SKI.BG
     Петък, 03 Юли 2020
[english version] english version
FIS World Snow Day Sofia 2020
. НАЧАЛО
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ
FIS World Snow Day Sofia 2012
ЕДИН СКИ ДЕН НА.. фотогалерии
SKI.BG PHOTO GALLERY
СКИ в България > СКИ порталът!
 
Най-голямата листа с марки СКИ и СНОУБОРД екипировка >
5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
Националният Ски Отбор
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . бг алпийски ски новини
24 Януари 2011 - 14:35
Георги Георгиев и Мария Киркова спечелиха първия слалом за купа София 2011 на Витоша
изпрати на приятел Printer friendly версия

АЛПИЙСКИ СКИ. Водещият български национал в ските Георги Георгиев спечели първия слалом за купа „София” на Витоша, валиден старт от календара на Международната федерация по ски (ФИС). Гого събра общо време от двата манша 1:28,73 мин. Втори с 1:29,21 мин е Стефан Георгиев, а трети с 1:29,72 мин е Деян Тодоров.

Участие при мъжете взеха 73-а скиори от България, Гърция, Македония, Турция, Сърбия, Словакия, Кипър и Румъния.

При жените победата взе най-добрата ни скиорка в последните години Мария Киркова. Софиянката даде общо време 1:34,94 мин. Втора с 1:37,38 мин е Юлия Крачун (Рум), а трета с 1:38,33 мин е втората ни по сила националка Силвия Маджарска.

От стартиралите 28 алпийки от България, Румъния, Гърция и Турция финишираха 20.

Състезанието за купа „София” на Витоша се проведе при отлична организация на изключително добре подготвената писта „Витошко лале” в ски зона Алеко на Витоша, независимо от не много добрите атмосферни условия.

По програма утре на писта „Витошко лале” ще се проведе и вторият слалом за купа „София”.

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Slalom
Date   24.01.2011   Category   FIS Race
Race codex   0219   Gender   M
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Perko Bojan (SLO)
 
Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  2  90131 GEORGIEV Georgi  1987  BUL   42.62  46.11  1:28.73  25.20
 2  10  90047 GEORGIEV Stefan  1977  BUL   43.56  45.65  1:29.21  28.50
 3  11  90109 TODOROV Dean  1983  BUL   43.65  46.07  1:29.72  32.01
 4  5  750088 RISTEVSKI Antonio  1989  MKD   43.68  46.18  1:29.86  32.97
 5  7  230189 BONOU Nikos  1986  GRE   43.99  46.47  1:30.46  37.09
 6  1  700868 FALAT Matej  1993  SVK   43.61  47.03  1:30.64  38.33
 7  9  750089 DEHARI Dardan  1990  MKD   44.36  47.45  1:31.81  46.37
 8  3  460067 OLARU Bogdan  1989  ROU   45.44  47.72  1:33.16  55.66
 9  12  230192 TSAKNAKIS Alexandros  1986  GRE   45.62  48.26  1:33.88  60.61
 10  6  460058 OLARU Mihai  1986  ROU   46.51  48.81  1:35.32  70.50
 11  22  160091 PAPAMICHAEL Constantinos  1993  CYP   46.62  49.55  1:36.17  76.35
 12  8  90053 MARKOV Georgi  1979  BUL   46.56  49.92  1:36.48  78.48
 13  18  230147 SYKARAS Kostas  1984  GRE   48.58  48.63  1:37.21  83.50
 14  24  92646 NEDELCHEV Nikolai  1993  BUL   47.08  50.50  1:37.58  86.04
 15  16  230353 KARAMANIDIS Chrysostomos  1990  GRE   47.99  49.77  1:37.76  87.28
 16  15  92533 BANKOV Borislav  1989  BUL   47.65  50.30  1:37.95  88.59
 17  25  92649 AVRAMOV Daniel  1994  BUL   48.93  50.39  1:39.32  98.00
 18  66  92673 NUSHEV Georgi  1995  BUL   49.07  50.95  1:40.02  102.82
 19  56  230651 ANTONIOU Ioannis  1995  GRE   49.82  50.68  1:40.50  106.12
 20  21  230370 TRIMERIDIS Iordanis  1990  GRE   51.37  49.69  1:41.06  109.97
 21  23  230584 MPARAS Evaggelos  1994  GRE   49.80  51.91  1:41.71  114.43
 22  28  230487 KOSTIS Konstantinos  1992  GRE   49.92  51.86  1:41.78  114.92
 23  20  230180 PAPADIMITRIOU Ioannis  1982  GRE   51.42  50.44  1:41.86  115.47
 24  53  230667 PROIOS Ioannis  1995  GRE   51.06  51.11  1:42.17  117.60
 25  37  520150 INCI Mustafa  1993  TUR   52.32  52.50  1:44.82  135.82
 26  48  520155 KOKER Dogus  1994  TUR   52.02  53.63  1:45.65  141.52
 27  34  520151 DEGIRMENCI Mert  1993  TUR   52.56  53.81  1:46.37  146.47
 28  29  230480 GRAMMENOS Christos  1992  GRE   52.87  53.83  1:46.70  148.74
 29  50  230643 METAXOTOS Christos  1995  GRE   52.52  54.78  1:47.30  152.86
 30  69  750106 NASOKU Marijan  1995  MKD   53.28  55.28  1:48.56  161.53
 31  54  92684 TSONEV Nikolay  1995  BUL   53.17  56.72  1:49.89  170.67
 32  67  230665 VASILEIOU Nikolaos  1995  GRE   55.38  55.33  1:50.71  176.31
 33  63  92683 SAVOV Aleksandar  1974  BUL   54.06  56.83  1:50.89  177.55
 34  40  520143 DELIKAYA M.Ridvan  1992  TUR   54.89  56.82  1:51.71  183.18
 35  30  92608 STAMOV Kostadin  1992  BUL   56.10  57.37  1:53.47  195.28
 36  58  520162 CENGIZ Karcan  1995  TUR   56.20  57.89  1:54.09  199.54
 37  59  230647 PASQUALIN Paris  1995  GRE   55.83  58.78  1:54.61  203.12
 38  36  92631 ATANASSOV Atanas  1993  BUL   56.28  58.60  1:54.88  204.98
 39  43  310406 KOVACEVIC Luka  1993  SRB   55.90  59.15  1:55.05  206.14
 40  64  520156 ORNEK Sergen  1994  TUR   56.33  59.14  1:55.47  209.03
 41  46  310413 RISTIC Mitar  1994  SRB   56.42  59.37  1:55.79  211.23
 42  27  230204 STAMATOPOULOS Kostantinos  1986  GRE   57.29  58.57  1:55.86  211.71
 43  47  520157 KURU Onurcan  1994  TUR   56.33  59.70  1:56.03  212.88
 44  41  92550 DAROV Stefan  1978  BUL   58.11  1:00.28  1:58.39  229.11
 45  35  92532 ATANASOV Nikolai  1979  BUL   54.88  1:05.18  2:00.06  240.59
 46  39  92655 FILIPOV Vladimir  1994  BUL   57.13  1:03.25  2:00.38  242.79
 47  42  92604 UZUNOV Konstantin  1984  BUL   59.12  1:02.27  2:01.39  249.73
 48  55  520160 TUNCU Mert  1995  TUR   58.80  1:04.54  2:03.34  263.14
 49  71  92678 STOIKOV Hristo  1995  BUL   1:01.84  1:03.73  2:05.57  278.47
 50  60  92672 GENOV Metodi  1977  BUL   1:01.45  1:04.85  2:06.30  283.49
 51  49  92576 NACHEV Daniel  1991  BUL   1:01.38  1:05.17  2:06.55  285.20

Disqualified 2nd run
   73  310417 BLAGOJEVIC Jovan  1995  SRB         
   51  520161 ATES Remzi  1995  TUR         
   33  520148 SEYLAN Halit  1993  TUR         
   32  230612 ZIOGAS Alexandros  1994  GRE         
   31  92630 ALINSKY Kostadin  1993  BUL         
   13  460040 NAN Ioan-Gabriel  1980  ROU         
Disqualified 1st run
   72  160097 LEFKARITIS Dinos  1995  CYP         
   62  92677 RADOIKOV Ivan  1995  BUL         
   52  230656 GLYMITSAS Georgios  1995  GRE         
   44  520158 USTA Gokhan  1994  TUR         
   17  92664 POPOV Vladimir  1994  BUL         
   4  90108 CHRISTOV Dimitar  1983  BUL         
Did not start 1st run
   38  92650 NIKOLOV Tzvetelin  1994  BUL         
   26  92607 MARTINOV Martin  1992  BUL         
Did not finish 2nd run
   70  310416 RAKOVIC Viktor  1995  SRB         
   65  92682 DIMITROV Veselin  1988  BUL         
   19  92641 GRAMATIKOV Aleksander  1993  BUL         
Did not finish 1st run
   68  92541 CHALAKOV Teodor  1986  BUL         
   61  92687 SLANCHEV Svetoslav  1995  BUL         
   57  92577 NACHEV Nikolai  1968  BUL         
   45  92654 KOTSOV Petar  1994  BUL         
   14  90134 YANAKIEV Zahari  1987  BUL 

Place   Sofia-Vitosha (BUL)   Discipline   Slalom
Date   24.01.2011   Category   FIS Race
Race codex   5199   Gender   L
Valid for FIS Points   YES   TD Name   Perko Bojan (SLO)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Run 1 Run 2 Total Time FIS Points
 1  7  95050 KIRKOVA Maria  1986  BUL   47.43  47.51  1:34.94  54.39
 2  8  465058 CRACIUN Iulia Petruta  1988  ROU   49.04  48.34  1:37.38  70.07
 3  13  95061 MADJARSKA Silvia  1989  BUL   49.37  48.96  1:38.33  76.17
 4  5  95112 ASENOVA Vera  1995  BUL   50.74  49.50  1:40.24  88.44
 5  26  95117 ZADNEPROVSKA Martina  1995  BUL   50.47  50.05  1:40.52  90.24
 6  2  95092 VALCHEVA Denitza  1992  BUL   52.25  52.11  1:44.36  114.91
 7  9  95105 HRISTOVA Ana  1994  BUL   52.26  53.16  1:45.42  121.73
 8  6  235190 PAPAIOANNOU Natalia  1992  GRE   52.50  53.19  1:45.69  123.46
 9  23  95113 SIMEONOVA Daiana  1995  BUL   54.46  52.18  1:46.64  129.56
 10  20  95094 HADJIIVANOVA Boryana  1993  BUL   56.53  51.05  1:47.58  135.60
 11  4  235195 KOKKINI Anastasia  1992  GRE   54.69  54.57  1:49.26  146.40
 12  3  95095 POPOVA Sofia  1993  BUL   56.72  54.52  1:51.24  159.12
 13  15  525085 CARIKCIOGLU Ozlem  1994  TUR   56.02  55.32  1:51.34  159.76
 14  10  235194 KAKOULIDOU Ioanna  1992  GRE   56.77  56.03  1:52.80  169.14
 15  18  235257 TSAGKARI Adelina  1994  GRE   59.08  57.93  1:57.01  196.19
 16  22  235278 SARAKINI Iliana  1995  GRE   59.13  59.49  1:58.62  206.54
 17  11  525082 BENKER Yasemin  1994  TUR   59.67  1:01.27  2:00.94  221.44
 18  28  235277 GKOGKOU Anastasia  1995  GRE   1:02.64  58.62  2:01.26  223.50
 19  24  525086 NEMUTLU Asli  1994  TUR   1:02.50  1:00.05  2:02.55  231.79
 20  19  95083 PAUNOVA Desislava  1991  BUL   1:02.58  1:03.31  2:05.89  253.25
Disqualified 2nd run
   17  235253 KARAPIPERI Eleni  1994  GRE         
Disqualified 1st run
   16  525083 EJDER Zeynep  1994  TUR         
   14  235241 VLACHOU Anna Afroditi  1994  GRE         
Did not start 1st run
   27  95091 IVANOVA Simona  1992  BUL         
   25  235276 VLAMOPOULOU Eleonora-maria  1995  GRE         
   12  95106 TEPAVICHAROVA Monika  1994  BUL         
Did not finish 2nd run
   1  95100 TAGAMLITSKA Ioana  1993  BUL         
Did not finish 1st run
   21  95118 TCHAEVA Dennitza  1995  BUL


 

изпрати на приятел Printer friendly версия  

Следваща:
Мария Киркова е кралицата на купа София, при мъжете втория слалом спечели словакът Матей Фалат – 25 Януари 2011 - 15:34
Сребро и бронз за Алберт и Сани Попови на гигантския слалом в Андора – 25 Януари 2011 - 16:20
Никола Чонгаров остана 52-ри в първия манш на нощния слалом в Шладминг – 25 Януари 2011 - 20:19
Алберт Попов със сребро и в супер-комбинацията в Андора, сестра му Сани за 3 стотни изпусна бронза – 26 Януари 2011 - 17:29
Александра Попова първа на Супер-Г в Андора, брат й Алберт взе бронз – 27 Януари 2011 - 16:30

Предходна:
Алберт Попов мачка конкуренцията на слалом в Андора – 24 Януари 2011 - 14:21
Светльо Георгиев кове челни места на ФИС стартове в Европа – 23 Януари 2011 - 20:02
Мими Киркова се завърна на пистата с 4-то и 8-мо място на FIS слаломи в Загреб – 23 Януари 2011 - 19:00
Килиан Албрехт отпадна в първия манш на слалома за Световната купа в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 12:21
Завръщащият се Килиан Албрехт е в добра форма преди слалома в Кицбюел – 23 Януари 2011 - 08:34

Powered by [xt] , PHP & MySQL

NO27 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
SKI.BG PHOTO GALLERY
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Кой зимен спорт сте опитвали и практикувате?
Алпийски ски
Ски ходене/ски туринг
Беккънтри ски
Телемарк ски
Ски бягане
Ски скок
Сноуборд
Фристайл ски
Фристайл сноуборд
Фрирайд ски
Фрирайд сноуборд
Снегоходки
Спускане с шейни
Туризъм/трекинг
СПА
Не спортувам
Друго


View results
FIS Live Timing
NO26 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO25 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO24 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO23 на списание СКИ&БОРД, спорт, лайфстайл, индустрия !
NO22 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO21 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO20 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO19 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO18 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO17 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO16 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO15 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO14 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NOX3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO12 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO11 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO10 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO9 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO8 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO7 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO6 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO5 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO4 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO3 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
NO2 на списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
Списание СКИ&БОРД , спорт, лайфстайл, индустрия !
 
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII-ти Зимни
Олимпийски игри ПьонгЧанг 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII-ри Зимни
Олимпийски игри Сочи 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI-ви Зимни
Олимпийски игри
Ванкувър 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX-ти Зимни
Олимпийски игри !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX-ти Зимни
Олимпийски игри !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > СКИ в България > Георги Георгиев и Мария Киркова спечелиха първия слалом за купа София 2011 на Витоша > СКИ Порталът! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. нагоре