SKI.BG
     Неделя, 25 Август 2019
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
31 Януари 2011 - 21:40
Българските млади алпийци не успяха да финишират в GS и SL на Световното за младежи в Кранс Монтана
изпрати на приятел Printer friendly версия

АЛПИЙСКИ СКИ, МЛАДЕЖКО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО (SKI.BG) -- Нито един от младите български скиори алпийци не успя да достигне финала в първите два състезателни дни на Световното първенство за младежи, което се провежда в момента в швейцарския курорт Кранс Монтана.


Reto Schmidiger (SUI), photo: Deprez SA, Crans-Montana

Във вчерашния първи ден се състоя гигантския слалом, в който победител стана французинът Алексис Пинтуро, а Светослав Георгиев и Яни Парлапанов не завършиха в първия манш. В днешния слалом ситуацията с българите се повтори, а победител стана швейцарецът Рето Шмидигер.


Podium Slalom, photo: Deprez SA, Crans-Montana

Същевременно се състояха и двете треноровки за спускане на девойките, но в тах нямаше българско участие.

На 3-ти и 4-ти февруари предстоят състезанията на юношите в дисциплините спускане и супергигантски слалом.

Place   Crans Montana (SUI)   Discipline   Giant Slalom
Date   30.01.2011   Category   FIS Junior World Ski Championships
Race codex   1424   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Fossoud Gilles (FRA)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  3  194364 PINTURAULT Alexis  1991  FRA   1:07.98  1:11.64  2:19.62  8.31
 2  7  53980 KRIECHMAYR Vincent  1991  AUT   1:08.76  1:11.49  2:20.25  12.24
 3  1  194495 FAIVRE Mathieu  1992  FRA   1:09.68  1:11.03  2:20.71  15.10
 4  6  54031 LEITINGER Roland  1991  AUT   1:09.43  1:11.32  2:20.75  15.35
 5  11  53985 MATHIS Marcel  1991  AUT   1:09.91  1:11.01  2:20.92  16.41
 6  5  53969 BISCHOF Martin  1991  AUT   1:09.89  1:11.62  2:21.51  20.09
 7  2  511896 MURISIER Justin  1992  SUI   1:09.55  1:11.98  2:21.53  20.21
 8  8  202437 LUITZ Stefan  1992  GER   1:09.81  1:11.79  2:21.60  20.65
 9  9  511908 SCHMIDIGER Reto  1992  SUI   1:09.33  1:12.28  2:21.61  20.71
 10  4  180627 MALMSTROM Victor  1991  FIN   1:10.28  1:11.63  2:21.91  22.58
 11  13  103676 BROWN Philip  1991  CAN   1:10.81  1:11.66  2:22.47  26.07
 12  32  53968 BERTHOLD Frederic  1991  AUT   1:10.97  1:11.99  2:22.96  29.12
 13  10  6530319 COCHRAN-SIEGLE Ryan  1992  USA   1:11.53  1:11.47  2:23.00  29.37
 14  20  561216 KLINE Bostjan  1991  SLO   1:11.97  1:11.21  2:23.18  30.49
 15  18  561255 CATER Martin  1992  SLO   1:11.10  1:12.28  2:23.38  31.74
 16  16  103729 READ Erik  1991  CAN   1:11.32  1:12.17  2:23.49  32.42
 17  19  501557 PIETILAE HOLMNER Johan  1991  SWE   1:11.49  1:12.18  2:23.67  33.55
 18  26  934518 DANIELS Nick  1991  USA   1:12.33  1:11.61  2:23.94  35.23
 19  15  934551 MOFFAT Keith  1991  USA   1:11.75  1:12.21  2:23.96  35.35
 20  35  202323 LINDEBNER Anton  1991  GER   1:11.54  1:12.44  2:23.98  35.48
 21  52  194542 GIRAUD MOINE Valentin  1992  FRA   1:11.84  1:12.16  2:24.00  35.60
 22  37  511857 JENAL Sandro  1992  SUI   1:12.01  1:12.06  2:24.07  36.04
 23  21  422001 BRATH Joergen  1991  NOR   1:12.01  1:12.08  2:24.09  36.16
 24  17  6290440 ZINGERLE Alex  1992  ITA   1:11.47  1:12.74  2:24.21  36.91
 25  39  6530115 CHRISTIANSON Kieffer  1992  USA   1:12.23  1:12.37  2:24.60  39.34
 25  12  934502 ANKENY Michael  1991  USA   1:12.03  1:12.57  2:24.60  39.34
 27  44  501814 OESTER Carl-johan  1992  SWE   1:12.28  1:12.34  2:24.62  39.47
 28  58  561217 KOSI Klemen  1991  SLO   1:12.45  1:12.26  2:24.71  40.03
 29  38  202451 STRASSER Linus  1992  GER   1:12.32  1:12.81  2:25.13  42.64
 30  23  511753 ANTHAMATTEN Gabriel  1991  SUI   1:12.29  1:12.91  2:25.20  43.08
 31  24  561244 KRANJEC Zan  1992  SLO   1:12.25  1:13.00  2:25.25  43.39
 32  57  202535 DRESSEN Thomas  1993  GER   1:12.42  1:12.99  2:25.41  44.39
 33  46  511847 MANI Nils  1992  SUI   1:12.58  1:13.46  2:26.04  48.31
 34  29  690571 ROMANO Francesco  1991  ITA   1:12.75  1:13.39  2:26.14  48.94
 35  22  6290350 RAVELLI Andrea  1992  ITA   1:13.08  1:13.15  2:26.23  49.50
 36  27  194686 FABRE Jonas  1993  FRA   1:12.49  1:14.18  2:26.67  52.24
 37  40  422214 CHRISTENSEN Simen Ramberg  1993  NOR   1:13.18  1:14.10  2:27.28  56.04
 38  60  422134 BJERTNESS Endre  1992  NOR   1:14.15  1:13.21  2:27.36  56.54
 39  42  194457 GALEOTTI Greg  1992  FRA   1:12.87  1:14.61  2:27.48  57.29
 40  65  512014 NIEDERBERGER Bernhard  1993  SUI   1:13.91  1:13.68  2:27.59  57.97
 41  67  180705 PIRINEN Eemeli  1993  FIN   1:14.09  1:14.15  2:28.24  62.02
 42  82  400237 MEINERS Maarten  1992  NED   1:14.83  1:14.25  2:29.08  67.26
 43  76  380335 ZUBCIC Filip  1993  CRO   1:14.65  1:14.58  2:29.23  68.19
 44  66  481428 NOVIKOV Vladislav  1993  RUS   1:14.53  1:15.14  2:29.67  70.93
 45  74  304139 SHIN Masanori  1993  JPN   1:14.84  1:15.28  2:30.12  73.74
 46  48  30266 GASTALDI Sebastiano  1991  ARG   1:15.16  1:15.88  2:31.04  79.47
 47  79  110266 ANGUITA Martin  1991  CHI   1:15.54  1:16.37  2:31.91  84.89
 48  99  151024 KOTZMANN Adam  1993  CZE   1:16.80  1:15.41  2:32.21  86.76
 49  95  60198 VAN DEN BROECKE Robin  1992  BEL   1:16.71  1:15.80  2:32.51  88.63
 50  75  221117 GOWER Jack  1994  GBR   1:16.08  1:16.52  2:32.60  89.19
 51  96  430560 RZEPECKI Filip  1992  POL   1:16.98  1:15.86  2:32.84  90.69
 52  85  700879 ZAMPA Andreas  1993  SVK   1:16.83  1:16.05  2:32.88  90.94
 53  104  430617 CHRAPEK Adam  1993  POL   1:16.25  1:16.84  2:33.09  92.24
 54  98  350095 PFIFFNER Marco  1994  LIE   1:16.98  1:16.17  2:33.15  92.62
 55  88  304242 NARITA Hideyuki  1993  JPN   1:16.76  1:16.68  2:33.44  94.43
 56  115  60236 VAN DEN BROECKE Dries  1995  BEL   1:18.18  1:16.29  2:34.47  100.84
 57  70  20324 OLIVERAS Marc  1991  AND   1:17.95  1:16.86  2:34.81  102.96
 58  121  860005 BRACHNER Patrick  1992  AZE   1:18.19  1:16.81  2:35.00  104.15
 59  119  491859 MATEU Miquel  1994  SPA   1:19.09  1:16.18  2:35.27  105.83
 60  100  410364 FEASEY Willis  1992  NZE   1:17.40  1:18.51  2:35.91  109.82
 61  118  680045 VAKHTANGISHVILI Kote  1991  GEO   1:17.75  1:18.21  2:35.96  110.13
 62  92  550054 ZVEJNIEKS Kristaps  1992  LAT   1:18.37  1:18.55  2:36.92  116.11
 63  126  240132 FARKAS Norbert  1992  HUN   1:19.46  1:18.15  2:37.61  120.41
 64  108  390035 SMITH Warren Cummings  1992  EST   1:19.72  1:18.42  2:38.14  123.71
 65  120  40503 COULL Jackson  1993  AUS   1:19.63  1:18.87  2:38.50  125.96
 66  110  430550 KLUSAK Jakub  1992  POL   1:19.72  1:18.84  2:38.56  126.33
 67  122  491853 DEL CAMPO Juan  1994  SPA   1:19.57  1:19.22  2:38.79  127.76
 68  134  680054 GEDEVANISHVILI Dimitri  1993  GEO   1:20.25  1:18.86  2:39.11  129.76
 69  133  240128 BUJTAS Csaba  1992  HUN   1:20.08  1:20.51  2:40.59  138.98
 70  158  260180 JAFARI Seyed Morteza  1992  IRA   1:21.56  1:19.90  2:41.46  144.40
 71  101  110268 CARVALLO Benjamin  1991  CHI   1:19.91  1:23.37  2:43.28  155.74
 72  130  250342 TOMASSON Robert-Ingi  1994  ISL   1:23.03  1:20.59  2:43.62  157.86
 73  147  230597 GALANOPOULOS Prodromos  1994  GRE   1:22.36  1:21.94  2:44.30  162.10
 74  148  230609 DELLIOS Michael  1994  GRE   1:22.78  1:22.94  2:45.72  170.94
 75  159  260170 SOLOGHANI Mahdi  1992  IRA   1:24.17  1:21.94  2:46.11  173.37
 76  142  390034 KONI Ranek  1993  EST   1:22.42  1:23.74  2:46.16  173.69
 77  152  460081 MOLDOVAN Dragos Dan  1993  ROU   1:25.50  1:23.72  2:49.22  192.75
 78  151  690722 MYTSAK Dmytro  1995  UKR   1:25.67  1:23.81  2:49.48  194.37
 79  163  550065 SARKANIS Toms  1993  LAT   1:29.67  1:28.27  2:57.94  247.09
 80  160  260193 KIADARBANDSARI Reza  1994  IRA   1:28.86  1:29.25  2:58.11  248.15
 81  157  610002 TESFAMARIAM Abel  1995  PHI   1:29.80  1:29.99  2:59.79  258.62
 82  161  260196 SHEMSHAKI Sepehr  1995  IRA   1:35.45  1:37.28  3:12.73  339.25
 83  155  340253 ARIDA Eddy  1993  LIB   1:39.25  1:38.69  3:17.94  371.71
 84  162  130034 WU Meng-che  1995  TPE   2:44.80  2:46.71  5:31.51  999.99
Disqualified 2nd run
   56  103865 PHILP Trevor  1992  CAN         
Did not start 1st run
   145  690694 KOVBASNYUK Ivan  1993  UKR         
   139  690678 IAROVENKO Bogdan  1992  UKR         
   137  92664 POPOV Vladimir  1994  BUL         
   91  92601 TOTEV Dimitar  1992  BUL     
    
Did not finish 2nd run
   154  360038 BOCK Gilles  1995  LUX         
   138  230539 KARAPIPERIS Konstantinos  1993  GRE         
   131  150936 PRSALA Vojta  1991  CZE         
   112  60207 FIERENS Thomas  1993  BEL         
   111  151039 NEMEC Jan  1993  CZE         
   107  20386 PUIG DAVI Arnau  1994  AND         
   103  350088 OEHRI Josef  1991  LIE         
   102  660021 DANILOCHKIN Yuri  1991  BLR         
   93  40553 CHEVALIER Luc Henri  1992  AUS         
   86  700843 KUTLIK Matej  1991  SVK         
   80  103725 PEDERSEN Cody  1991  CAN         
   78  304099 MITSUI Kyohei  1993  JPN         
   77  481327 TRIKHICHEV Pavel  1992  RUS         
   69  481196 BYSTROV Andrey  1991  RUS         
   68  491501 ROCAMORA Pol  1991  SPA         
   63  180718 HENTTINEN Jens  1993  FIN         
   61  561254 ZERAK Misel  1992  SLO         
   53  380318 BRIGOVIC Sebastian  1992  CRO         
   31  194444 GONZALEZ Quentin  1992  FRA         
   30  934568 RUBIE Brennan  1991  USA         
   14  180666 TORSTI Samu  1991  FIN         
Did not finish 1st run
   156  450023 VENTURINI Matteo  1994  RSM         
   153  340225 BEHLOK Anthony  1992  LIB         
   150  460092 TUDORAN Stefan Claudiu  1994  ROU         
   149  240135 TRAUTTWEIN Richard  1993  HUN         
   146  360036 OSCH Geoffrey  1994  LUX         
   144  80068 GUGLIELMINI Fabio  1994  BRA         
   143  460089 TANTOS Teodor Andrei  1993  ROU         
   141  550066 ZVEJNIEKS Miks  1995  LAT         
   140  700875 PAVELKA Matus  1993  SVK         
   136  400267 AVOORT, VAN DER Valentijn  1995  NED         
   135  240134 PETROVICS Daniel  1992  HUN         
   132  390037 LUIK Tonis  1995  EST         
   129  230659 VALCAREGGI Massimiliano  1995  GRE         
   128  92639 PARLAPANOV Yani  1993  BUL         
   127  40543 BROWN Callum  1994  AUS         
   125  250292 HALLDORSSON Sigurgeir  1991  ISL         
   124  250286 ASTVALDSSON Jon-Gauti  1991  ISL         
   123  170131 FAARUP Christoffer  1992  DAN         
   117  250353 SNORRASON Sturla-Snaer  1994  ISL         
   116  340248 ACHI Ghassan  1993  LIB         
   114  150985 VRZGULA Vaclav  1992  CZE         
   113  481322 ANDREEVSKIY Alexey  1992  RUS         
   109  40506 ROBERTSON Sam  1993  AUS         
   106  110320 CLARO Eugenio  1993  CHI         
   105  20359 PALLAS NOMEN Artur  1993  AND         
   97  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL         
   94  680053 GELASHVILI Jaba  1993  GEO         
   90  700868 FALAT Matej  1993  SVK         
   89  350087 KINDLE Nicola  1991  LIE         
   87  350086 HEEB Simon  1991  LIE         
   84  20328 RUIZ ANTUNA Nil  1991  AND         
   83  110294 ECHEVERRIA Jose Tomas  1992  CHI         
   81  30271 MURTAGH Rodrigo  1991  ARG         
   73  170130 KILSGAARD Markus  1992  DAN         
   72  501804 MONSEN Sam  1992  SWE         
   71  180703 PALONIEMI Santeri  1993  FIN         
   64  561214 DEBELAK Tilen  1991  SLO         
   62  680047 BENIAIDZE Alex  1991  GEO         
   59  53981 KROELL Johannes  1991  AUT         
   55  501736 HEDMAN Bjoern  1992  SWE         
   54  501529 GUNNARSSON Henrik  1991  SWE         
   51  6290065 CODEGA Ivan  1992  ITA         
   50  690566 RINNER Max  1991  ITA         
   49  180631 PENTTINEN Juho-Pekka  1991  FIN         
   47  501540 JANSSON Emil  1991  SWE         
   45  103752 TROW Andy  1991  CAN         
   43  303758 SUGAI Ryo  1991  JPN         
   41  103779 GARAND Dominique  1991  CAN         
   36  422184 WINQUIST Even  1992  NOR         
   34  690161 BREAN Alessandro  1991  ITA         
   33  202345 SCHWAIGER Dominik  1991  GER         
   28  422139 KILDE Aleksander  1992  NOR         
   25  422039 KYLLINGSTAD Christoffer  1991  NOR 

Place   Crans Montana (SUI)   Discipline   Slalom
Date   31.01.2011   Category   FIS Junior World Ski Championships
Race codex   1425   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Fossoud Gilles (FRA)
 
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  3  511908 SCHMIDIGER Reto  1992  SUI   44.07  44.47  1:28.54  6.00
 2  7  511896 MURISIER Justin  1992  SUI   44.63  45.45  1:30.08  16.61
 3  13  194381 ROLLAND Mathias  1991  FRA   44.87  45.70  1:30.57  19.99
 4  8  561217 KOSI Klemen  1991  SLO   45.43  45.54  1:30.97  22.74
 5  30  180703 PALONIEMI Santeri  1993  FIN   45.84  45.48  1:31.32  25.15
 6  17  103729 READ Erik  1991  CAN   46.49  45.05  1:31.54  26.67
 7  4  194495 FAIVRE Mathieu  1992  FRA   46.13  45.50  1:31.63  27.29
 8  16  6530599 STRAND Matthew  1993  USA   46.31  45.52  1:31.83  28.67
 9  27  180631 PENTTINEN Juho-Pekka  1991  FIN   46.22  45.69  1:31.91  29.22
 10  35  103676 BROWN Philip  1991  CAN   47.94  43.98  1:31.92  29.29
 11  20  103865 PHILP Trevor  1992  CAN   45.91  46.10  1:32.01  29.91
 12  18  194262 BUFFET Robin  1991  FRA   46.33  45.73  1:32.06  30.25
 13  23  501529 GUNNARSSON Henrik  1991  SWE   46.36  45.87  1:32.23  31.42
 14  51  690571 ROMANO Francesco  1991  ITA   47.41  44.91  1:32.32  32.04
 15  28  561244 KRANJEC Zan  1992  SLO   46.81  45.59  1:32.40  32.59
 16  29  561254 ZERAK Misel  1992  SLO   46.82  45.71  1:32.53  33.49
 17  32  511753 ANTHAMATTEN Gabriel  1991  SUI   46.99  45.58  1:32.57  33.76
 18  55  422039 KYLLINGSTAD Christoffer  1991  NOR   47.73  44.94  1:32.67  34.45
 19  59  180705 PIRINEN Eemeli  1993  FIN   47.45  45.36  1:32.81  35.42
 20  44  511847 MANI Nils  1992  SUI   47.08  45.76  1:32.84  35.63
 21  63  194457 GALEOTTI Greg  1992  FRA   47.68  45.39  1:33.07  37.21
 22  48  481327 TRIKHICHEV Pavel  1992  RUS   47.34  46.15  1:33.49  40.10
 23  49  103779 GARAND Dominique  1991  CAN   47.64  46.07  1:33.71  41.62
 24  45  422184 WINQUIST Even  1992  NOR   48.12  46.30  1:34.42  46.51
 25  40  180718 HENTTINEN Jens  1993  FIN   48.20  46.53  1:34.73  48.65
 26  33  934568 RUBIE Brennan  1991  USA   47.99  46.94  1:34.93  50.02
 27  43  103725 PEDERSEN Cody  1991  CAN   48.21  47.28  1:35.49  53.88
 28  70  700868 FALAT Matej  1993  SVK   48.40  47.38  1:35.78  55.88
 29  61  380335 ZUBCIC Filip  1993  CRO   47.65  48.41  1:36.06  57.81
 30  77  680047 BENIAIDZE Alex  1991  GEO   48.87  47.29  1:36.16  58.50
 31  69  303758 SUGAI Ryo  1991  JPN   49.26  47.25  1:36.51  60.91
 32  76  400237 MEINERS Maarten  1992  NED   49.05  48.04  1:37.09  64.91
 33  109  53980 KRIECHMAYR Vincent  1991  AUT   49.35  48.00  1:37.35  66.70
 34  101  150936 PRSALA Vojta  1991  CZE   49.31  48.51  1:37.82  69.93
 35  64  6530319 COCHRAN-SIEGLE Ryan  1992  USA   50.68  47.67  1:38.35  73.59
 36  9  511983 AERNI Luca  1993  SUI   52.51  46.48  1:38.99  78.00
 37  66  6290350 RAVELLI Andrea  1992  ITA   49.01  50.00  1:39.01  78.13
 38  128  430617 CHRAPEK Adam  1993  POL   50.22  48.94  1:39.16  79.17
 39  83  491501 ROCAMORA Pol  1991  SPA   50.45  48.96  1:39.41  80.89
 40  106  60207 FIERENS Thomas  1993  BEL   50.38  49.08  1:39.46  81.23
 41  78  304099 MITSUI Kyohei  1993  JPN   50.58  48.89  1:39.47  81.30
 42  102  430560 RZEPECKI Filip  1992  POL   50.32  49.37  1:39.69  82.82
 43  99  350095 PFIFFNER Marco  1994  LIE   50.45  49.38  1:39.83  83.78
 44  5  934502 ANKENY Michael  1991  USA   53.56  47.59  1:41.15  92.88
 45  103  700879 ZAMPA Andreas  1993  SVK   51.83  50.30  1:42.13  99.63
 46  134  550066 ZVEJNIEKS Miks  1995  LAT   52.62  49.58  1:42.20  100.11
 47  113  430633 JASICZEK Michal  1994  POL   51.95  50.99  1:42.94  105.21
 48  37  422134 BJERTNESS Endre  1992  NOR   50.27  52.68  1:42.95  105.28
 49  100  400267 AVOORT, VAN DER Valentijn  1995  NED   52.88  50.65  1:43.53  109.27
 50  114  390035 SMITH Warren Cummings  1992  EST   52.14  51.57  1:43.71  110.51
 51  122  410364 FEASEY Willis  1992  NZE   53.24  50.76  1:44.00  112.51
 52  124  240128 BUJTAS Csaba  1992  HUN   52.86  51.28  1:44.14  113.48
 53  89  680045 VAKHTANGISHVILI Kote  1991  GEO   57.30  48.19  1:45.49  122.78
 54  121  221117 GOWER Jack  1994  GBR   52.69  53.20  1:45.89  125.53
 55  152  240139 KEKESI Marton  1995  HUN   54.42  53.93  1:48.35  142.48
 56  131  20386 PUIG DAVI Arnau  1994  AND   56.50  51.89  1:48.39  142.76
 57  148  460081 MOLDOVAN Dragos Dan  1993  ROU   55.54  52.95  1:48.49  143.45
 58  142  230597 GALANOPOULOS Prodromos  1994  GRE   54.60  53.97  1:48.57  144.00
 59  161  230659 VALCAREGGI Massimiliano  1995  GRE   55.23  53.86  1:49.09  147.58
 60  144  80068 GUGLIELMINI Fabio  1994  BRA   56.31  54.34  1:50.65  158.33
 61  137  170131 FAARUP Christoffer  1992  DAN   56.48  55.92  1:52.40  170.38
 62  153  460089 TANTOS Teodor Andrei  1993  ROU   57.89  54.99  1:52.88  173.69
 63  65  6530115 CHRISTIANSON Kieffer  1992  USA   52.57  1:01.64  1:54.21  182.85
 64  135  260193 KIADARBANDSARI Reza  1994  IRA   59.52  57.45  1:56.97  201.87
 65  160  610002 TESFAMARIAM Abel  1995  PHI   1:01.48  1:00.28  2:01.76  234.87
 66  31  304242 NARITA Hideyuki  1993  JPN   1:12.98  50.13  2:03.11  244.17
 67  159  260196 SHEMSHAKI Sepehr  1995  IRA   1:04.00  1:03.18  2:07.18  272.21
 68  154  360038 BOCK Gilles  1995  LUX   1:04.74  1:03.06  2:07.80  276.48
 69  157  340225 BEHLOK Anthony  1992  LIB   1:07.68  1:08.31  2:15.99  332.91
 70  156  340253 ARIDA Eddy  1993  LIB   1:05.62  1:22.12  2:27.74  413.86
 71  162  130034 WU Meng-che  1995  TPE   3:32.70  2:28.35  6:01.05  999.99
Disqualified 2nd run
   150  230539 KARAPIPERIS Konstantinos  1993  GRE         
   145  550065 SARKANIS Toms  1993  LAT         
Disqualified 1st run
   146  240134 PETROVICS Daniel  1992  HUN         
   129  260180 JAFARI Seyed Morteza  1992  IRA         
   110  260170 SOLOGHANI Mahdi  1992  IRA         
   107  340248 ACHI Ghassan  1993  LIB         
   74  60179 CORNETTE Niels  1991  BEL         
   71  550054 ZVEJNIEKS Kristaps  1992  LAT         
   58  561214 DEBELAK Tilen  1991  SLO         
   50  194686 FABRE Jonas  1993  FRA         
   36  501814 OESTER Carl-johan  1992  SWE         
   22  934518 DANIELS Nick  1991  USA         
   21  53969 BISCHOF Martin  1991  AUT         
   14  422082 SOLEVAAG Sebastian-Foss  1991  NOR         
   12  53968 BERTHOLD Frederic  1991  AUT         
Did not start 2nd run
   118  40503 COULL Jackson  1993  AUS         
   117  20324 OLIVERAS Marc  1991  AND         
Did not start 1st run
   155  450023 VENTURINI Matteo  1994  RSM         
   126  680054 GEDEVANISHVILI Dimitri  1993  GEO         
   115  40543 BROWN Callum  1994  AUS         
Did not finish 2nd run
   149  360036 OSCH Geoffrey  1994  LUX         
   130  491853 DEL CAMPO Juan  1994  SPA         
   98  660021 DANILOCHKIN Yuri  1991  BLR         
   91  430550 KLUSAK Jakub  1992  POL         
   62  53985 MATHIS Marcel  1991  AUT         
   39  54031 LEITINGER Roland  1991  AUT         
   26  561216 KLINE Bostjan  1991  SLO         
   24  202437 LUITZ Stefan  1992  GER         
   19  501804 MONSEN Sam  1992  SWE         
   11  501557 PIETILAE HOLMNER Johan  1991  SWE         
   2  180627 MALMSTROM Victor  1991  FIN         
   1  194364 PINTURAULT Alexis  1991  FRA         
Did not finish 1st run
   158  690722 MYTSAK Dmytro  1995  UKR         
   151  110269 CARVALLO Nicolas  1991  CHI         
   147  390037 LUIK Tonis  1995  EST         
   143  230609 DELLIOS Michael  1994  GRE         
   141  690694 KOVBASNYUK Ivan  1993  UKR         
   140  390034 KONI Ranek  1993  EST         
   139  110324 VON APPEN Henrik  1994  CHI         
   138  460092 TUDORAN Stefan Claudiu  1994  ROU         
   136  110268 CARVALLO Benjamin  1991  CHI         
   133  690678 IAROVENKO Bogdan  1992  UKR         
   132  92639 PARLAPANOV Yani  1993  BUL         
   127  20359 PALLAS NOMEN Artur  1993  AND         
   125  491859 MATEU Miquel  1994  SPA         
   123  30271 MURTAGH Rodrigo  1991  ARG         
   120  40506 ROBERTSON Sam  1993  AUS         
   119  240132 FARKAS Norbert  1992  HUN         
   116  40553 CHEVALIER Luc Henri  1992  AUS         
   112  350088 OEHRI Josef  1991  LIE         
   111  150985 VRZGULA Vaclav  1992  CZE         
   108  151059 POHANKA Jakub  1994  CZE         
   105  350087 KINDLE Nicola  1991  LIE         
   104  170130 KILSGAARD Markus  1992  DAN         
   97  680053 GELASHVILI Jaba  1993  GEO         
   96  250348 KRISTGEIRSSON Einar-Kristinn  1994  ISL         
   95  110266 ANGUITA Martin  1991  CHI         
   94  481444 POLINKOVSKIY Viktor  1993  RUS         
   93  860005 BRACHNER Patrick  1992  AZE         
   92  481322 ANDREEVSKIY Alexey  1992  RUS         
   90  250286 ASTVALDSSON Jon-Gauti  1991  ISL         
   88  151024 KOTZMANN Adam  1993  CZE         
   87  6290708 FRANZELIN Hubert  1993  ITA         
   86  304139 SHIN Masanori  1993  JPN         
   85  700843 KUTLIK Matej  1991  SVK         
   84  60196 ALAERTS Xan  1992  BEL         
   82  250323 FINNSSON Magnus  1993  ISL         
   81  690566 RINNER Max  1991  ITA         
   80  250292 HALLDORSSON Sigurgeir  1991  ISL         
   79  92570 GEORGIEV Svetoslav  1991  BUL         
   75  481428 NOVIKOV Vladislav  1993  RUS         
   73  60198 VAN DEN BROECKE Robin  1992  BEL         
   72  20328 RUIZ ANTUNA Nil  1991  AND         
   68  6290065 CODEGA Ivan  1992  ITA         
   67  350086 HEEB Simon  1991  LIE         
   60  501540 JANSSON Emil  1991  SWE         
   57  6290440 ZINGERLE Alex  1992  ITA         
   56  561255 CATER Martin  1992  SLO         
   54  202535 DRESSEN Thomas  1993  GER         
   53  422139 KILDE Aleksander  1992  NOR         
   52  380318 BRIGOVIC Sebastian  1992  CRO         
   47  202451 STRASSER Linus  1992  GER         
   46  103752 TROW Andy  1991  CAN         
   42  202323 LINDEBNER Anton  1991  GER         
   41  512014 NIEDERBERGER Bernhard  1993  SUI         
   38  30266 GASTALDI Sebastiano  1991  ARG         
   34  501736 HEDMAN Bjoern  1992  SWE         
   25  700851 SIRAN Vladimir  1991  SVK         
   15  180666 TORSTI Samu  1991  FIN         
   10  422214 CHRISTENSEN Simen Ramberg  1993  NOR         
   6  54006 TIPPELREITHER Lukas  1991  AUT


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Купа Капи 2011, Банско – 01 Февруари 2011 - 16:37
Тренировки на националите броени дни преди Световното първенство в Гармиш-Партенкирхен, Германия – 02 Февруари 2011 - 18:37
Златен медал в спускането за словенеца Бостян Клине на Младежкото световно в Кранс Монтана – 03 Февруари 2011 - 14:02
М-Тел основен спонсор на Световната ски купа за мъже в Банско – 03 Февруари 2011 - 16:20
115 деца скиори участваха във второто издание на купа Петър Попангелов-старши – 04 Февруари 2011 - 14:12

Предходна:
Никола Чонгаров с втора GS победа за купа Бороспорт – 28 Януари 2011 - 16:00
Никола Чонгаров спечели първия гигантски слалом за купа Бороспорт – 27 Януари 2011 - 16:32
Александра Попова първа на Супер-Г в Андора, брат й Алберт взе бронз – 27 Януари 2011 - 16:30
Алберт Попов със сребро и в супер-комбинацията в Андора, сестра му Сани за 3 стотни изпусна бронза – 26 Януари 2011 - 17:29
Никола Чонгаров остана 52-ри в първия манш на нощния слалом в Шладминг – 25 Януари 2011 - 20:19

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Българските млади алпийци не успяха да финишират в GS и SL на Световното за младежи в Кранс Монтана > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре