SKI.BG
     Четвъртък, 21 Ноември 2019
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
16 Януари 2011 - 14:47
Участие на националите на Европейската купа в Кирхберг, Австрия
изпрати на приятел Printer friendly версия

АЛПИЙСКИ СКИ (SKI.BG) -- Състезателите от мъжкия "А" национален отбор по ски алпийски дисциплини участваха вчера и днес в два старта за Европейската купа в австрийския зимен курорт Кирхберг.


Кристоф Ньосиг (Австрия), слалом за Европейската купа в Кирхберг, Австрия, 16.1.2011 г, фотография © Ski Club Kirchberg

В гигантския слалом на 15-ти януари добре от българите се представи само Стефан Присадов, завършвайки 31-ви с общо време 2:40.67 сек., докато Никола Чонгаров остана извън първите 60 в първия манш и така по правилник не участва във втория. Георги Георгиев не участва. Победител стана французинът Алексис Пинтуро, постигнал общо време от двата манша 2:32.76 мин.

Днес, 16-ти януари, в Кирхберг се проведе и надпреварата за Европейската купа в дисциплината слалом, в която участваха и тримата ни национали от "А" отбора. За съжаление единствен от тях в крайното класиране този път влезе Никола Чонгаров, 24-ти с общо време 1:49.18 мин., а Стефан Присадов и Георги Георгиев-Гого не завършиха още в първия манш. Победител отново стана французинът Алексис Пинтуро, с общо време от двата манша 1:42.71 мин.

SKI.BG
16 януари 2011 г.


Победителите в гигантския слалом в Кирхберг, фотография © Ski Club Kirchberg


Победителите в слалома в Кирхберг, фотография © Ski Club Kirchberg

Place   Kirchberg (AUT)   Discipline   Giant Slalom
Date   15.01.2011   Category   European Cup
Race codex   0142   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Menestrina Daniel (ITA)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  3  194364 PINTURAULT Alexis  1991  FRA   1:16.02  1:16.74  2:32.76  6.00
 2  7  990048 BORSOTTI Giovanni  1990  ITA   1:16.59  1:17.26  2:33.85  12.21
 3  22  292967 EISATH Florian  1984  ITA   1:17.71  1:16.23  2:33.94  12.72
 4  40  534959 JITLOFF Tim  1985  USA   1:18.89  1:15.12  2:34.01  13.12
 5  4  421859 NILSEN Markus  1989  NOR   1:16.60  1:17.43  2:34.03  13.23
 6  2  202462 DOPFER Fritz  1987  GER   1:16.12  1:17.96  2:34.08  13.52
 7  47  54031 LEITINGER Roland  1991  AUT   1:18.53  1:15.82  2:34.35  15.06
 7  23  192653 FREY Thomas  1984  FRA   1:17.70  1:16.65  2:34.35  15.06
 9  13  53985 MATHIS Marcel  1991  AUT   1:17.17  1:17.19  2:34.36  15.11
 10  58  51332 SCHEIBER Florian  1987  AUT   1:19.08  1:15.32  2:34.40  15.34
 11  11  180534 SANDELL Marcus  1987  FIN   1:17.04  1:17.62  2:34.66  16.82
 12  19  292056 GUFLER Michael  1979  ITA   1:17.75  1:16.94  2:34.69  16.99
 13  39  531799 FORD Tommy  1989  USA   1:18.22  1:16.51  2:34.73  17.22
 14  34  193672 BLANC Samy  1988  FRA   1:18.74  1:16.05  2:34.79  17.56
 15  29  193967 MUFFAT JEANDET Victor  1989  FRA   1:18.80  1:16.02  2:34.82  17.73
 16  21  421946 KRISTIANSEN Emil Bjoertomt  1990  NOR   1:18.16  1:16.72  2:34.88  18.07
 17  33  53969 BISCHOF Martin  1991  AUT   1:18.01  1:16.94  2:34.95  18.47
 18  24  481006 ZUEV Stepan  1988  RUS   1:17.97  1:17.05  2:35.02  18.87
 19  1  511718 PLEISCH Manuel  1990  SUI   1:16.40  1:18.63  2:35.03  18.93
 20  8  511908 SCHMIDIGER Reto  1992  SUI   1:17.34  1:17.78  2:35.12  19.44
 21  36  534038 NICKERSON Warner  1981  USA   1:19.12  1:16.04  2:35.16  19.67
 22  66  201891 SCHMID Philipp  1986  GER   1:18.62  1:16.85  2:35.47  21.43
 23  27  500933 OLSSON Jon  1982  SWE   1:18.70  1:17.30  2:36.00  24.45
 24  37  101895 ROY Jean-Philippe  1979  CAN   1:19.80  1:18.26  2:38.06  36.18
 25  54  531452 BIESEMEYER Thomas  1989  USA   1:19.62  1:18.58  2:38.20  36.98
 26  43  561032 JAZBEC Janez  1984  SLO   1:19.79  1:18.60  2:38.39  38.06
 27  64  511638 TUMLER Thomas  1989  SUI   1:19.63  1:18.97  2:38.60  39.26
 28  25  53902 MAYER Matthias  1990  AUT   1:20.16  1:18.95  2:39.11  42.16
 29  72  150834 ZIKA Adam  1989  CZE   1:20.31  1:19.76  2:40.07  47.63
 30  60  6290440 ZINGERLE Alex  1992  ITA   1:20.22  1:20.13  2:40.35  49.23
 31  83  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL   1:20.61  1:20.06  2:40.67  51.05
 32  52  293079 PITTSCHIELER Kurt  1984  ITA   1:20.68  1:20.09  2:40.77  51.62
 33  104  54070 HERZOG David  1992  AUT   1:20.47  1:20.33  2:40.80  51.79
 34  96  501439 HEDIN Doglas  1990  SWE   1:20.59  1:20.59  2:41.18  53.95
 35  102  103752 TROW Andy  1991  CAN   1:20.75  1:20.57  2:41.32  54.75
 36  90  100010 ALEXANDER Sean  1989  CAN   1:20.35  1:21.07  2:41.42  55.32
 37  100  54027 BRENNSTEINER Stefan  1991  AUT   1:20.37  1:22.01  2:42.38  60.79
 38  57  103375 NELLA Tyler  1988  CAN   1:21.23  1:23.86  2:45.09  76.22
Disqualified 1st run
   92  421849 JOHANSEN Truls  1989  NOR         
   70  103078 DONALDSON David  1986  CAN         
Did not start 2nd run
   48  421954 LYSDAHL Espen  1990  NOR         
Did not start 1st run
   94  421750 HAUG Kristian  1988  NOR         
   17  53853 SIEBER Bjoern  1989  AUT         
Did not qualify 2nd run
   108  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL         
   106  410270 CAFE Tim  1987  NZE         
   101  54076 KOECK Niklas  1992  AUT         
   78  481148 MAYTAKOV Sergei  1990  RUS         
   55  531156 TARBERRY Ace  1988  USA         
Did not finish 2nd run
   95  532554 PHILLIPS Andrew  1989  USA         
   93  220689 RYDING David  1986  GBR         
   89  561161 JAZBEC Patrick  1989  SLO         
   86  422039 KYLLINGSTAD Christoffer  1991  NOR         
   85  511753 ANTHAMATTEN Gabriel  1991  SUI         
   81  202265 STAUBITZER Benedikt  1990  GER         
   75  103729 READ Erik  1991  CAN         
   71  990116 DE ALIPRANDINI Luca  1990  ITA         
   56  421685 MITHASSEL Christian  1987  NOR         
   51  930105 GRANSTROM Colby  1990  USA         
   49  54009 WALDER Christian  1991  AUT         
   45  511504 BONER Sandro  1988  SUI         
   41  294348 PERAUDO Adam  1987  ITA         
   31  410266 GRIFFIN Benjamin  1986  NZE         
   28  501255 OEHAGEN Johan  1987  SWE         
   18  511405 OREILLER Ami  1987  SUI         
   16  51401 GRAF Bernhard  1988  AUT         
   15  51159 NOESIG Christoph  1985  AUT         
   14  194495 FAIVRE Mathieu  1992  FRA         
   6  421650 BJERKESTRAND Iver  1987  NOR         
   5  501324 OLSSON Matts  1988  SWE         
Did not finish 1st run
   109  561085 KRIZAJ Andrej  1986  SLO         
   107  53981 KROELL Johannes  1991  AUT         
   105  501442 HOEGBOM Nils  1990  SWE         
   103  54005 STRIEDINGER Otmar  1991  AUT         
   99  220874 BALDWIN TJ  1990  GBR         
   98  194167 MUZATON Maxence  1990  FRA         
   97  501458 LINDH Calle  1990  SWE         
   91  990132 EISATH Michael  1990  ITA         
   88  934518 DANIELS Nick  1991  USA         
   87  302982 OHKOSHI Ryunosuke  1988  JPN         
   84  53906 POELZGUTTER Benjamin  1990  AUT         
   82  501557 PIETILAE HOLMNER Johan  1991  SWE         
   80  294890 NANI Roberto  1988  ITA         
   79  561087 MARKIC Gasper  1986  SLO         
   77  51050 BRENNER Hannes  1984  AUT         
   76  193087 SORREL Sebastien  1985  FRA         
   74  934502 ANKENY Michael  1991  USA         
   73  510883 GERBER Sepp  1989  SUI         
   69  193866 BLANC Norman  1989  FRA         
   68  103676 BROWN Philip  1991  CAN         
   67  511574 TUMLER Marco  1988  SUI         
   65  53933 SCHWEIGER Patrick  1990  AUT         
   63  53922 WIESER Manuel  1990  AUT         
   62  194212 THOULE Nicolas  1990  FRA         
   61  53889 HIRSCHBUEHL Christian  1990  AUT         
   59  511513 CAVIEZEL Mauro  1988  SUI         
   53  150421 ZAHROBSKY Petr  1980  CZE         
   50  180666 TORSTI Samu  1991  FIN         
   46  560406 GORZA Ales  1980  SLO         
   44  180627 MALMSTROM Victor  1991  FIN         
   42  930107 GREGORAK Will  1990  USA         
   38  50600 GOERGL Stephan  1978  AUT         
   35  511527 GEHRIG Marc  1988  SUI         
   32  302726 MATSUMOTO Isato  1987  JPN         
   30  421669 HAUGEN Leif Kristian  1987  NOR         
   26  202437 LUITZ Stefan  1992  GER         
   20  420148 KARLSEN Truls Ove  1975  NOR         
   12  53980 KRIECHMAYR Vincent  1991  AUT         
   10  193986 PLACE Francois  1989  FRA         
   9  990081 CASSE Mattia  1990  ITA 

Place   Kirchberg (AUT)   Discipline   Slalom
Date   16.01.2011   Category   European Cup
Race codex   0145   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Menestrina Daniel (ITA)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  3  194364 PINTURAULT Alexis  1991  FRA   49.33  53.38  1:42.71  6.95
 2  7  532138 KASPER Nolan  1989  USA   49.73  53.51  1:43.24  10.10
 3  1  421669 HAUGEN Leif Kristian  1987  NOR   49.85  53.84  1:43.69  12.77
 4  2  193967 MUFFAT JEANDET Victor  1989  FRA   50.01  54.44  1:44.45  17.28
 5  36  193986 PLACE Francois  1989  FRA   52.00  52.67  1:44.67  18.59
 6  42  201891 SCHMID Philipp  1986  GER   51.71  53.30  1:45.01  20.61
 7  9  220083 BAXTER Noel  1981  GBR   50.59  54.54  1:45.13  21.32
 8  54  180534 SANDELL Marcus  1987  FIN   53.32  52.21  1:45.53  23.70
 9  22  511574 TUMLER Marco  1988  SUI   52.08  53.55  1:45.63  24.29
 10  13  201896 STEHLE Dominik  1986  GER   51.61  54.11  1:45.72  24.83
 11  30  51395 DIGRUBER Marc  1988  AUT   51.66  54.10  1:45.76  25.06
 12  28  511702 LUESCHER Tim  1990  SUI   52.28  53.50  1:45.78  25.18
 13  20  501401 SAXVALL Per  1989  SWE   52.13  53.75  1:45.88  25.78
 14  25  511217 CUCHE Dimitri  1985  SUI   53.23  52.68  1:45.91  25.95
 15  10  294890 NANI Roberto  1988  ITA   51.20  54.90  1:46.10  27.08
 16  21  193866 BLANC Norman  1989  FRA   52.46  53.75  1:46.21  27.74
 17  56  220689 RYDING David  1986  GBR   53.16  53.15  1:46.31  28.33
 18  39  421849 JOHANSEN Truls  1989  NOR   52.27  54.08  1:46.35  28.57
 19  43  532554 PHILLIPS Andrew  1989  USA   53.80  52.61  1:46.41  28.92
 20  53  53922 WIESER Manuel  1990  AUT   53.22  53.23  1:46.45  29.16
 21  29  194495 FAIVRE Mathieu  1992  FRA   52.68  53.91  1:46.59  29.99
 22  73  421791 STAURSET Bjoern Tore  1988  NOR   53.42  53.64  1:47.06  32.78
 23  6  511908 SCHMIDIGER Reto  1992  SUI   54.29  54.26  1:48.55  41.63
 24  60  92534 CHONGAROV Nikola  1989  BUL   54.07  55.11  1:49.18  45.38
 25  23  421828 BUDAL Martin  1989  NOR   54.99  55.12  1:50.11  50.90
 26  69  180666 TORSTI Samu  1991  FIN   54.27  56.01  1:50.28  51.91
 27  104  53985 MATHIS Marcel  1991  AUT   54.55  55.89  1:50.44  52.86
 28  72  194262 BUFFET Robin  1991  FRA   54.80  55.66  1:50.46  52.98
 29  45  501458 LINDH Calle  1990  SWE   53.85  56.72  1:50.57  53.63
 30  80  531156 TARBERRY Ace  1988  USA   54.61  56.10  1:50.71  54.46
 31  84  180703 PALONIEMI Santeri  1993  FIN   54.63  56.12  1:50.75  54.70
 32  79  561161 JAZBEC Patrick  1989  SLO   54.96  56.23  1:51.19  57.31
 33  33  531799 FORD Tommy  1989  USA   52.40  59.46  1:51.86  61.29
 34  100  54077 KRAUTSCHNEIDER Thomas  1992  AUT   55.42  57.54  1:52.96  67.83
 35  107  54062 FEIERSINGER Christian  1992  AUT   56.15  58.02  1:54.17  75.01
 36  98  103752 TROW Andy  1991  CAN   57.47  57.69  1:55.16  80.89
 37  31  40349 RISHWORTH Mike  1987  AUS   57.19  58.90  1:56.09  86.41
 38  96  103725 PEDERSEN Cody  1991  CAN   58.54  59.02  1:57.56  95.14
Did not start 2nd run
   14  200337 LIEBL Sebastian  1989  GER         
Did not start 1st run
   102  103512 FRISCH Jeffrey  1984  CAN         
   94  511718 PLEISCH Manuel  1990  SUI         
   83  561032 JAZBEC Janez  1984  SLO         
Did not finish 2nd run
   95  150834 ZIKA Adam  1989  CZE         
   91  990116 DE ALIPRANDINI Luca  1990  ITA         
   89  103676 BROWN Philip  1991  CAN         
   76  103865 PHILP Trevor  1992  CAN         
   74  990081 CASSE Mattia  1990  ITA         
   52  290095 BALLERIN Andrea  1989  ITA         
   50  534507 CHRISTIANSON Charles  1984  USA         
   48  934502 ANKENY Michael  1991  USA         
   41  193087 SORREL Sebastien  1985  FRA         
   18  53853 SIEBER Bjoern  1989  AUT         
   17  51159 NOESIG Christoph  1985  AUT         
   5  930107 GREGORAK Will  1990  USA         
   4  511504 BONER Sandro  1988  SUI         
Did not finish 1st run
   106  220908 GEYER Jai  1990  GBR         
   105  54099 MAYRPETER Thomas  1992  AUT         
   103  6290440 ZINGERLE Alex  1992  ITA         
   101  690571 ROMANO Francesco  1991  ITA         
   99  990128 DI RONCO Jacopo  1990  ITA         
   97  92562 PRISADOV Stefan  1990  BUL         
   93  54031 LEITINGER Roland  1991  AUT         
   92  54027 BRENNSTEINER Stefan  1991  AUT         
   90  54063 FELLER Manuel  1992  AUT         
   88  511902 ZENHAEUSERN Ramon  1992  SUI         
   87  511753 ANTHAMATTEN Gabriel  1991  SUI         
   86  100010 ALEXANDER Sean  1989  CAN         
   85  40332 STEVENS Hugh  1986  AUS         
   82  421946 KRISTIANSEN Emil Bjoertomt  1990  NOR         
   81  294348 PERAUDO Adam  1987  ITA         
   78  934518 DANIELS Nick  1991  USA         
   77  501439 HEDIN Doglas  1990  SWE         
   75  501442 HOEGBOM Nils  1990  SWE         
   71  103729 READ Erik  1991  CAN         
   70  511983 AERNI Luca  1993  SUI         
   68  54107 CALOVINI Mathias  1992  AUT         
   67  194167 MUZATON Maxence  1990  FRA         
   66  53968 BERTHOLD Frederic  1991  AUT         
   65  60160 ALAERTS Kai  1989  BEL         
   64  561134 VELECIC Tomaz  1987  SLO         
   63  90131 GEORGIEV Georgi  1987  BUL         
   62  422082 SOLEVAAG Sebastian-Foss  1991  NOR         
   61  561191 GASPERIN Timi  1990  SLO         
   59  481006 ZUEV Stepan  1988  RUS         
   58  294221 FERRARINI Marco  1987  ITA         
   57  53889 HIRSCHBUEHL Christian  1990  AUT         
   55  103646 ZAITSOFF Sasha  1990  CAN         
   51  193228 GARDET Benjamin  1986  FRA         
   49  421750 HAUG Kristian  1988  NOR         
   47  534959 JITLOFF Tim  1985  USA         
   46  501203 SOEDERBERG Fredrik  1986  SWE         
   44  302982 OHKOSHI Ryunosuke  1988  JPN         
   40  54006 TIPPELREITHER Lukas  1991  AUT         
   38  103078 DONALDSON David  1986  CAN         
   37  180627 MALMSTROM Victor  1991  FIN         
   35  560371 DRAGSIC Mitja  1979  SLO         
   34  930105 GRANSTROM Colby  1990  USA         
   32  501255 OEHAGEN Johan  1987  SWE         
   27  501557 PIETILAE HOLMNER Johan  1991  SWE         
   26  511513 CAVIEZEL Mauro  1988  SUI         
   24  51050 BRENNER Hannes  1984  AUT         
   19  480736 KHOROSHILOV Alexander  1984  RUS         
   16  500909 ANDERSSON Oscar  1982  SWE         
   15  990048 BORSOTTI Giovanni  1990  ITA         
   12  194212 THOULE Nicolas  1990  FRA         
   11  202462 DOPFER Fritz  1987  GER         
   8  421954 LYSDAHL Espen  1990  NOR


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Килиан Албрехт отново ще кара за България, стартира на слалома в Кицбюел – 17 Януари 2011 - 13:46
Георги Георгиев спечели ФИС слалом в Загреб – 19 Януари 2011 - 17:07
Завръщащият се Килиан Албрехт е в добра форма преди слалома в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 08:34
Килиан Албрехт отпадна в първия манш на слалома за Световната купа в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 12:21
Мими Киркова се завърна на пистата с 4-то и 8-мо място на FIS слаломи в Загреб – 23 Януари 2011 - 19:00

Предходна:
Националите продължават състезателното си турне в Европа – 13 Януари 2011 - 22:23
Българското участие в Световната купа за мъже Банско 2011 – 11 Януари 2011 - 11:25
Стефан Присадов не завърши първия манш на слалома в Аделбоден – 09 Януари 2011 - 13:02
Стефан Присадов с 54-то място в първия манш на GS-а в Аделбоден – 08 Януари 2011 - 13:21
Гого 60-ти в първия манш на слалома в Загреб – 06 Януари 2011 - 17:15

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Участие на националите на Европейската купа в Кирхберг, Австрия > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре