SKI.BG
     Четвъртък, 21 Ноември 2019
[english version] english version
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
23 Януари 2011 - 20:02
Светльо Георгиев кове челни места на ФИС стартове в Европа
изпрати на приятел Printer friendly версия

АЛПИСКИ СКИ. --SKI.BG-- Светослав Георгиев днес постигна 8-мо място на младежкия ФИС гигантски слалом в Крававец, Словения. Вчера Светльо беше 14-ти пак в GS на същото трасе, а преди 3-ри дни се нареди на 6-то място във ФИС спускането в Касподжо, Италия. Там той се състезава с над 130 свои връстници.


Светослав Георгиев, слалом за купа София 2010, фотография © SKI.BG

След много добрите си класирания на ФИС SG-тата в Хохриндл в началото на месеца, когато Светльо стана 8-ми и 5-ти, представянето му в Касподжо е съвсем закономерно и показва, че се отървал от страховете и скоростните дисциплини добре му прилягат. Ако задържи така добре класиранията си, е твърде вероятно той да заеме вакантното 4-то място в отбора за Световната купа в Банско 2011. Успех Светльо!!!

Place Krvavec (SLO) Discipline Giant Slalom
Date 23.01.2011 Category Junior Race
Race codex 1298 Gender M
Valid for FIS Points NO - Waiting reports TD Name Burmann Werner (AUT)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
1 9 561254 ZERAK Misel 1992 SLO 47.98 48.69 1:36.67 27.30
2 8 561244 KRANJEC Zan 1992 SLO 47.89 48.88 1:36.77 28.20
3 4 561255 CATER Martin 1992 SLO 47.71 49.14 1:36.85 28.92
4 7 561217 KOSI Klemen 1991 SLO 48.36 48.98 1:37.34 33.33
5 10 561269 BREZNIK Jan 1993 SLO 48.79 49.21 1:38.00 39.27
6 22 561278 POGLADIC Andraz 1993 SLO 48.92 49.34 1:38.26 41.61
7 42 561310 HROBAT Miha 1995 SLO 48.99 49.47 1:38.46 43.41
8 17 92570 GEORGIEV Svetoslav 1991 BUL 49.32 49.32 1:38.64 45.03
9 6 561247 PECUH Blaz 1992 SLO 49.24 49.70 1:38.94 47.73
10 5 561279 KREJAC Klemen 1993 SLO 49.31 49.69 1:39.00 48.27
11 25 481549 STUKOV Maksim 1994 RUS 49.11 50.00 1:39.11 49.26
12 18 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE 49.51 49.72 1:39.23 50.34
13 21 561291 GROSELJ Zan 1993 SLO 48.97 50.42 1:39.39 51.78
14 16 430560 RZEPECKI Filip 1992 POL 49.22 50.25 1:39.47 52.50
15 27 561297 TODOROVIC Filip 1994 SLO 49.69 49.84 1:39.53 53.04
16 28 561293 PLEVANC Andraz 1994 SLO 49.70 49.84 1:39.54 53.13
17 48 561322 HADALIN Stefan 1995 SLO 50.01 49.58 1:39.59 53.58
18 24 481514 BORODAYKIN Artem 1994 RUS 49.81 50.12 1:39.93 56.64
19 15 561221 MASTERL Jaka 1991 SLO 49.97 50.18 1:40.15 58.62
20 12 561290 PRESTEREL Luka 1993 SLO 49.65 50.54 1:40.19 58.98
21 34 561273 KEJZAR Rok 1993 SLO 50.07 50.15 1:40.22 59.25
22 33 430610 STARZYK Pawel 1993 POL 49.59 50.69 1:40.28 59.79
23 38 561298 HRIBAR Zan 1994 SLO 50.66 49.78 1:40.44 61.23
24 45 54213 STEINWIDDER Silvio 1994 AUT 50.37 50.40 1:40.77 64.20
25 43 561292 BLAZNIK Andraz 1994 SLO 50.94 50.61 1:41.55 71.22
26 59 561311 STERLE Nik 1995 SLO 50.87 51.20 1:42.07 75.90
27 37 481524 SELYUTIN Sergey 1994 RUS 50.77 51.46 1:42.23 77.34
28 31 561251 KUSNIK Jani 1992 SLO 50.93 51.31 1:42.24 77.43
29 60 561314 KUNC Jan 1995 SLO 50.25 52.29 1:42.54 80.13
30 46 310410 VUKOVIC Andrija 1994 SRB 51.19 51.51 1:42.70 81.57
31 20 561304 CAS Jure 1994 SLO 50.81 51.92 1:42.73 81.84
32 52 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 51.07 51.72 1:42.79 82.38
33 54 561317 CIRAR Gal 1995 SLO 51.60 51.74 1:43.34 87.33
34 40 92639 PARLAPANOV Yani 1993 BUL 51.60 51.76 1:43.36 87.51
35 47 561282 VOZEL Domen 1993 SLO 51.76 51.73 1:43.49 88.68
36 50 561294 VIDIC Luka 1994 SLO 51.32 52.25 1:43.57 89.40
36 32 481529 ALEKHIN Alexander 1994 RUS 51.82 51.75 1:43.57 89.40
38 56 54317 GLABISCHNIG Kevin 1995 AUT 51.85 52.07 1:43.92 92.55
39 62 561315 GOLOB Janez 1995 SLO 51.56 52.39 1:43.95 92.82
40 61 561320 PANCUR Luka 1995 SLO 51.81 52.87 1:44.68 99.39
41 74 54322 TROPPER Niklas 1995 AUT 53.48 51.44 1:44.92 101.55
42 64 561309 GIACOMELLI Gal 1995 SLO 52.46 52.59 1:45.05 102.72
43 57 54233 LEITGEB Richard 1994 AUT 53.89 51.33 1:45.22 104.25
44 55 221168 BAGGIO Max 1995 GBR 51.71 53.63 1:45.34 105.33
45 63 400258 GRAAF, VAN DER Timo 1994 NED 52.90 53.55 1:46.45 115.32
46 68 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 54.62 54.85 1:49.47 142.50
47 69 561319 SEIBERT SIMENC Jan 1995 SLO 55.21 55.49 1:50.70 153.57
48 71 380354 ZAGAR Matej 1995 CRO 55.58 56.15 1:51.73 162.84
49 67 380357 SKORIC Juraj 1995 CRO 55.75 56.41 1:52.16 166.71
50 51 221174 CLISSOLD Samuel 1995 GBR 53.21 59.25 1:52.46 169.41
51 70 561316 RUPNIK Domen 1995 SLO 56.57 56.83 1:53.40 177.86
52 75 561318 JURKOVNIK Urban 1994 SLO 56.92 58.02 1:54.94 191.72
Did not start 1st run
35 561263 STEBE Leon 1992 SLO
13 561276 CEBULJ Jasa 1993 SLO
11 380335 ZUBCIC Filip 1993 CRO
Did not finish 2nd run
73 561326 AMERSEK Tadej 1995 SLO
72 561325 DOVZAN Robi 1995 SLO
66 561308 LIKOZAR Matija 1995 SLO
65 561300 HITI Gasper 1993 SLO
58 660015 MAZALEUSKI Siarhei 1992 BLR
39 561280 ZIBELNIK Ziga 1993 SLO
36 481541 KIRYUKHIN Dmitry 1994 RUS
29 561296 SPIK Jakob 1994 SLO
26 481540 KOLGOTIN Pavel 1994 RUS
14 561275 KOVAC Gasper 1993 SLO
2 561299 ROBIC Sergij 1994 SLO
Did not finish 1st run
53 561258 ZAJC Gasper 1992 SLO
49 561285 ZUZEK Matevz 1993 SLO
44 561313 DVORNIK Aljaz 1995 SLO
41 54230 KANDUTH Christian 1994 AUT
30 561271 PETERNEL Nik 1993 SLO
23 380334 VIDOVIC Matej 1993 CRO
19 561262 LUZAR Matjaz 1992 SLO
3 561256 JAZBEC Jaka 1992 SLO
1 561216 KLINE Bostjan 1991 SLO


Place Krvavec (SLO) Discipline Giant Slalom
Date 22.01.2011 Category Junior Race
Race codex 1297 Gender M
Valid for FIS Points NO - Waiting reports TD Name Burmann Werner (AUT)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
1 9 561254 ZERAK Misel 1992 SLO 0:48.77 0:51.85 1:40.62 27.77
2 2 561255 CATER Martin 1992 SLO 0:48.66 0:52.09 1:40.75 28.89
3 4 561216 KLINE Bostjan 1991 SLO 0:49.11 0:51.65 1:40.76 28.98
4 1 561217 KOSI Klemen 1991 SLO 0:49.09 0:51.78 1:40.87 29.93
5 15 561244 KRANJEC Zan 1992 SLO 0:49.16 0:52.03 1:41.19 32.70
6 13 380335 ZUBCIC Filip 1993 CRO 0:49.63 0:51.57 1:41.20 32.78
7 7 561299 ROBIC Sergij 1994 SLO 0:49.24 0:52.31 1:41.55 35.81
8 16 54229 FRANZ Werner Jun. 1994 AUT 0:49.43 0:52.50 1:41.93 39.10
9 17 561269 BREZNIK Jan 1993 SLO 0:49.90 0:52.19 1:42.09 40.48
10 10 6290078 MENAZZI Luca 1992 ITA 0:50.20 0:52.15 1:42.35 42.73
10 3 561275 KOVAC Gasper 1993 SLO 0:49.42 0:52.93 1:42.35 42.73
12 25 380334 VIDOVIC Matej 1993 CRO 0:50.37 0:52.15 1:42.52 44.20
13 37 430610 STARZYK Pawel 1993 POL 0:49.90 0:52.64 1:42.54 44.37
14 19 92570 GEORGIEV Svetoslav 1991 BUL 0:50.14 0:52.62 1:42.76 46.27
15 46 561310 HROBAT Miha 1995 SLO 0:50.57 0:52.25 1:42.82 46.79
15 31 561293 PLEVANC Andraz 1994 SLO 0:49.91 0:52.91 1:42.82 46.79
17 5 561276 CEBULJ Jasa 1993 SLO 0:49.52 0:53.36 1:42.88 47.31
18 26 54231 KRAXNER Lukas 1994 AUT 0:49.95 0:53.06 1:43.01 48.43
19 18 430560 RZEPECKI Filip 1992 POL 0:50.19 0:53.00 1:43.19 49.99
20 11 561247 PECUH Blaz 1992 SLO 0:50.46 0:52.86 1:43.32 51.12
21 53 561322 HADALIN Stefan 1995 SLO 0:50.46 0:53.14 1:43.60 53.54
22 43 561298 HRIBAR Zan 1994 SLO 0:50.97 0:52.93 1:43.90 56.13
22 8 561290 PRESTEREL Luka 1993 SLO 0:50.05 0:53.85 1:43.90 56.13
24 38 561273 KEJZAR Rok 1993 SLO 0:50.82 0:53.21 1:44.03 57.25
25 47 561292 BLAZNIK Andraz 1994 SLO 0:50.64 0:53.43 1:44.07 57.60
25 44 561280 ZIBELNIK Ziga 1993 SLO 0:51.01 0:53.06 1:44.07 57.60
27 50 54213 STEINWIDDER Silvio 1994 AUT 0:50.91 0:53.50 1:44.41 60.54
28 65 561311 STERLE Nik 1995 SLO 0:50.73 0:53.75 1:44.48 61.15
29 6 561221 MASTERL Jaka 1991 SLO 0:50.64 0:53.85 1:44.49 61.23
30 29 481540 KOLGOTIN Pavel 1994 RUS 0:50.20 0:54.54 1:44.74 63.39
31 32 561296 SPIK Jakob 1994 SLO 0:50.59 0:54.32 1:44.91 64.86
32 62 54323 UNTERWIESER Roman 1995 AUT 0:50.87 0:54.08 1:44.95 65.21
33 66 561314 KUNC Jan 1995 SLO 0:51.01 0:53.99 1:45.00 65.64
34 48 561313 DVORNIK Aljaz 1995 SLO 0:51.22 0:53.83 1:45.05 66.07
35 33 561271 PETERNEL Nik 1993 SLO 0:51.30 0:53.91 1:45.21 67.46
36 35 481529 ALEKHIN Alexander 1994 RUS 0:50.59 0:55.24 1:45.83 72.82
37 34 561251 KUSNIK Jani 1992 SLO 0:51.69 0:54.41 1:46.10 75.15
38 42 481524 SELYUTIN Sergey 1994 RUS 0:52.04 0:54.16 1:46.20 76.02
39 27 481514 BORODAYKIN Artem 1994 RUS 0:50.72 0:55.57 1:46.29 76.80
40 64 660015 MAZALEUSKI Siarhei 1992 BLR 0:51.05 0:55.53 1:46.58 79.30
41 80 54322 TROPPER Niklas 1995 AUT 0:51.35 0:55.28 1:46.63 79.73
42 58 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 0:52.13 0:55.01 1:47.14 84.14
43 60 561317 CIRAR Gal 1995 SLO 0:52.12 0:55.04 1:47.16 84.32
44 40 481541 KIRYUKHIN Dmitry 1994 RUS 0:52.10 0:55.21 1:47.31 85.61
45 59 561258 ZAJC Gasper 1992 SLO 0:51.51 0:55.83 1:47.34 85.87
46 51 310410 VUKOVIC Andrija 1994 SRB 0:52.74 0:54.90 1:47.64 88.47
47 56 561294 VIDIC Luka 1994 SLO 0:52.82 0:55.58 1:48.40 95.04
48 45 92639 PARLAPANOV Yani 1993 BUL 0:53.11 0:55.39 1:48.50 95.90
49 55 561285 ZUZEK Matevz 1993 SLO 0:52.82 0:55.86 1:48.68 97.46
50 70 561309 GIACOMELLI Gal 1995 SLO 0:52.39 0:56.88 1:49.27 102.56
51 67 561320 PANCUR Luka 1995 SLO 0:53.51 0:55.87 1:49.38 103.51
52 68 561315 GOLOB Janez 1995 SLO 0:53.47 0:57.01 1:50.48 113.02
53 75 561325 DOVZAN Robi 1995 SLO 0:54.16 0:56.99 1:51.15 118.82
54 69 400258 GRAAF, VAN DER Timo 1994 NED 0:53.20 0:58.21 1:51.41 121.06
55 71 561308 LIKOZAR Matija 1995 SLO 0:54.98 0:57.38 1:52.36 129.28
56 74 561319 SEIBERT SIMENC Jan 1995 SLO 0:55.36 0:58.26 1:53.62 140.17
57 73 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 0:55.54 0:58.60 1:54.14 144.67
58 79 380354 ZAGAR Matej 1995 CRO 0:56.03 0:58.76 1:54.79 150.29
59 72 380357 SKORIC Juraj 1995 CRO 0:55.85 0:59.19 1:55.04 152.45
60 77 561316 RUPNIK Domen 1995 SLO 0:57.27 1:00.85 1:58.12 179.08
Did not start 1st run
78 561323 NEMEC Zan 1995 SLO
54 240134 PETROVICS Daniel 1992 HUN
49 240128 BUJTAS Csaba 1992 HUN
41 561287 MASTERL Matic 1993 SLO
36 430556 KNUROWSKI Hubert 1992 POL
Did not finish 2nd run
81 561318 JURKOVNIK Urban 1994 SLO
61 221168 BAGGIO Max 1995 GBR
52 561282 VOZEL Domen 1993 SLO
30 561297 TODOROVIC Filip 1994 SLO
24 561278 POGLADIC Andraz 1993 SLO
23 561291 GROSELJ Zan 1993 SLO
22 561304 CAS Jure 1994 SLO
21 561262 LUZAR Matjaz 1992 SLO
20 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE
14 690517 MULLER Giuseppe 1991 ITA
12 561279 KREJAC Klemen 1993 SLO
Did not finish 1st run
76 561326 AMERSEK Tadej 1995 SLO
63 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR
57 221174 CLISSOLD Samuel 1995 GBR
39 561263 STEBE Leon 1992 SLO
28 481549 STUKOV Maksim 1994 RUS


Place Caspoggio (ITA) Discipline Downhill
Date 20.01.2011 Category FIS Race
Race codex 0841 Gender M
Valid for FIS Points YES TD Name Sacchi Mario (ITA)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Total Time FIS Points
1 9 6290350 RAVELLI Andrea 1992 ITA 1:30.64 40.89
2 17 6290540 DE VETTORI Matteo 1993 ITA 1:30.94 45.29
3 19 690616 TENTORI Michelangelo 1991 ITA 1:31.32 50.87
4 10 6290708 FRANZELIN Hubert 1993 ITA 1:31.40 52.04
5 12 690161 BREAN Alessandro 1991 ITA 1:31.43 52.48
6 98 92570 GEORGIEV Svetoslav 1991 BUL 1:31.49 53.36
7 7 690571 ROMANO Francesco 1991 ITA 1:31.52 53.80
8 8 290382 DEJORI Daniel 1989 ITA 1:31.66 55.86
9 15 6290151 BERETTA Carlo 1992 ITA 1:31.81 58.06
10 5 990132 EISATH Michael 1990 ITA 1:31.89 59.23
11 34 690382 COLOMBI Nicolo 1991 ITA 1:32.01 60.99
12 28 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 1:32.15 63.05
13 22 6290065 CODEGA Ivan 1992 ITA 1:32.24 64.37
14 29 6291029 BATTILANI Henri 1994 ITA 1:32.32 65.54
15 16 6290321 SINN Michael 1992 ITA 1:32.35 65.98
16 33 6291374 HOFER Alex 1994 ITA 1:32.38 66.42
17 18 690520 NEGRINI Luca 1991 ITA 1:32.48 67.89
18 3 6290244 NOGARA Nicolo 1992 ITA 1:32.49 68.04
19 26 6290845 BOSCA Guglielmo 1993 ITA 1:32.59 69.50
20 32 690570 ROGOSIC Renato 1991 ITA 1:32.61 69.80
21 1 690566 RINNER Max 1991 ITA 1:32.64 70.24
22 23 6290528 FINAZZER Sebastiano 1993 ITA 1:32.76 72.00
23 2 6290454 HOFER Aaron 1992 ITA 1:32.87 73.61
24 25 6290639 DE CANDIDO Francesco 1993 ITA 1:32.96 74.93
25 48 6290670 KUPPELWIESER Luis 1993 ITA 1:33.00 75.52
26 31 6290659 MARTINER Alex 1993 ITA 1:33.10 76.99
27 67 6291305 MENEGALLI Nicolo 1994 ITA 1:33.18 78.16
28 20 690208 DELSANTE Rocco 1991 ITA 1:33.31 80.07
29 53 6290085 REITERER Andreas 1992 ITA 1:33.50 82.86
30 38 6290662 RABANSER Alexander 1993 ITA 1:33.55 83.59
31 13 690420 FILL Franz 1991 ITA 1:33.61 84.47
32 45 6290778 CERINI Norman 1993 ITA 1:33.69 85.64
33 21 110187 MANDRU Jorge 1986 CHI 1:33.90 88.73
34 51 6290985 BUZZI Emanuele 1994 ITA 1:33.96 89.61
35 69 6291062 NANA Filippo 1994 ITA 1:34.20 93.13
36 111 6290575 MONACI Pierfrancesco 1993 ITA 1:34.21 93.27
36 30 690605 SPARBER Andreas 1991 ITA 1:34.21 93.27
38 4 151099 SYROVATKA Mark 1989 CZE 1:34.28 94.30
39 44 6291378 MESSNER Maximilian 1994 ITA 1:34.41 96.21
40 49 6290825 BRIGNONE Davide 1993 ITA 1:34.46 96.94
41 40 6290762 PAROLA Alberto 1993 ITA 1:34.51 97.68
42 59 690429 FUMAGALLI Davide 1991 ITA 1:34.52 97.82
43 36 6290614 ANSELMO Simone 1993 ITA 1:34.59 98.85
44 94 6291023 BELLINI Nicholas 1994 ITA 1:34.64 99.58
45 87 6290764 RIORDA Luca 1993 ITA 1:34.68 100.17
45 43 6290169 GASPARINI Matteo 1992 ITA 1:34.68 100.17
47 103 6290980 PASINI Giovanni 1994 ITA 1:34.73 100.90
48 54 6290703 BATTOCCHI Matteo 1993 ITA 1:34.87 102.96
49 63 6290734 SPIESS Bernd 1993 ITA 1:34.92 103.69
50 72 6291245 MARRI Francesco 1994 ITA 1:34.97 104.43
51 83 6290781 FEDELI Simone 1993 ITA 1:35.20 107.80
52 55 6290488 SCHWIENBACHER Marian 1992 ITA 1:35.21 107.95
53 61 6291099 GUALAZZI Michele 1994 ITA 1:35.25 108.53
54 37 6290799 FRANCESCHETTI Pietro 1993 ITA 1:35.28 108.97
55 46 6290116 DOROTEI Andrea 1992 ITA 1:35.35 110.00
56 50 6291243 CONFORTOLA Luca 1994 ITA 1:35.36 110.15
57 113 6290697 OTTELLI Nicola 1993 ITA 1:35.45 111.47
58 120 6291582 LONGO Edoardo 1995 ITA 1:35.46 111.62
59 75 491629 GUERRA Enric 1992 SPA 1:35.51 112.35
60 86 6291319 GIULIANO Steven 1994 ITA 1:35.61 113.82
61 135 6291574 SALA Tommaso 1995 ITA 1:35.62 113.96
61 71 6290574 MIDALI Alberto 1993 ITA 1:35.62 113.96
63 52 6290898 PIRINI Martin 1993 ITA 1:35.65 114.40
64 68 6290876 DAL MASCHIO Giovanni 1993 ITA 1:35.66 114.55
65 74 491465 FONT Eduard 1991 SPA 1:35.87 117.63
66 115 6290273 DAMIAN Johannes 1992 ITA 1:35.90 118.07
67 138 6291536 PAINI Federico 1995 ITA 1:35.93 118.51
68 47 6290630 VENTURA Simone 1993 ITA 1:35.94 118.66
69 137 6291466 SQUASSINO Andrea 1995 ITA 1:35.99 119.39
70 93 6290989 FUSSOTTO Pietro Stefano 1994 ITA 1:36.01 119.69
71 101 6291262 GROSSO Alessandro 1994 ITA 1:36.04 120.13
72 122 6291703 GUIDOLIN Tiberio 1995 ITA 1:36.07 120.57
73 76 6291054 CERBO Nicolo 1994 ITA 1:36.09 120.86
74 90 491879 SALARICH Joaquim 1994 SPA 1:36.10 121.01
75 78 690086 FESHCHUK Rostyslav 1990 UKR 1:36.13 121.45
76 121 6291533 RENNER Patrick 1995 ITA 1:36.25 123.21
77 117 6291316 DELL ANTONIO Gianandrea 1994 ITA 1:36.30 123.94
77 58 6290809 OBERKOFLER Armin 1993 ITA 1:36.30 123.94
79 79 6291187 CABELLO Simone 1994 ITA 1:36.31 124.09
80 81 6290158 CERISE Edoardo 1992 ITA 1:36.32 124.24
81 60 690602 SORARU Florin 1991 ITA 1:36.33 124.38
82 82 6291365 PROVERA Andrea 1994 ITA 1:36.37 124.97
83 73 6291376 KARBON Philipp 1994 ITA 1:36.40 125.41
84 64 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 1:36.41 125.56
85 105 6291238 BARUFFALDI Matteo 1994 ITA 1:36.43 125.85
86 102 6290993 ROCCA Pietro 1994 ITA 1:36.52 127.17
87 84 6291173 BERETTA Michele 1994 ITA 1:36.66 129.22
88 124 6291784 ATZ Christoph 1995 ITA 1:36.84 131.87
89 119 6291646 DA VILLA Davide 1995 ITA 1:36.98 133.92
90 85 6291252 ZUCCHI Stefano 1994 ITA 1:37.01 134.36
91 126 6291555 KANDUTSCH Marco 1995 ITA 1:37.09 135.53
91 77 6291139 RUNGGER Stefan 1994 ITA 1:37.09 135.53
93 136 6291694 PELLISSIER Matteo 1995 ITA 1:37.10 135.68
94 128 6291625 SCHIEDER Florian 1995 ITA 1:37.17 136.71
95 108 6291087 LARI Devid 1994 ITA 1:37.19 137.00
96 97 6291111 MENAZZI Matteo 1994 ITA 1:37.34 139.20
97 88 6291076 VEVEY Herve 1994 ITA 1:37.48 141.26
98 89 6290802 MAROCCO Marco 1993 ITA 1:37.50 141.55
99 41 6290183 RONCI Giordano 1992 ITA 1:37.59 142.87
100 11 202695 GIACOMELLI Julian 1990 GER 1:37.63 143.46
101 96 6291185 SCURI Sebastiano 1994 ITA 1:37.79 145.81
102 106 6291113 SGNAOLIN Simone 1994 ITA 1:37.81 146.10
103 66 6290860 QUAQUARELLI Nicola 1993 ITA 1:38.15 151.09
104 125 6291630 CIPRIANI Pietro 1995 ITA 1:38.26 152.70
105 92 6290753 THALER Simon 1993 ITA 1:38.39 154.61
106 104 6290988 FORNARI Martin 1994 ITA 1:38.69 159.01
107 80 6291080 CAPITANI Andrea 1994 ITA 1:38.81 160.77
108 134 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR 1:38.94 162.68
109 129 6291626 FILL Damian 1995 ITA 1:39.44 170.02
110 57 6290784 MARTINI Bruno 1993 ITA 1:39.67 173.39
111 114 6291255 CADONICI Leonardo 1994 ITA 1:40.11 179.85
112 118 92639 PARLAPANOV Yani 1993 BUL 1:40.86 190.85
113 112 6291254 CADONICI Cristiano 1994 ITA 1:42.63 216.82
114 91 6290534 MANFRINI Giovanni 1993 ITA 1:43.39 227.98
Disqualified 1st run
131 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR
Did not start 1st run
130 6291725 ZINGERLE Hannes 1995 ITA
62 6290181 PRETTO Andrea 1992 ITA
Did not finish 1st run
133 6291615 ZANETTI Massimiliano 1995 ITA
132 6291724 ROTTONARA Christian 1995 ITA
127 6291631 LIBERATORE Federico 1995 ITA
123 6291428 RAMIREZ Mauro 1995 ITA
116 6291623 GIUNTI Marco 1995 ITA
110 110324 VON APPEN Henrik 1994 CHI
109 6290914 PUGLIA Simone 1993 ITA
107 110266 ANGUITA Martin 1991 CHI
100 6290633 BATTAIOLA Andrea 1993 ITA
99 6290068 CAPPELLETTI Edoardo 1992 ITA
95 6290618 BUGATTI Matteo 1993 ITA
70 6290182 PROMBERGER Michaelangel 1992 ITA
65 6290981 VALDESALICI Andrea 1994 ITA
56 6290278 DONEDDU Alessandro 1992 ITA
42 6290062 BARUFFALDI Stefano 1992 ITA
39 6290228 BASSO Nicolo 1992 ITA
35 6290112 AVESANI Francesco 1992 ITA
27 690233 FRATUCELLO Luca 1991 ITA
24 6290886 BACHER Fabian 1993 ITA
14 6290393 CAZZANIGA Davide 1992 ITA
6 400016 WANDERS Arjan 1978 NED


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Алберт Попов мачка конкуренцията на слалом в Андора – 24 Януари 2011 - 14:21
Георги Георгиев и Мария Киркова спечелиха първия слалом за купа София 2011 на Витоша – 24 Януари 2011 - 14:35
Мария Киркова е кралицата на купа София, при мъжете втория слалом спечели словакът Матей Фалат – 25 Януари 2011 - 15:34
Сребро и бронз за Алберт и Сани Попови на гигантския слалом в Андора – 25 Януари 2011 - 16:20
Никола Чонгаров остана 52-ри в първия манш на нощния слалом в Шладминг – 25 Януари 2011 - 20:19

Предходна:
Мими Киркова се завърна на пистата с 4-то и 8-мо място на FIS слаломи в Загреб – 23 Януари 2011 - 19:00
Килиан Албрехт отпадна в първия манш на слалома за Световната купа в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 12:21
Завръщащият се Килиан Албрехт е в добра форма преди слалома в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 08:34
Георги Георгиев спечели ФИС слалом в Загреб – 19 Януари 2011 - 17:07
Килиан Албрехт отново ще кара за България, стартира на слалома в Кицбюел – 17 Януари 2011 - 13:46

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Светльо Георгиев кове челни места на ФИС стартове в Европа > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре