SKI.BG
     Вторник, 07 Април 2020
[english version] english version
FIS World Snow Day Sofia 2020
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >
5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007
Board Shop

 . бг алпийски ски новини
31 Януари 2010 - 19:10
Започна Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан
изпрати на приятел Printer friendly версия

МЛАДЕЖКО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО, регион Монблан, Франция (SKI.BG) -- От днес, 31-ви януари, до 6-ти февруари трите френския ски зони в регион Монблан - Шамони, Мегев и Льо Хуш, са домакин на тазгодишното Младежко Световно първенство по алпийски ски. Около 350 младежи и девойки от 40 националности ще се състезават за медалите в дисциплините спускане, Супер-Г, гигантски слалом и слалом. Най-добрите от тях ще се срещнат отново само няколко дни след шампионата по време на Олимпийските игри във Ванкувър.

Домакин на дисциплините спускане и Супер-Г е пистата "Кот 2000" в Мегев, гигантските слаломи са на пистата "Ла Верт" в Льо Хуш, а слаломите - на пистата Льо Планард в Шамони.

Днес, 31-ви януари, състезанията започнаха с гигантски слалом за младежите в Льо Хуш, докато девойките стартираха на Супер-Г в Мегев.

Победител при младежите и шампион в гигантския слалом стана представителят на домакините Матьо Файвър (2:17.55 мин.), изпреварвайки германеца Щефан Луиц и норвежеца Еспен Лисдахъл. Лидерът след първия манш - Виктор Малстрьом от Финландия, остана едва 5-ти. При девойките Световна шампионка на Супер-Г е французойката Марин Готие, следвана от своята сънародничка Джеромин Геруде и австрийката Мишел Морик.

В гигантския слалом при младежите имаше и българско участие - Димитър Тотев остана на +10.02 сек от лидера и се класира 52-ри (2:27.57 мин), а Стефан Присадов и Светослав Георгиев за съжаление не завършиха във втория манш. В първия манш Присадов заемаше 43-ва позиция, на +3.03 сек. от временния лидер Виктор Малстрьом (1:07.98 мин.), Светьо Георгиев беше 62-ри (+4.50 сек.), а Димитър Тотев -75-ти, на +5.82 сек от водача.

Трябва също да се отбележи, че Технически делегат на ФИС за стартовете на девойките е ТД към БФСки г-жа Ася Илиева.

Утре Световното младежко първенство в Шамони продължава със Супер-Г за младежите и нощен слалом за девойките.

 

Place   Les Houches (FRA)   Discipline   Giant Slalom
Date   31.01.2010   Category   FIS Junior World Ski Championships
Race codex   0606   Gender   M
Valid for FIS Points   NO - Waiting reports   TD Name   Cruz Dalmau Oscar (SPA)

Rank Bib FIS Code Name Nation Run 1 Run 2 Total Time
1 12 194495 FAIVRE Mathieu FRA 1:08.16 1:09.39 2:17.55
2 41 202437 LUITZ Stefan GER 1:09.48 1:08.84 2:18.32
3 14 421954 LYSDAHL Espen NOR 1:08.99 1:09.52 2:18.51
4 27 53980 KRIECHMAYR Vincent AUT 1:09.21 1:09.34 2:18.55
5 9 180627 MALMSTROM Victor FIN 1:07.98 1:10.60 2:18.58
6 2 930107 GREGORAK Will USA 1:08.53 1:10.10 2:18.63
7 4 53922 WIESER Manuel AUT 1:08.42 1:10.22 2:18.64
8 1 53985 MATHIS Marcel AUT 1:08.74 1:10.04 2:18.78
9 28 511896 MURISIER Justin SUI 1:08.98 1:09.81 2:18.79
10 5 690413 FANTINO Antonio ITA 1:09.13 1:09.71 2:18.84
11 34 930105 GRANSTROM Colby USA 1:09.72 1:09.22 2:18.94
12 18 990048 BORSOTTI Giovanni ITA 1:09.36 1:09.60 2:18.96
13 30 511908 SCHMIDIGER Reto SUI 1:09.72 1:09.34 2:19.06
14 21 103676 BROWN Philip CAN 1:09.54 1:09.66 2:19.20
15 50 501439 HEDIN Doglas SWE 1:10.16 1:09.11 2:19.27
16 15 511753 ANTHAMATTEN Gabriel SUI 1:09.43 1:09.85 2:19.28
17 3 194212 THOULE Nicolas FRA 1:09.97 1:09.45 2:19.42
18 53 202196 BRANDNER Klaus GER 1:09.94 1:09.59 2:19.53
19 11 53889 HIRSCHBUEHL Christian AUT 1:09.79 1:09.76 2:19.55
20 32 990128 DI RONCO Jacopo ITA 1:10.00 1:09.64 2:19.64
21 48 511776 GASPOZ Vincent SUI 1:10.07 1:09.58 2:19.65
22 22 561255 CATER Martin SLO 1:09.92 1:09.74 2:19.66
23 24 53902 MAYER Matthias AUT 1:09.76 1:10.15 2:19.91
24 20 511718 PLEISCH Manuel SUI 1:09.85 1:10.48 2:20.33
25 29 422039 KYLLINGSTAD Christoffer NOR 1:09.26 1:11.18 2:20.44
26 31 421946 KRISTIANSEN Emil Bjoertomt NOR 1:10.70 1:09.94 2:20.64
27 35 561244 KRANJEC Zan SLO 1:10.25 1:10.85 2:21.10
28 26 202265 STAUBITZER Benedikt GER 1:10.56 1:10.60 2:21.16
29 63 103865 PHILP Trevor CAN 1:10.57 1:10.81 2:21.38
30 25 690161 BREAN Alessandro ITA 1:10.54 1:10.85 2:21.39
31 44 194444 GONZALEZ Quentin FRA 1:10.54 1:10.91 2:21.45
32 64 103752 TROW Andy CAN 1:11.03 1:10.77 2:21.80
33 58 220874 BALDWIN TJ GBR 1:10.65 1:11.67 2:22.32
34 56 700830 ZAMPA Adam SVK 1:11.03 1:11.32 2:22.35
35 33 561217 KOSI Klemen SLO 1:10.24 1:12.13 2:22.37
36 40 421956 MASDAL Knut NOR 1:11.41 1:11.48 2:22.89
37 46 422001 BRATH Joergen NOR 1:11.58 1:11.50 2:23.08
37 66 481103 ANDRIENKO Aleksandr RUS 1:11.12 1:11.96 2:23.08
39 17 934502 ANKENY Michael USA 1:11.71 1:11.57 2:23.28
40 38 930024 MAPLE Wiley USA 1:10.50 1:12.94 2:23.44
41 6 194364 PINTURAULT Alexis FRA 1:12.96 1:10.55 2:23.51
42 65 103656 HALBERT Kelby CAN 1:11.44 1:12.29 2:23.73
43 83 180703 PALONIEMI Santeri FIN 1:11.53 1:12.37 2:23.90
44 43 103646 ZAITSOFF Sasha CAN 1:11.30 1:12.98 2:24.28
45 39 303315 FUSE Takashi JPN 1:11.29 1:14.05 2:25.34
46 78 380318 BRIGOVIC Sebastian CRO 1:12.25 1:13.58 2:25.83
47 52 491356 CARRERAS Pol SPA 1:12.76 1:13.30 2:26.06
48 85 150878 HOVORAK Martin CZE 1:12.90 1:13.17 2:26.07
49 90 700868 FALAT Matej SVK 1:13.74 1:12.97 2:26.71
50 68 561238 VRBINC Matija SLO 1:13.12 1:13.60 2:26.72
51 89 110294 ECHEVERRIA Jose Tomas CHI 1:13.79 1:13.67 2:27.46
52 123 92601 TOTEV Dimitar BUL 1:13.80 1:13.77 2:27.57
53 97 700862 KUPCOK Jakub SVK 1:14.29 1:13.34 2:27.63
54 77 350087 KINDLE Nicola LIE 1:13.65 1:14.15 2:27.80
55 106 150935 KOBR Jonas CZE 1:14.28 1:14.25 2:28.53
56 91 20324 OLIVERAS Marc AND 1:14.67 1:14.22 2:28.89
57 87 481199 DANILOCHKIN Yuri RUS 1:14.10 1:14.93 2:29.03
58 110 370031 ALESSANDRIA Arnaud MON 1:14.70 1:14.57 2:29.27
59 72 110266 ANGUITA Martin CHI 1:14.34 1:16.33 2:30.67
60 111 430610 STARZYK Pawel POL 1:15.58 1:15.12 2:30.70
61 93 430472 KLUSAK Michal POL 1:15.14 1:15.91 2:31.05
62 104 250286 ASTVALDSSON Jon-Gauti ISL 1:16.34 1:14.84 2:31.18
63 117 60207 FIERENS Thomas BEL 1:16.10 1:15.40 2:31.50
64 121 460074 KOPACZ Kund-Laszlo ROU 1:16.20 1:16.08 2:32.28
65 112 430550 KLUSAK Jakub POL 1:16.58 1:15.89 2:32.47
66 42 934518 DANIELS Nick USA 1:20.55 1:12.01 2:32.56
67 118 550049 BLUMS Kristaps LAT 1:16.81 1:16.10 2:32.91
68 99 30283 FREEMAN CRESPO Ignacio ARG 1:15.87 1:17.06 2:32.93
69 119 240128 BUJTAS Csaba HUN 1:16.02 1:17.01 2:33.03
70 109 250284 ARNARSSON Eythor ISL 1:17.22 1:17.22 2:34.44
71 102 40445 KARLOWATZ Nicolas AUS 1:17.92 1:16.91 2:34.83
72 84 30297 KEENAN Lucas ARG 1:16.02 1:19.34 2:35.36
73 105 110268 CARVALLO Benjamin CHI 1:19.75 1:17.93 2:37.68
74 95 30279 MARTINEZ Diego Manuel ARG 1:17.35 1:21.11 2:38.46
75 124 550058 BRISHKA Roberts LAT 1:18.51 1:20.17 2:38.68
76 101 40503 COULL Jackson AUS 1:14.15 1:24.90 2:39.05
77 125 740028 MANUKYAN Yura ARM 1:24.79 1:25.31 2:50.10
78 129 790017 LERHENANE Hamza MAR 1:38.93 1:42.65 3:21.58
79 130 790020 RKIOUI Hamza MAR 1:42.50 1:46.97 3:29.47
Did not start 1st run  
 81 380335 ZUBCIC Filip CRO   
Did not finish 1st run  
 10 481148 MAITAKOV Sergei RUS   
 60 501442 HOEGBOM Nils SWE   
 55 6530115 CHRISTIANSON Kieffer USA   
 115 240122 SZEPESI Bertold HUN   
 51 194167 MUZATON Maxence FRA   
 92 150944 KOTZMANN Igor CZE   
 8 990081 CASSE Mattia ITA   
 76 180602 LESKINEN Roope FIN   
 113 670052 KHUBER Martin KAZ   
 59 491395 SALARICH Xavier SPA   
 13 53898 KOENIG Thomas AUT   
 62 202290 ACKERMANN Marvin GER   
Did not finish 2nd run  
 80 250292 HALLDORSSON Sigurgeir ISL   
 19 501557 PIETILAE HOLMNER Johan SWE   
 7 180666 TORSTI Samu FIN   
 61 30266 GASTALDI Sebastiano ARG   
 75 481196 BISTROV Andrey RUS   
 114 240132 FARKAS Norbert HUN   
 36 421943 KIRKEFJORD Goeran NOR   
 16 990116 DE ALIPRANDINI Luca ITA   
 70 194190 ROGER Brice FRA   
 47 180631 PENTTINEN Juho-Pekka FIN   
 107 110269 CARVALLO Nicolas CHI   
 37 103729 READ Erik CAN   
 103 350088 OEHRI Josef LIE   
 74 92570 GEORGIEV Svetoslav BUL   
 45 561216 KLINE Bostjan SLO   
 98 700851 SIRAN Vladimir SVK   
 108 20314 DOLSA Esteve AND   
 67 501529 GUNNARSSON Henrik SWE   
 82 400237 MEINERS Maarten NED   
 116 430565 WROBLEWSKI Kacper POL   
 127 390031 GRUNBERG Kaarel EST   
 126 390034 KONI Ranek EST   
 94 151024 KOTZMANN Adam CZE   
 122 460071 ACHIRILOAIE Ioan Valeriu ROU   
 73 40435 GRIMUS Anton AUS   
 88 304242 NARITA Hideyuki JPN   
 71 320293 KYUNG Sung-Hyun KOR   
 69 561197 OGORELC Blaz SLO   
 54 40489 LAIDLAW Luke AUS   
 49 92562 PRISADOV Stefan BUL   
 57 501814 OESTER Carl-johan SWE   
 120 210032 VORONOV Artem UZB   
 128 590033 MARQUES Joao-Miguel POR   
 23 511692 HOLDENER Kevin SUI   
 100 250272 HALLDORSSON Gunnar-Thor ISL   
Disqualified 1st run  
 96 550054 ZVEJNIEKS Kristaps LAT   
 86 60198 VAN DEN BROECKE Robin BEL   
Disqualified 2nd run  
 79 481327 TRIKHICHEV Pavel RUS   

Place   Megeve (FRA)   Discipline   Super G
Date   31.01.2010   Category   FIS Junior World Ski Championships
Race codex   5577   Gender   L
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Ilieva Assia (BUL)

Rank Bib FIS Code Name Nation Total Time
1 21 197006 GAUTHIER Marine FRA 1:32.21
2 7 197009 GEROUDET Jeromine FRA 1:32.29
3 33 56004 MORIK Michelle AUT 1:32.58
4 4 206355 DUERR Lena GER 1:32.72
5 14 56088 TIPPLER Tamara AUT 1:32.84
6 35 355053 HOOP Barbara LIE 1:32.89
7 28 516156 ROTHMUND Jasmin SUI 1:32.91
8 30 355052 SCHAEDLER Vanessa LIE 1:33.10
9 24 425887 LOESETH Mona NOR 1:33.16
10 2 106942 IRWIN Stephanie CAN 1:33.21
11 38 516289 THUERLER Andrea SUI 1:33.22
12 29 206323 STIEPEL Isabelle GER 1:33.26
13 13 297910 CURTONI Elena ITA 1:33.31
14 20 565369 KOBAL Ana SLO 1:33.40
15 44 206367 HRONEK Veronique GER 1:33.60
16 23 196968 BAILET Margot FRA 1:33.61
17 45 425803 GROSVOLD Thea NOR 1:33.70
18 36 385052 PALIC Tea CRO 1:33.71
19 11 197329 MARCHAND Aurelie FRA 1:33.73
20 9 197295 PIOT Jennifer FRA 1:33.76
21 25 516109 VOGEL Nadja SUI 1:33.78
22 27 206290 HUEBNER Monica GER 1:33.90
23 63 485570 SOROKINA Anna RUS 1:33.91
23 49 315187 IGNJATOVIC Nevena SRB 1:33.91
25 6 297601 BRIGNONE Federica ITA 1:34.05
26 16 56007 PERNKOPF Evelyn AUT 1:34.18
27 17 297702 MARSAGLIA Francesca ITA 1:34.19
28 15 298084 AGERER Lisa Magdalena ITA 1:34.26
29 8 56087 SIEBENHOFER Ramona AUT 1:34.28
30 72 185292 ROVE Kristiina FIN 1:34.35
31 1 516280 HOLDENER Wendy SUI 1:34.49
32 52 516248 FLURY Jasmine SUI 1:34.52
33 51 435245 CHRAPEK Karolina POL 1:34.60
34 59 506350 EKLUND Nathalie SWE 1:34.66
35 50 425929 MOWINCKEL Ragnhild NOR 1:34.76
36 46 385041 NOVOSELIC Sofija CRO 1:34.86
37 19 506341 WIKSTROEM Emelie SWE 1:34.90
38 12 538855 FORD Julia USA 1:34.99
39 41 106964 MOREL Catherine CAN 1:35.05
40 65 405092 HERWERDEN VAN Michelle NED 1:35.38
41 42 297803 ZANDONELLA Stefania ITA 1:35.50
42 78 185317 SOPPELA Merle FIN 1:35.89
43 61 539119 FUCIGNA Abigail USA 1:35.96
44 48 565400 HORVAT Katja SLO 1:36.04
45 43 425879 RIIS-JOHANNESSEN Kristina NOR 1:36.34
46 79 65090 VAN BUYNDER Isabel BEL 1:36.64
47 66 506399 HECTOR Sara SWE 1:36.73
48 34 155586 KMOCHOVA Tereza CZE 1:36.86
49 64 245059 DOEME Zsofia HUN 1:36.92
50 77 435334 GASIENICA DANIEL Maryna POL 1:37.06
51 54 495763 JARDI Andrea SPA 1:37.09
52 74 506146 SWENN-LARSSON Anna SWE 1:37.38
53 68 485547 KOMISSAROVA Maria RUS 1:38.08
54 56 255258 GUDMUNDSDOTTIR Iris ISL 1:38.47
55 80 185348 BRANNKARR Nathalie FIN 1:38.81
56 62 415178 MCGLINN Alexandra NZE 1:38.91
57 70 155656 HANAKOVA Nicole CZE 1:39.13
Did not start 1st run  
 18 538975 WALES Brooke USA 
Did not finish 1st run  
 73 496053 LOPEZ Stacy SPA 
 39 565378 KNEZ Maja SLO 
 81 85022 HARRISSON Maya BRA 
 57 539347 BERTHER Vanessa USA 
 32 107044 IRWIN Madison CAN 
 71 495934 JARDI Laura SPA 
 3 425880 SEJERSTED Lotte Smiseth NOR 
 47 206354 DORSCH Iris GER 
 5 485563 PROSTEVA Elena RUS 
 60 155605 KLOUCKOVA Karolina CZE 
 37 539109 DELANEY Devin USA 
 26 425921 HAUGEN Kristine NOR 
 10 56059 DEPAULI Jessica AUT 
 76 255284 KRISTJANSDOTTIR Katrin ISL 
 69 155567 MATOUSOVA Zuzana CZE 
 40 565401 BUCIK Ana SLO 
 75 185281 HALME Nina FIN 
 53 107312 ROTH Julia CAN 
 55 298323 GOGGIA Sofia ITA 
 31 516219 NUFER Priska SUI 
 58 485631 YAKOVISHINA Elena RUS 
 67 539628 BYRNE Greta USA 
Disqualified 1st run  
 22 106988 STEVENS Victoria CAN


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Втори ден от Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан – 01 Февруари 2010 - 19:15
Алпийката Мария Киркова преди Ванкувър, Олимпийски хроники по БНТ1 – 01 Февруари 2010 - 21:23
Димитър Тотев 34-ти в слалома от Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан – 03 Февруари 2010 - 16:44
Промяна в програмата на Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан – 03 Февруари 2010 - 18:45
Стефан Присадов 61-ви в спускането от Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан – 04 Февруари 2010 - 19:56

Предходна:
Килиан Албрехт не завърши първия манш на слалома за Световната купа в Кранска гора – 31 Януари 2010 - 11:55
Слалом в Боровец за купа "Илия Павлов" – 29 Януари 2010 - 20:24
Гигантски слалом за купа "Илия Павлов" на Боровец – 28 Януари 2010 - 20:55
Грега Кощумай: Учим скиорите ви да работят – 27 Януари 2010 - 14:22
След нелепа грешка в първия манш на нощния слалом в Шладминг, Килиан Албрехт остана предпоследен – 26 Януари 2010 - 20:33

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Започна Световното първенство алпийски ски за младежи в Шамони-Монблан > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре