71  494.30

Did not start 1st run : TZOTZOMANSKI Georgi (BUL), MITKOV Martin (BUL)

Did not start 2nd run : PAPACHATZIS Nikolaos (GRE)

Did not finish 1st run : ONAL Yakuphan (TUR), BARICA Jan (SVK), ATANASSOV Atanas (BUL), ZOGRAFOS Dimitris-Marios (GRE), ILJAZI Besar (MKD), CHALAKOV Teodor (BUL), USHEV Tsvetan (BUL), DANOV Jane (MKD), GRAMATIKOV Aleksander (BUL), PECHOTA Matej (SVK), KRASNOGORSKI Alexander (BUL), MALCHOV Georgi (BUL), MUTAVCHIEV Kostadin (BUL), BANKOV Borislav (BUL), MOLLOV Georgi (BUL), MARKOV Georgi (BUL), RISTEVSKI Antonio (MKD)

Did not finish 2nd run : ALINSKY Kostadin (BUL), SCHINAS Christos (GRE), STEPANOV Atanas (BUL), MARTINOV Martin (BUL), KICHEV Pavlin (BUL), VLADEV Petar (BUL), RAHOV Ivan (BUL), ORAL Kaan (TUR), PASINLI Selim (TUR), VARBANOV Stoyan (BUL), USTA Cenk (TUR), FALAT Matej (SVK), TOTEV Dimitar (BUL), CHOLEV Borislav (BUL), VITANOV Aleksandar (MKD), YANAKIEV Zahari (BUL), SEDIANKOV Mihail (BUL)

Disqualified 1st run : HALEV Georgi (BUL)

Disqualified 2nd run : GEORGIEV Georgi (BUL)

РЕЗУЛТАТИ ЖЕНИ

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Slalom
Date   26.01.2009   Category   FIS Race
Race codex   5299   Gender   L
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Panovski Bojan (MKD)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  108  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   48.18  49.04  1:37.22  48.31
 2  104  525033 DASDEMIR Tugba  1985  TUR   51.29  50.57  1:41.86  76.95
 3  112  525073 ONDER Irem  1992  TUR   54.67  53.17  1:47.84  113.85

 4  105  95090 KAMBAREVA Maria  1992  BUL   58.88  56.16  1:55.04  158.29
 5  111  235195 KOKKINI Anastasia  1992  GRE   58.81  58.16  1:56.97  170.20
 6  126  95094 HADJIIVANOVA Boryana  1993  BUL   1:00.26  58.13  1:58.39  178.96
 7  124  525078 MIMAROGLU Irem  1993  TUR   1:00.49  58.17  1:58.66  180.63
 8  113  235194 KAKOULIDOU Ioanna  1992  GRE   1:01.01  1:00.49  2:01.50  198.16
 9  120  525052 TUNCA Istem  1989  TUR   1:01.05  1:01.71  2:02.76  205.93
 10  115  315198 GROZDANOVIC Petra  1993  SRB   1:02.73  1:03.47  2:06.20  227.16
 11  116  95069 MARINOVA Nadia  1981  BUL   1:02.86  1:11.37  2:14.23  276.72

Did not start 1st run : MADJARSKA Silvia (BUL)

Did not start 2nd run : CHOLAKOVA Violeta (BUL)

Did not finish 1st run : PAUNOVA Desislava (BUL), GUL Fatmanur (TUR), IVANOVA Simona (BUL), FERTALOVA Dominika (SVK), NAREA Sandra-Elena (ROU)

Did not finish 2nd run : POPOVA Sofia (BUL), PISIOTI Despoina (GRE), MICKOVSKA Vitorija (MKD), SEVERGE Zeynep (TUR), NAREA Bianca-Andreea (ROU), RALLI Sophia (GRE), VALCHEVA Denitza (BUL)

Disqualified 1st run : MAVRIDOU Paraskevi (GRE)

Disqualified 2nd run : EROZEN Begum (TUR)


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Стефан и Мария първи на втория слалом за купа "София" – 27 Януари 2009 - 14:56
Килиан Албрехт 14-ти в първия манш на нощния слалом в Шладминг !!! – 27 Януари 2009 - 20:03
Килиан в топ 20 на слалома в Шладминг ! – 27 Януари 2009 - 22:34
Стефан и Мария продължават рейда в Боровец – 29 Януари 2009 - 20:44
Втори GS за купа "Илия Павлов" – 30 Януари 2009 - 15:41

Предходна:
Килиан Албрехт с ценен успех на слалома за Световната купа в Кицбюел – 25 Януари 2009 - 14:54
Килиан Албрехт влезе във втория манш на знаменития слалом в Кицбюел – 25 Януари 2009 - 12:41
Килиан Албрехт седми в слалома на осветление в Австрия – 23 Януари 2009 - 10:41
Килиан Албрехт трети в слалома за Европейската купа във Франция – 21 Януари 2009 - 16:50
Деян Тодоров и Стефан Георгиев първи и втори на ФИС слалом в Загреб – 21 Януари 2009 - 16:49

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Първи слалом за купа "София" 2009 > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре