SKI.BG
     Monday, 18 October 2021
FIS World Snow Day Sofia 2021
. links
. contact
FIS World Snow Day Sofia 2020
FIS World Snow Day Sofia 2012
World Skitest
SKI.BG partner > Yourski.RU
SKI.BG PHOTO GALLERY
The biggest list of SKI and SNOWBOARD equipment >
5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
 
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
BFSki SPONSORS
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . bg ski news
12 January 2014 - 18:45
Цинзов 7-ми и 10-ти на FIS Alpen Cup във Франция
Send this to a friend Printer friendly version

СКИ БЯГАНЕ. Лидерът на мъжкия ни национален отбор по ски бягане Веселин Цинзов се класира в челната десетка в стартовете за ФИС Купата на Алпите в Шамони, Франция. Веско постигна 7-мо и 10-то място съответно в дисциплините 20км свободен стил и 15км класически стил.


Веско Цинзов и швейцарския топ състезател Дарио Колоня се поздравяват по време на награждаването на 15км класически стил в Шамони (Франция), фотография © Йордан Чучуганов

Трябва да се отбележи, че Веско се намира в превъзходна форма. Резултатът му от двата старта се подсилва от факта, че Цинзов се нареди само на няколко места след своя връстник - Световния и Олимпийски шампион Дарио Колоня. Звездата на Тур де Ски зае съответно 3-то и 4-то място в Шамони!


Подиума на 15км класически стил за мъже, фотография © Йордан Чучуганов

Ден преди това Цинзов остана 40-ти в класирането за спринта на 1.4км свободен стил във френския курорт.

Другият български представител при мъжете - натурализираният казахстанец Андрей Гридин завърши 28-ми в свободния стил и не стартира в класиката и спринта.

При младежите до 20 години (U20) обещаващата българска надежда Йордан Чучуганов постигна чудесното 9-то място на 10км класически стил. 18-годишният Чучуганов завърши 21-ви на 15км свободен стил и остана на 34-та позиция в класирането за спринта на 1,4км свободен стил. 


Йордан Чучуганов завърши 9-ти на 10км класически стил за младежи, фотография © Йордан Чучуганов


Подиума на младежите на 10км класически стил, фотография © Йордан Чучуганов

При дамите Антония Григорова-Бургова и Теодора Малчева завършиха съответно 15-та и 18-та на 15км свободен стил и останаха 27-ма и 26-та в класирането за спринта свободен стил на 1.2км.

SKI.BG
12 януари 2014 г.

Chamonix (FRA) 11.01.2014
Alpen Cup - Men's 15 km C
Race codex : 2484

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation  Time  Behind  FIS Points
 1   133   3190230  GOALABRE Paul   1991   FRA    39:33.4      17.02
 2   136   3290379  DE FABIANI Francesco   1993   ITA    39:49.9   +16.5   22.58
 3   132   3190229  JEANNEROD Alexis   1991   FRA    39:53.8   +20.4   23.90
 4   137   3510023  COLOGNA Dario   1986   SUI    39:58.3   +24.9   25.41
 5   142   3190125  POIRRIER Bastien   1988   FRA    39:59.2   +25.8   25.72
 6   165   3290383  RASTELLI Maicol   1991   ITA    40:02.8   +29.4   26.93
 7   131   3200331  WICK Thomas   1991   GER    40:10.5   +37.1   29.53
 8   130   3190076  MOUGEL Adrien   1988   FRA    40:22.0   +48.6   33.40
 9   156   1298054  PASINI Fabio   1980   ITA    40:24.1   +50.7   34.11
 10   147   3090024  TSINZOV Veselin   1986   BUL    40:35.6   +1:02.2   37.99
 11   151   3190280  TARANTOLA Damien   1991   FRA    40:50.6   +1:17.2   43.04
 12   139   1223849  CHECCHI Valerio   1980   ITA    41:04.5   +1:31.1   47.73
 13   153   3190284  QUEMERE Tao   1990   FRA    41:06.8   +1:33.4   48.50
 14   138   3290016  CLARA Roland   1982   ITA    41:09.9   +1:36.5   49.55
 15   164   3350003  HAELG Philipp   1991   LIE    41:15.2   +1:41.8   51.33
 16   159   3290373  MULLER Claudio   1992   ITA    41:15.9   +1:42.5   51.57
 17   149   3290057  YEUILLA Daniel   1985   ITA    41:16.7   +1:43.3   51.84
 18   144   3290027  RIGONI Sergio   1986   ITA    41:16.9   +1:43.5   51.91
 19   152   3510417  KAESER Erwan   1992   SUI    41:22.9   +1:49.5   53.93
 20   175   3050158  LIEDERER Niklas   1991   AUT    41:35.2   +2:01.8   58.08
 21   148   3290004  SCOLA Fulvio   1982   ITA    41:36.1   +2:02.7   58.38
 22   162   1223558  FRASNELLI Loris   1979   ITA    41:36.5   +2:03.1   58.51
 23   135   3290008  GULLO Giovanni   1983   ITA    41:43.7   +2:10.3   60.94
 24   172   3190298  POUYE Alexandre   1993   FRA    41:47.1   +2:13.7   62.09
 25   155   3200219  MAETTIG Valentin   1990   GER    41:47.8   +2:14.4   62.32
 26   168   3290321  GARDENER Stefano   1990   ITA    41:48.6   +2:15.2   62.59
 27   178   3200464  HERZOG Daniel   1993   GER    41:59.1   +2:25.7   66.13
 28   169   3490145  ROJO Imanol   1990   SPA    42:00.4   +2:27.0   66.57
 29   145   3200376  NOTZ Florian   1992   GER    42:02.5   +2:29.1   67.28
 30   191   3290327  RONC CELLA Francois   1991   ITA    42:02.8   +2:29.4   67.38
 31   190   3200383  WINKLER Luca   1993   GER    42:06.8   +2:33.4   68.73
 32   157   3050121  HERBURGER Aurelius   1990   AUT    42:13.1   +2:39.7   70.85
 33   184   3200358  WOHLLEBEN Max   1991   GER    42:14.8   +2:41.4   71.42
 34   146   3290166  CLEMENTI Fabrizio   1988   ITA    42:15.1   +2:41.7   71.52
 35   161   3290272  KOSTNER Janmatie   1988   ITA    42:17.4   +2:44.0   72.30
 36   170   3290002  ORLANDI Luca   1984   ITA    42:23.3   +2:49.9   74.29
 37   154   3200393  WEISHEIT Martin   1993   GER    42:27.3   +2:53.9   75.64
 38   192   3510416  SCHAAD Fabian   1992   SUI    42:29.9   +2:56.5   76.51
 39   166   3490026  GUTIERREZ Javier   1985   SPA    42:30.9   +2:57.5   76.85
 40   189   3050187  PLESSNITZER Kevin   1992   AUT    42:34.4   +3:01.0   78.03
 41   174   3560072  POTOCNIK Domen   1989   SLO    42:38.5   +3:05.1   79.41
 42   141   3200205  BOEGL Lucas   1990   GER    42:39.0   +3:05.6   79.58
 43   167   3510289  INNIGER Mathias   1988   SUI    42:39.2   +3:05.8   79.65
 44   140   3290320  CLEMENTI Fabio   1990   ITA    42:55.6   +3:22.2   85.18
 45   198   3560062  KLAVZAR Bostjan   1990   SLO    42:57.3   +3:23.9   85.75
 46   181   3490032  ROJO Ioseba   1988   SPA    42:59.4   +3:26.0   86.46
 47   163   3290407  SALVADORI Giandomenico   1992   ITA    42:59.5   +3:26.1   86.49
 48   202   3220019  SMITH Callum   1992   GBR    43:06.7   +3:33.3   88.92
 49   200   3510428  HOESLI Corsin   1992   SUI    43:11.3   +3:37.9   90.47
 50   160   3510472  BIELER Livio   1993   SUI    43:13.7   +3:40.3   91.28
 51   176   3050180  BALDAUF Dominik   1992   AUT    43:18.2   +3:44.8   92.79
 52   194   3050260  BLASSNIG Clemens   1993   AUT    43:22.7   +3:49.3   94.31
 53   183   3290372  TANEL Matteo   1993   ITA    43:25.1   +3:51.7   95.12
 54   185   3290367  BRIGADOI Mauro   1992   ITA    43:27.4   +3:54.0   95.89
 55   180   3050155  STADLOBER Luis   1991   AUT    43:30.6   +3:57.2   96.97
 56   173   3290417  FANTON Paolo   1991   ITA    43:34.2   +4:00.8   98.19
 57   179   3190301  AGNELLET Gerard   1992   FRA    43:48.0   +4:14.6   102.84
 58   193   3290403  RONCADOR Mario   1992   ITA    43:53.1   +4:19.7   104.56
 59   182   3190303  PHILIPOT Mickael   1993   FRA    44:06.6   +4:33.2   109.11
 60   195   1255277  MOELLER Martin   1980   DAN    44:10.5   +4:37.1   110.42
 61   177   3170007  MOELGAARD Lasse   1986   DAN    44:18.8   +4:45.4   113.22
 62   171   3200346  WEEGER Markus   1991   GER    44:20.6   +4:47.2   113.83
 63   186   3510423  KINDSCHI Linard   1993   SUI    44:42.1   +5:08.7   121.07
 64   188   3040080  WATSON Callum   1989   AUS    45:44.5   +6:11.1   142.11
 65   187   3050198  HABENICHT Tobias   1993   AUT    45:49.0   +6:15.6   143.62
 66   201   3310007  RASTIC Damir   1988   SRB    47:19.6   +7:46.2   174.16
 67   204   3200410  ECKERT Alexander   1993   GER    47:42.9   +8:09.5   182.02
 68   199   3310022  SMRKOVIC Rejhan   1991   SRB    48:24.8   +8:51.4   196.14
 69   203   3040096  KOVACS Paul   1990   AUS    48:51.8   +9:18.4   205.24
 70   208   3957000  MURPHY Tucker   1981   BER    49:42.9   +10:09.5   222.46
Disqualified
    158   3190302  PARISSE Clement   1993   FRA         
    150   3200072  KATZ Andreas   1988   GER         
Did not start
    207   3910037  MALIUTIN Sveatoslav   1992   MDA         
    206   3910034  PINZARU Victor   1992   MDA         
    205   3030004  CICHERO Federico Pablo   1983   ARG         
    197   3090121  GRIDIN Andrey   1988   BUL         
Did not finish
    196   3560079  PROSEN Luka   1991   SLO         
    143   3190072  VANDEL Romain   1985   FRA         
    134   1297957  MORIGGL Thomas   1981   ITA

 Chamonix (FRA) 12.01.2014
Alpen Cup - Men's 20 km F
Race codex : 2488

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation  Time  Behind  FIS Points
 1      3190109  WIBAULT Mathias   1985   FRA    43:20.5      16.21
 2      3190230  GOALABRE Paul   1991   FRA    43:24.2   +3.7   17.35
 3      3510023  COLOGNA Dario   1986   SUI    43:26.2   +5.7   17.96
 4      3190302  PARISSE Clement   1993   FRA    43:41.3   +20.8   22.61
 5      3190229  JEANNEROD Alexis   1991   FRA    43:44.9   +24.4   23.72
 6      3290379  DE FABIANI Francesco   1993   ITA    43:46.2   +25.7   24.12
 7      3090024  TSINZOV Veselin   1986   BUL    43:50.4   +29.9   25.41
 8      3190125  POIRRIER Bastien   1988   FRA    43:55.5   +35.0   26.98
 9      3190076  MOUGEL Adrien   1988   FRA    43:56.3   +35.8   27.22
 10      3190072  VANDEL Romain   1985   FRA    43:59.3   +38.8   28.15
 11      3200205  BOEGL Lucas   1990   GER    44:03.0   +42.5   29.28
 12      3510361  PRALONG Candide   1990   SUI    44:15.2   +54.7   33.04
 13      3490145  ROJO Imanol   1990   SPA    44:16.9   +56.4   33.56
 14      3290357  BERTOLINA Mirco   1991   ITA    44:18.5   +58.0   34.05
 15      3200219  MAETTIG Valentin   1990   GER    44:21.9   +1:01.4   35.10
 16      3290320  CLEMENTI Fabio   1990   ITA    44:23.2   +1:02.7   35.50
 17      3290016  CLARA Roland   1982   ITA    44:29.6   +1:09.1   37.47
 18      3290166  CLEMENTI Fabrizio   1988   ITA    44:31.3   +1:10.8   37.99
 19      3290321  GARDENER Stefano   1990   ITA    44:38.1   +1:17.6   40.08
 20      1223849  CHECCHI Valerio   1980   ITA    44:44.2   +1:23.7   41.96
 21      3190280  TARANTOLA Damien   1991   FRA    44:45.9   +1:25.4   42.48
 22      3200331  WICK Thomas   1991   GER    44:50.1   +1:29.6   43.77
 23      3290027  RIGONI Sergio   1986   ITA    44:53.7   +1:33.2   44.88
 24      3490026  GUTIERREZ Javier   1985   SPA    44:55.3   +1:34.8   45.37
 25      3290004  SCOLA Fulvio   1982   ITA    44:55.7   +1:35.2   45.50
 26      3190301  AGNELLET Gerard   1992   FRA    44:55.8   +1:35.3   45.53
 27      3190284  QUEMERE Tao   1990   FRA    45:03.3   +1:42.8   47.83
 28      3090121  GRIDIN Andrey   1988   BUL    45:05.1   +1:44.6   48.39
 29      3200376  NOTZ Florian   1992   GER    45:07.0   +1:46.5   48.97
 30      3290057  YEUILLA Daniel   1985   ITA    45:12.7   +1:52.2   50.73
 31      3290407  SALVADORI Giandomenico   1992   ITA    45:19.2   +1:58.7   52.73
 32      3200346  WEEGER Markus   1991   GER    45:19.4   +1:58.9   52.79
 33      3200383  WINKLER Luca   1993   GER    45:21.9   +2:01.4   53.56
 34      1223558  FRASNELLI Loris   1979   ITA    45:22.1   +2:01.6   53.62
 35      3510417  KAESER Erwan   1992   SUI    45:22.6   +2:02.1   53.77
 36      3050121  HERBURGER Aurelius   1990   AUT    45:25.6   +2:05.1   54.69
 37      3050187  PLESSNITZER Kevin   1992   AUT    45:31.4   +2:10.9   56.48
 38      3350003  HAELG Philipp   1991   LIE    45:32.0   +2:11.5   56.66
 39      3560072  POTOCNIK Domen   1989   SLO    45:33.6   +2:13.1   57.16
 40      3560062  KLAVZAR Bostjan   1990   SLO    45:36.6   +2:16.1   58.08
 41      3050180  BALDAUF Dominik   1992   AUT    45:38.9   +2:18.4   58.79
 42      3190298  POUYE Alexandre   1993   FRA    45:42.2   +2:21.7   59.80
 43      3290403  RONCADOR Mario   1992   ITA    45:44.0   +2:23.5   60.36
 44      3200393  WEISHEIT Martin   1993   GER    45:45.9   +2:25.4   60.94
 45      1255277  MOELLER Martin   1980   DAN    45:53.2   +2:32.7   63.19
 46      3290417  FANTON Paolo   1991   ITA    45:54.4   +2:33.9   63.55
 47      3200072  KATZ Andreas   1988   GER    45:54.5   +2:34.0   63.59
 48      3050155  STADLOBER Luis   1991   AUT    45:57.0   +2:36.5   64.35
 49      3200358  WOHLLEBEN Max   1991   GER    45:57.3   +2:36.8   64.45
 50      3200464  HERZOG Daniel   1993   GER    45:59.6   +2:39.1   65.15
 51      3050158  LIEDERER Niklas   1991   AUT    45:59.7   +2:39.2   65.19
 52      3290272  KOSTNER Janmatie   1988   ITA    46:01.2   +2:40.7   65.65
 53      3290002  ORLANDI Luca   1984   ITA    46:02.6   +2:42.1   66.08
 54      3040080  WATSON Callum   1989   AUS    46:02.9   +2:42.4   66.17
 55      3220019  SMITH Callum   1992   GBR    46:03.6   +2:43.1   66.38
 56      3510289  INNIGER Mathias   1988   SUI    46:06.6   +2:46.1   67.31
 57      3490032  ROJO Ioseba   1988   SPA    46:26.1   +3:05.6   73.31
 58      3170007  MOELGAARD Lasse   1986   DAN    46:59.0   +3:38.5   83.43
 59      3510351  FURGER Roman   1990   SUI    47:05.6   +3:45.1   85.46
 60      3190303  PHILIPOT Mickael   1993   FRA    47:06.4   +3:45.9   85.70
 61      3050260  BLASSNIG Clemens   1993   AUT    47:15.8   +3:55.3   88.60
 62      3290367  BRIGADOI Mauro   1992   ITA    47:44.1   +4:23.6   97.30
 63      3310022  SMRKOVIC Rejhan   1991   SRB    47:58.7   +4:38.2   101.79
 64      3050198  HABENICHT Tobias   1993   AUT    48:31.0   +5:10.5   111.73
 65      3200410  ECKERT Alexander   1993   GER    49:50.4   +6:29.9   136.16
Did not start
       3957000  MURPHY Tucker   1981   BER         
       3560079  PROSEN Luka   1991   SLO         
       3040096  KOVACS Paul   1990   AUS         
       3510423  KINDSCHI Linard   1993   SUI         
       3510428  HOESLI Corsin   1992   SUI         
       3510472  BIELER Livio   1993   SUI         
Did not finish
       3290373  MULLER Claudio   1992   ITA         
       3290372  TANEL Matteo   1993   ITA

 Chamonix (FRA) 10.01.2014
Alpen Cup - Men's SP 1.4 km F Final
Race codex : 2478

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation
 1   154   3190230  GOALABRE Paul   1991   FRA
 2   151   3290004  SCOLA Fulvio   1982   ITA
 3   155   3290357  BERTOLINA Mirco   1991   ITA
 4   157   3510249  JAEGER Martin   1987   SUI
 5   156   3200346  WEEGER Markus   1991   GER
 6   159   3190125  POIRRIER Bastien   1988   FRA
 7   153   3290383  RASTELLI Maicol   1991   ITA
 8   152   1223558  FRASNELLI Loris   1979   ITA
 9   161   3290027  RIGONI Sergio   1986   ITA
 10   173   3510023  COLOGNA Dario   1986   SUI
 11   160   3200219  MAETTIG Valentin   1990   GER
 12   170   3190280  TARANTOLA Damien   1991   FRA
 13   158   3510416  SCHAAD Fabian   1992   SUI
 14   165   3290403  RONCADOR Mario   1992   ITA
 15   167   3510428  HOESLI Corsin   1992   SUI
 16   179   3050121  HERBURGER Aurelius   1990   AUT
 17   163   3510417  KAESER Erwan   1992   SUI
 18   169   3050155  STADLOBER Luis   1991   AUT
 19   176   3290327  RONC CELLA Francois   1991   ITA
 20   177   1255277  MOELLER Martin   1980   DAN
 21   162   3190167  REGE GIANASSO Samuel   1988   FRA
 22   166   3190330  GUIGONNET Yann   1989   FRA
 23   171   3510289  INNIGER Mathias   1988   SUI
 24   174   3290373  MULLER Claudio   1992   ITA
 25   178   3190297  DHEYRIAT Mathias   1993   FRA
 26   164   3050180  BALDAUF Dominik   1992   AUT
 27   168   3510351  FURGER Roman   1990   SUI
 28   172   3190303  PHILIPOT Mickael   1993   FRA
 29   175   3200462  METZ Lennart   1993   GER
 30   180   3050158  LIEDERER Niklas   1991   AUT
 31      3190401  GUIGONNET Loic   1992   FRA
 32      3200072  KATZ Andreas   1988   GER
 33      3510361  PRALONG Candide   1990   SUI
 34      3190298  POUYE Alexandre   1993   FRA
 35      3050187  PLESSNITZER Kevin   1992   AUT
 36      3290272  KOSTNER Janmatie   1988   ITA
 37      3190076  MOUGEL Adrien   1988   FRA
 38      3220019  SMITH Callum   1992   GBR
 39      3050260  BLASSNIG Clemens   1993   AUT
 40      3090024  TSINZOV Veselin   1986   BUL
 41      3200331  WICK Thomas   1991   GER
 42      3200358  WOHLLEBEN Max   1991   GER
 43      3200383  WINKLER Luca   1993   GER
 44      3290367  BRIGADOI Mauro   1992   ITA
 45      3560062  KLAVZAR Bostjan   1990   SLO
 46      3050198  HABENICHT Tobias   1993   AUT
 47      3560079  PROSEN Luka   1991   SLO
 48      3170007  MOELGAARD Lasse   1986   DAN
 49      3560072  POTOCNIK Domen   1989   SLO
 50      3200205  BOEGL Lucas   1990   GER
 51      3200464  HERZOG Daniel   1993   GER
 52      3200393  WEISHEIT Martin   1993   GER
 53      3090121  GRIDIN Andrey   1988   BUL
 54      3310022  SMRKOVIC Rejhan   1991   SRB
 55      3040096  KOVACS Paul   1990   AUS
 56      3230069  AGGELIS Apostolos   1993   GRE

 Chamonix (FRA) 11.01.2014
Juniors - Men's 10 km C
Race codex : 2483

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation  Time  Behind  FIS Points
 1   129   3190398  LAPIERRE Jules   1996   FRA    26:11.3      73.96
 2   126   3190353  CHAUVIN Valentin   1995   FRA    26:24.6   +13.3   80.73
 3   127   3190358  TIBERGHIEN Jean   1995   FRA    26:53.5   +42.2   95.45
 4   128   3190336  SCHWARTZ Louis   1995   FRA    26:54.9   +43.6   96.16
 5   124   3190323  CHANAVAT Lucas   1994   FRA    26:59.7   +48.4   98.60
 6   121   3510479  RUEESCH Jason   1994   SUI    27:01.5   +50.2   99.52
 7   111   3510534  KLEE Beda   1996   SUI    27:11.2   +59.9   104.46
 8   120   3560101  SIMENC Miha   1995   SLO    27:28.0   +1:16.7   113.01
 9   110   3090097  CHUCHUGANOV Yordan   1996   BUL    27:31.9   +1:20.6   115.00
 10   123   3290432  PELLEGRIN Sebastiano   1994   ITA    27:40.5   +1:29.2   119.37
 11   102   3190339  ROGUET Victor   1995   FRA    27:47.5   +1:36.2   122.94
 12   97   3190332  BENOIT Marc   1994   FRA    27:47.9   +1:36.6   123.14
 13   114   3510513  CAPELLI Marino   1996   SUI    27:50.0   +1:38.7   124.21
 14   118   3290418  PEROTTI Manuel   1994   ITA    27:52.6   +1:41.3   125.54
 15   108   3290371  PEER Matthias   1994   ITA    27:57.2   +1:45.9   127.88
 16   117   3050252  KUGLER Simon   1994   AUT    27:57.9   +1:46.6   128.23
 17   81   3190419  COLLET Martin   1997   FRA    27:58.2   +1:46.9   128.39
 18   91   3510478  KURTH Lukas   1994   SUI    27:58.6   +1:47.3   128.59
 19   113   3050197  KATTNIG Johannes Fabian   1994   AUT    28:00.0   +1:48.7   129.30
 20   116   3050212  GOTTHALMSEDER Alexander   1994   AUT    28:03.4   +1:52.1   131.03
 21   87   3290471  CHANLOUNG Mark   1995   ITA    28:07.0   +1:55.7   132.87
 22   105   3190322  CHAMBELLANT Thomas   1994   FRA    28:07.2   +1:55.9   132.97
 23   94   3190341  VULLIET Tanguy   1994   FRA    28:13.2   +2:01.9   136.02
 24   125   3200568  CEBULLA Marius   1995   GER    28:16.1   +2:04.8   137.50
 25   80   3190420  BOUSCARRA GAUBERT Matis   1997   FRA    28:18.7   +2:07.4   138.82
 26   98   3190333  LORIER Baptiste   1994   FRA    28:19.6   +2:08.3   139.28
 27   109   3510502  MEIER Dominik   1994   SUI    28:22.7   +2:11.4   140.86
 28   92   3560109  DOLAR Miha   1995   SLO    28:29.5   +2:18.2   144.32
 29   103   3200567  BAEHR Johannes   1995   GER    28:31.6   +2:20.3   145.39
 30   96   3200578  STRUEBEL Josua   1995   GER    28:36.3   +2:25.0   147.78
 31   89   3190393  MOYA Ludovic   1996   FRA    28:39.0   +2:27.7   149.16
 32   119   3200511  HAUBER Thomas   1994   GER    28:42.0   +2:30.7   150.69
 33   122   3510480  STEINER Cédric   1995   SUI    28:42.2   +2:30.9   150.79
 34   83   3560114  STRGAR Anze   1995   SLO    28:44.9   +2:33.6   152.16
 35   104   3200640  SCHULER Adrian   1996   GER    28:48.2   +2:36.9   153.84
 36   99   3560102  MALNAR Lovro   1995   SLO    28:49.9   +2:38.6   154.71
 37   107   3510486  NICOLLIER Philippe   1994   SUI    28:52.6   +2:41.3   156.08
 38   85   3290467  FERRARI Francesco   1994   ITA    28:55.4   +2:44.1   157.51
 39   115   3200560  MILDE Marco   1995   GER    29:07.0   +2:55.7   163.41
 40   90   3190405  ROUSSET Charly   1996   FRA    29:11.2   +2:59.9   165.55
 41   82   3190447  MAURE Nicolas   1995   FRA    29:15.3   +3:04.0   167.64
 42   84   3220033  CLUGNET James   1996   GBR    29:16.5   +3:05.2   168.25
 43   100   3560107  CRV Benjamin   1996   SLO    29:28.4   +3:17.1   174.31
 44   79   3200676  BRUGGER Janosch   1997   GER    29:32.5   +3:21.2   176.40
 45   95   3200576  PFAFF Patrick   1995   GER    29:36.7   +3:25.4   178.54
 46   112   3290440  ROMANI Simone   1995   ITA    29:58.7   +3:47.4   189.74
 47   106   3200477  BAUERMEISTER Fabian   1994   GER    30:04.3   +3:53.0   192.59
 48   86   3560105  RAZINGER Klemen   1996   SLO    30:04.9   +3:53.6   192.89
 49   93   3200610  WINKER Christian   1996   GER    30:14.6   +4:03.3   197.83
 50   88   3190388  VIOLON Aurele   1996   FRA    30:19.0   +4:07.7   200.07
 51   101   3200575  WEYER Tobias   1995   GER    30:21.8   +4:10.5   201.50

 Chamonix (FRA) 12.01.2014
Juniors - Men's 15 km F
Race codex : 2487

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation  Time  Behind  FIS Points
 1      3190398  LAPIERRE Jules   1996   FRA    34:53.9      64.21
 2      3190358  TIBERGHIEN Jean   1995   FRA    35:03.3   +9.4   67.80
 3      3190353  CHAUVIN Valentin   1995   FRA    35:36.0   +42.1   80.29
 4      3510479  RUEESCH Jason   1994   SUI    35:47.4   +53.5   84.65
 5      3190323  CHANAVAT Lucas   1994   FRA    35:50.5   +56.6   85.83
 6      3200676  BRUGGER Janosch   1997   GER    35:59.8   +1:05.9   89.39
 7      3290418  PEROTTI Manuel   1994   ITA    36:11.4   +1:17.5   93.82
 8      3190336  SCHWARTZ Louis   1995   FRA    36:12.5   +1:18.6   94.24
 9      3290432  PELLEGRIN Sebastiano   1994   ITA    36:15.7   +1:21.8   95.46
 10      3050252  KUGLER Simon   1994   AUT    36:34.8   +1:40.9   102.76
 11      3510534  KLEE Beda   1996   SUI    36:36.9   +1:43.0   103.56
 12      3050212  GOTTHALMSEDER Alexander   1994   AUT    36:41.1   +1:47.2   105.17
 13      3190332  BENOIT Marc   1994   FRA    36:44.4   +1:50.5   106.43
 14      3190419  COLLET Martin   1997   FRA    36:50.6   +1:56.7   108.80
 15      3200511  HAUBER Thomas   1994   GER    36:51.8   +1:57.9   109.26
 15      3510502  MEIER Dominik   1994   SUI    36:51.8   +1:57.9   109.26
 15      3190412  COTE COLISSON Thomas   1996   FRA    36:51.8   +1:57.9   109.26
 18      3200560  MILDE Marco   1995   GER    36:52.3   +1:58.4   109.45
 19      3200568  CEBULLA Marius   1995   GER    36:53.5   +1:59.6   109.90
 20      3560101  SIMENC Miha   1995   SLO    36:54.5   +2:00.6   110.29
 21      3090097  CHUCHUGANOV Yordan   1996   BUL    36:57.1   +2:03.2   111.28
 22      3200567  BAEHR Johannes   1995   GER    36:58.1   +2:04.2   111.66
 23      3190322  CHAMBELLANT Thomas   1994   FRA    36:59.5   +2:05.6   112.20
 24      3510513  CAPELLI Marino   1996   SUI    37:00.1   +2:06.2   112.43
 25      3560109  DOLAR Miha   1995   SLO    37:04.2   +2:10.3   113.99
 26      3050197  KATTNIG Johannes Fabian   1994   AUT    37:08.2   +2:14.3   115.52
 27      3200578  STRUEBEL Josua   1995   GER    37:09.0   +2:15.1   115.83
 28      3510486  NICOLLIER Philippe   1994   SUI    37:22.3   +2:28.4   120.91
 29      3190420  BOUSCARRA GAUBERT Matis   1997   FRA    37:26.9   +2:33.0   122.67
 30      3190393  MOYA Ludovic   1996   FRA    37:28.9   +2:35.0   123.43
 31      3190339  ROGUET Victor   1995   FRA    37:32.2   +2:38.3   124.69
 32      3510480  STEINER Cédric   1995   SUI    37:34.7   +2:40.8   125.65
 33      3190333  LORIER Baptiste   1994   FRA    37:49.0   +2:55.1   131.11
 34      3200575  WEYER Tobias   1995   GER    37:58.6   +3:04.7   134.78
 35      3190341  VULLIET Tanguy   1994   FRA    38:00.6   +3:06.7   135.54
 36      3560114  STRGAR Anze   1995   SLO    38:11.3   +3:17.4   139.63
 37      3200477  BAUERMEISTER Fabian   1994   GER    38:17.1   +3:23.2   141.85
 38      3190324  AGNELLET Antoine   1994   FRA    38:18.2   +3:24.3   142.27
 39      3560107  CRV Benjamin   1996   SLO    38:19.3   +3:25.4   142.69
 40      3290467  FERRARI Francesco   1994   ITA    38:29.5   +3:35.6   146.58
 41      3220033  CLUGNET James   1996   GBR    38:38.4   +3:44.5   149.98
 42      3200710  GROSS Lukas   1995   GER    38:42.9   +3:49.0   151.70
 43      3290371  PEER Matthias   1994   ITA    38:46.1   +3:52.2   152.92
 44      3200610  WINKER Christian   1996   GER    38:49.9   +3:56.0   154.38
 45      3190388  VIOLON Aurele   1996   FRA    39:04.3   +4:10.4   159.88
 46      3560105  RAZINGER Klemen   1996   SLO    41:12.7   +6:18.8   208.94
Disqualified
       3560102  MALNAR Lovro   1995   SLO         
Did not start
       3200514  TRENKLE Tobias   1994   GER         
       3290471  CHANLOUNG Mark   1995   ITA         
       3290465  RESTANO Matteo   1995   ITA         
       3200640  SCHULER Adrian   1996   GER         
       3190447  MAURE Nicolas   1995   FRA         
Did not finish
       3200576  PFAFF Patrick   1995   GER   

 Chamonix (FRA) 10.01.2014
Juniors - Men's SP 1.4 km F Final
Race codex : 2480

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation
 1   101   3190323  CHANAVAT Lucas   1994   FRA
 2   102   3190358  TIBERGHIEN Jean   1995   FRA
 3   103   3200710  GROSS Lukas   1995   GER
 4   112   3560101  SIMENC Miha   1995   SLO
 5   111   3190339  ROGUET Victor   1995   FRA
 6   104   3190336  SCHWARTZ Louis   1995   FRA
 7   107   3200568  CEBULLA Marius   1995   GER
 8   120   3190405  ROUSSET Charly   1996   FRA
 9   116   3190322  CHAMBELLANT Thomas   1994   FRA
 10   126   3560109  DOLAR Miha   1995   SLO
 11   114   3050197  KATTNIG Johannes Fabian   1994   AUT
 12   128   3190331  ROYER Gabriel   1994   FRA
 13   108   3190398  LAPIERRE Jules   1996   FRA
 14   115   3290440  ROMANI Simone   1995   ITA
 15   122   3510479  RUEESCH Jason   1994   SUI
 16   106   3190353  CHAUVIN Valentin   1995   FRA
 17   110   3290471  CHANLOUNG Mark   1995   ITA
 18   119   3560102  MALNAR Lovro   1995   SLO
 19   123   3510452  HAMMER Simon   1994   SUI
 20   124   3510478  KURTH Lukas   1994   SUI
 21   109   3560105  RAZINGER Klemen   1996   SLO
 22   113   3290418  PEROTTI Manuel   1994   ITA
 23   125   3510480  STEINER Cédric   1995   SUI
 24   127   3190341  VULLIET Tanguy   1994   FRA
 25   130   3515224  SPIESS Philipp   1994   SUI
 26   117   3050252  KUGLER Simon   1994   AUT
 27   118   3190324  AGNELLET Antoine   1994   FRA
 28   121   3190412  COTE COLISSON Thomas   1996   FRA
 29   129   3190338  CHAMOUX Thibaut   1995   FRA
 30   105   3200514  TRENKLE Tobias   1994   GER
 31      3560107  CRV Benjamin   1996   SLO
 32      3510534  KLEE Beda   1996   SUI
 33      3220033  CLUGNET James   1996   GBR
 34      3090097  CHUCHUGANOV Yordan   1996   BUL
 35      3510502  MEIER Dominik   1994   SUI
 36      3510513  CAPELLI Marino   1996   SUI
 37      3560114  STRGAR Anze   1995   SLO

 Chamonix (FRA) 12.01.2014
Alpen Cup - Ladies' 15 km F
Race codex : 2486

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation  Time  Behind  FIS Points
 1      3195061  DABUDYK Aurelie   1988   FRA    38:58.4      41.10
 2      3195126  BOURGEOIS Celia   1983   FRA    39:09.7   +11.3   44.97
 3      3295013  PILLER Marina   1984   ITA    39:11.3   +12.9   45.51
 4      3295147  PELLEGRINI Sara   1986   ITA    39:19.8   +21.4   48.42
 5      3295237  STUERZ Giulia   1993   ITA    39:55.1   +56.7   60.50
 6      3495008  ORGUE Laura   1986   SPA    40:07.0   +1:08.6   64.57
 7      3515184  VON SIEBENTHAL Nathalie   1993   SUI    40:11.7   +1:13.3   66.18
 8      3295170  BAUDIN Francesca   1993   ITA    40:12.0   +1:13.6   66.28
 9      3515038  TRACHSEL Doris   1984   SUI    40:14.3   +1:15.9   67.07
 10      3205124  SIEGEL Monique   1989   GER    40:18.6   +1:20.2   68.54
 11      3195059  BARTHELEMY Laure   1988   FRA    40:22.0   +1:23.6   69.70
 12      3195080  LOCATELLI Manon   1989   FRA    40:27.9   +1:29.5   71.72
 13      3195085  SIMILLE Manon   1989   FRA    40:33.8   +1:35.4   73.74
 14      3515119  IMOBERDORF Rahel   1986   SUI    40:44.8   +1:46.4   77.50
 15      3095010  GRIGOROVA-BURGOVA Antoniya   1986   BUL    40:46.6   +1:48.2   78.12
 16      3055065  MAYERHOFER Veronika   1992   AUT    40:53.1   +1:54.7   80.34
 17      3195148  COLIN Marion   1991   FRA    40:55.0   +1:56.6   80.99
 18      3095004  MALCHEVA Teodora   1983   BUL    41:21.2   +2:22.8   89.95
 19      3195156  LACROIX Roxane   1992   FRA    41:47.5   +2:49.1   98.95
 20      3205283  WOLF Eva   1993   GER    41:56.1   +2:57.7   101.89
 21      3295195  RONCARI Debora   1992   ITA    41:56.7   +2:58.3   102.10
 22      3205299  WAGNER Sarah   1992   GER    42:00.3   +3:01.9   103.33
 23      3295155  DI SOPRA Francesca   1990   ITA    42:00.4   +3:02.0   103.36
 24      3225005  MUSGRAVE Rosamund   1986   GBR    42:10.2   +3:11.8   106.72
 25      3195135  THOMAS Claudie   1992   FRA    42:15.6   +3:17.2   108.56
 26      3195183  KROMER Marie   1993   FRA    42:18.9   +3:20.5   109.69
 27      3195138  DEVAUX Julia   1993   FRA    42:22.9   +3:24.5   111.06
 28      3195180  PESSEY Iris   1992   FRA    42:37.4   +3:39.0   116.02
 29      3225006  HUGHES Fiona-Elizabeth   1990   GBR    42:41.1   +3:42.7   117.29
 30      3295089  GORRA Melissa   1988   ITA    42:44.0   +3:45.6   118.28
 31      3045009  WATSON Aimee   1987   AUS    42:54.3   +3:55.9   121.80
 32      3295174  PIASCO Emanuela   1993   ITA    43:06.2   +4:07.8   125.88
 33      3295219  ZANON Stefania   1992   ITA    43:16.9   +4:18.5   129.54
 34      3205298  EICHHORN Theresa   1992   GER    44:00.7   +5:02.3   144.52
 35      3205371  GNUECHTEL Jessica   1993   GER    44:30.6   +5:32.2   154.75
Disqualified
       3515187  MUELLER Natalia   1992   SUI         
Did not start
       3315002  SMRKOVIC Belma   1990   SRB         
       3205305  GIMMLER Laura   1993   GER         
       3225019  TAYLOR Annika   1993   GBR

 Chamonix (FRA) 10.01.2014
Alpen Cup - Ladies' SP 1.2 km F Final
Race codex : 2474

Rank  Bib  FIS Code  Name  Year  Nation
 1   57   3295237  STUERZ Giulia   1993   ITA
 2   51   3295170  BAUDIN Francesca   1993   ITA
 3   58   3195059  BARTHELEMY Laure   1988   FRA
 4   59   3515112  STIFFLER Tatjana   1988   SUI
 5   52   3205305  GIMMLER Laura   1993   GER
 6   56   3515038  TRACHSEL Doris   1984   SUI
 7   64   3295157  SCARDONI Lucia   1991   ITA
 8   67   3205283  WOLF Eva   1993   GER
 9   53   3195085  SIMILLE Manon   1989   FRA
 10   75   3205328  SCHRATT Kathrin   1993   GER
 11   61   3195156  LACROIX Roxane   1992   FRA
 12   63   3515119  IMOBERDORF Rahel   1986   SUI
 13   60   3195061  DABUDYK Aurelie   1988   FRA
 14   62   3055065  MAYERHOFER Veronika   1992   AUT
 15   65   3960101  PETITJEAN Mathilde-Amivi   1994   TOG
 16   54   3515179  JAEGER Christa   1992   SUI
 17   55   3295147  PELLEGRINI Sara   1986   ITA
 18   69   3515184  VON SIEBENTHAL Nathalie   1993   SUI
 19   70   3225005  MUSGRAVE Rosamund   1986   GBR
 20   73   3205371  GNUECHTEL Jessica   1993   GER
 21   66   3295195  RONCARI Debora   1992   ITA
 22   68   3195148  COLIN Marion   1991   FRA
 23   71   3195138  DEVAUX Julia   1993   FRA
 24   72   3205124  SIEGEL Monique   1989   GER
 25   74   3205299  WAGNER Sarah   1992   GER
 26   76   3095004  MALCHEVA Teodora   1983   BUL
 27   77   3095010  GRIGOROVA-BURGOVA Antoniya   1986   BUL
 28   78   3235024  TSAKIRI Panagiota   1990   GRE
 29   79   3315002  SMRKOVIC Belma   1990   SRB


 
Send this to a friend Printer friendly version  

Next:
SKI.BG получи сертификат от FIS за Световния ден на снега – 16 January 2014 - 10:56
Free ski lessons in Vitosha on the World Snow Day! – 16 January 2014 - 12:33
Веско Цинзов с рекорд за Световната купа – 19 January 2014 - 16:35
WORLD SNOW DAY 2014 VITOSHA – 19 January 2014 - 21:39
Total of 16 competitors will present Bulgaria at Winter Olympic Games Sochi 2014 – 20 January 2014 - 12:36

Previous:
Ники Найденов на 4 точки от олимпийската квота – 10 January 2014 - 11:29
WORLD SNOW DAY 2014 in BULGARIA – 03 January 2014 - 10:54
18 days to World Snow Day 2014 – 01 January 2014 - 11:36
Happy New Year 2014! – 01 January 2014 - 10:01
Merry Christmas! – 25 December 2013 - 10:48

Powered by [xt] , PHP & MySQL

SKI.BG PHOTO GALLERY
FIS Live Timing
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Which winter sport did you try and practice?
Alpine ski
Ski touring
Backcountry ski
Telemark ski
Cross-country ski
Ski jumping
Snowboard
Freestyle ski
Freestyle snowboard
Freeride ski
Freeride snowboard
Snowshoeing
Sledding
Hiking/Trekking
SPA
I do not sport
Other


View results
 Categories
. bg board sport news
. bg ski news
. bg snowboard news
. ispo.com
. news BFSki
. OUTDOOR world
. ski analyses
. ski equipment review
. ski history
. ski messages
. ski racing tips
. ski travel
. sport
. world board sport news
. world ski news
. world snowboard news
World Ski test
TAG HEUER timing systems
 Last news
13-year-old Momiji Nishiya (JPN) leads teen skater Olympic medal rush. bg board sport news
SSL Gold Cup 2022 Teams Up the Bulgarian Top Sailing Athletes. bg board sport news
Поредно признание от FIS към SKI.BG и организирания World Snow Day Sofia 2021. bg ski news
WORLD SKI TEST 2021/2022 at Mölltaler Gletscher. bg ski news
Купа НСА-Мемориал Георги Зографов 2021 се превърна в триумфално завръщане на ски бягането на Витоша. bg ski news
Зубчич спечели и слалома за купа „Пирин". bg ski news
Камен и Юлия Златкови с титлите на слалом в Банско. bg ski news
Скиорите на „Юлен" спечелиха титлите в гигантския слалом. bg ski news
Филип Зубчич спечели гигантския слалом за Купа „Пирин". bg ski news
Банско и БФСки получиха оценка 10 от ФИС за Младежкото световно първенство по ски. bg ski news
Италианка стана световна шампионка на слалом при девойките в Банско. bg ski news
Шведка е новата световна шампионка при девойките в гигантския слалом. bg ski news
Шведка води след първия манш на гигантския слалом на девойките от Младежкото световно в Банско. bg ski news
Калин Златков е 12-ти в света на слалом. bg ski news
Австриец спечели титлата в гигантския слалом в Банско. bg ski news
Италианец спечели първата титла от Световното първенство по ски за младежи в Банско. bg ski news
WORLD CUP BANSKO 2021, Day 2 (GS). bg ski news
Първото издание на бордеркрос купа "Алекс Иванов". bg snowboard news
Държавно първенство по бордеркрос и купа "Витоша ски" 2021. bg snowboard news
ISPO Munich 2022 presents expanded concept. ispo.com
OutDoor by ISPO 2021 online and on-site. ispo.com
ISPO Re.Start Days: Orientation for the sports and outdoor industry. ispo.com
Outstanding Outdoor 2020: Center stage for product innovations. ispo.com
ISPO moves eSports further into focus. ispo.com
Former FIS President Gian Franco Kasper passed away. news BFSki
БФСки проведе годишното си Общо събрание за 2021 г.. news BFSki
VITOSHA RUN 2021: "Плуване срещу течението!". OUTDOOR world
Maliovitsa Skyrun 9: Дизела с впечатляващ нов рекорд на емблематчния скайрън в сърцето на Рила. OUTDOOR world
Ивайло Атанасов и Надежда Ангелова спечелиха Osogovo Run 2021. OUTDOOR world
Mental preparation is a missing piece of the ski racing puzzle. ski analyses
Kids and Climbing: A Step Up In Life. ski analyses
Great progress towards applying air bag technology to ski racing. ski equipment review
On May 8, 1978 Messner and Habeler became first to climb Mount Everest without supplemental oxygen. ski history
Happy Birthday SKI.BG !. ski messages
SKI WAXES: SCIENCE AND TECHNOLOGY, PART 1. ski racing tips
Train cross-country skiing with Jan Ottosson, four-time Vasaloppet winner. ski racing tips
Summer activities for all in the Austrian Tirol. ski travel
Mountain summer in the Snow Space Salzburg. ski travel
На ски в Алпите на един автобус разстояние. ski travel
Eliud Kipchoge is the "greatest of all time...in any sport" says leading performance coach. sport
Spectacular Tokyo Olympics 2020 closing ceremony marks the end of unprecedented games. sport
Timo Kapl produces upset victory at Red Bull Wake Capital. world board sport news
Mat Belcher and Will Ryan (AUS) won gold in the 470 Men at Tokyo 2020 Olympic Sailing. world board sport news
Great Britain wins gold in 49er Men and Finn at Tokyo 2020. world board sport news
Australia wins gold in Men`s Laser at Tokyo 2020 Olympic Sailing. world board sport news
Let the Rollerski race season begin!. world ski news
Michel Vion Appointed FIS Secretary General. world ski news
Freeride skiing on snow and ash down an active volcano. world ski news
FIS Congress elects Johan Eliasch as new FIS President. world ski news
ELIASSEN – A LIFE DEDICATED TO CROSS COUNTRY SKIING. world ski news
434,996 € IN TOTAL PRIZE MONEY Visma Ski Classics SEASON XI. world ski news
Milano Cortina 2026 presents official emblem. world ski news
Smith and Midol victorious at first race of Idre Fjäll TRE. world ski news
Major snowstorm brings lots of white gold to the Alps. world ski news
10th World Snow Day a success. world ski news
VISMA SKI CLASSICS: ENGADIN LA DIAGONELA. world ski news
World Snow Day 2021 Is A Go. world ski news
Visma Ski Classics: 39 CHALLENGERS EVENTS IN 15 COUNTRIES ON FOUR CONTINENTS. world ski news
2021 Freeride Junior Tour and Freeride World Qualifier schedules announced. world ski news
FWT21 calendar update: Japan and Canada stops cancelled. world ski news
Sadowski Synnott and Corning win slopestyle golds in weather-shortened Utah 2019 event. world snowboard news
Jacobellis and Bolton with big SBX wins in Feldberg. world snowboard news
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII Olympic
Winter Games
PyeongChang 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII Olympic
Winter Games
Sochi 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI Olympic
Winter Games
Vancouver 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX Olympic
Winter Games !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX Olympic
Winter Games !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > SKI in Bulgaria > Цинзов 7-ми и 10-ти на FIS Alpen Cup във Франция > The SKIING web Portal! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. top