SKI.BG
     Thursday, 24 October 2019
. links
. contact
FIS World Snow Day Sofia 2012
World Skitest
SKI.BG partner > Yourski.RU
SKI.BG PHOTO GALLERY
The biggest list of SKI and SNOWBOARD equipment >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
 
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
BFSki SPONSORS
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . bg ski news
23 March 2012 - 14:45
Алберт Попов спечели и купа Пинокио
Send this to a friend Printer friendly version

АЛПИЙСКИ СКИ. Талантливият български скиор Алберт Попов попълни колекцията си от престижни победи през сезона с успех и на купа „Пинокио”.


Алберт Попов (в средата) в компанията на Антонио Витори (отляво) и Фабио Гщрайн (отдясно) на финала на слалома за купа Пинокио 2012

Състезанието в дисциплината слалом се проведе днес в италианския курорт Абетоне. 14-годишният Алберт постигна общо време в двата манша от 1:31,91 мин. Втори с 1:33,73 мин е Антонио Витори (Ит), а трети с 1:33,74 мин е Фабио Гщрайн (Ав). В състезанието участваха 126 деца от цял свят.

Трябва да отбележим прогресивното развитие и на втория успешно завършил състезанието български представител в слалома за купа Пинокио - Камен Златков. Той имаше трето време в първия манш, но фатална грешка във втория го прати на 14-то място в крайното класиране. При момичетата старша възраст Любов Гусева отпадна в първия манш.

На 2 март Алберт Попов спечели с лекота и тазгодишната купа „Тополино” в слалома, а ден по-късно остана втори в гигантския слалом.


Алберт Попов с купа Пинокио 2010. През 2010 г. Алберт печели за първи път купа Пинокио в дисциплината слалом, през 2011-та отново е победител, този път в гигантския слалом, а тази година многообещаващият български млад скиор заслужи купата за трети път

Утре в Абетоне ще се проведе и гигантския слалом за купа „Пинокио”.

по материал на БФСки
23 март 2012 г.

SPECIAL SLALOM
OFFICIAL RESULTS
JURY TECHNICAL DATA
TD FIS A. GUIDI ITA COURSE NAME STADIO DA SLALOM
REFEREE M. MARTIN AND START 1485 m
FINISH 1335 m
CHIEF OF RACE L. ZUCCHELLI ITA VERTICAL DROP 150 m
FIS HOMOLOG. N° 9861/12/10
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER P. DEFLORIAN ITA M. MARCACCI ITA
FORERUNNERS - A - E. FORNARI ITA - A - E. FORNARI ITA
- B - J. GIACHETTI ITA - B - J. GIACHETTI ITA
- C - C. PILNA' CZE - C - C. PILNA' CZE
- D - D. MORELLI ITA - D - D. MORELLI ITA
NUMBER OF GATES 56 55 54 53
START TIME 8.20 11.30
WEATHER:SUNNY SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 8°C F: 9°C
F= 610
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS
CHILDREN II MALE
1 78 POPOV Albert 1997 BUL 45.86 46.05 1'31.91
2 76 VITTORI Antonio 1997 ITA 47.08 46.65 1'33.73
3 62 GSTREIN Fabio 1997 AUT 46.13 47.61 1'33.74
4 126 VIETTI Federico * 1997 ITA 47.08 47.01 1'34.09
5 84 BLENGINI Alberto 1997 ITA 46.92 47.59 1'34.51
6 75 KRSMANOVIC Luka 1997 CRO 47.68 47.88 1'35.56
7 51 SCOTT Alec 1997 AUS 46.86 49.19 1'36.05
8 125 ZUCCARINI Giulio * 1997 ITA 48.75 47.41 1'36.16
9 80 HAAS Spike 1997 NED 48.11 48.83 1'36.94
10 54 ZABYSTRAN Jan 1998 CZE 48.37 48.60 1'36.97
11 65 OVCHINNIKOV Alexey 1997 RUS 48.57 48.93 1'37.50
12 60 LACEN Rok 1997 SLO 48.62 49.19 1'37.81
13 96 KERBER Maximilian 1997 AUT 50.17 48.09 1'38.26
14 97 ZLATKOV Kamen 1997 BUL 46.53 51.86 1'38.39
15 111 FOREJTEK Filip 1997 CZE 49.32 49.27 1'38.59
16 70 SCHAAF Djordy 1998 NED 49.63 48.98 1'38.61
17 100 OVCHINNIKOV Artem 1997 RUS 49.35 49.38 1'38.73
18 102 PIIRAINEN Joona 1998 FIN 50.64 48.10 1'38.74
19 90 CERVINKA Adam 1997 CZE 49.89 49.25 1'39.14
52 KATO Yu 1997 JPN 49.03 50.11 1'39.14
21 98 LOKMIC Emir 1997 BIH 50.10 49.17 1'39.27
22 95 VUKELIC William 1998 CRO 49.09 50.24 1'39.33
23 69 ALIC Hidajet 1997 BIH 50.55 49.88 1'40.43
24 63 KICK Euan 1997 GBR 50.35 50.14 1'40.49
25 64 FARRE Josep Maria 1998 AND 50.81 50.06 1'40.87
26 89 BENEDEK Patrik 1997 HUN 50.61 50.75 1'41.36
27 82 MAROVT Tijan 1998 SLO 49.47 52.10 1'41.57
28 103 HOEK Matthijs 1997 NED 50.96 50.90 1'41.86
29 115 KALAN Peter 1997 SLO 51.24 51.04 1'42.28
30 56 HANDOLIN Juho 1997 FIN 51.22 52.73 1'43.95
31 67 APOLA Wiktor 1998 POL 52.33 52.54 1'44.87
32 83 ZOLCIK Mikolaj 1998 POL 53.44 53.32 1'46.76
33 74 OPMANIS Elvis 1997 LAT 53.77 53.37 1'47.14
34 123 VEITCH Lachlan 1998 GBR 53.55 54.45 1'48.00
35 85 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 53.69 54.74 1'48.43
36 116 KASTORY Wadyslaw 1998 POL 54.16 54.70 1'48.86
37 119 COSTEA Bogdan 1997 RUM 54.97 55.11 1'50.08
38 91 GRAMMENOS Petros 1997 GRE 56.73 55.27 1'52.00
39 110 BLUMINS Dans 1997 LAT 56.84 55.89 1'52.73
40 66 ZINA Jeffry 1998 LIB 57.41 57.19 1'54.60
41 101 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 57.99 56.94 1'54.93
42 113 KOVBASNYUK Taras 1997 UKR 57.92 57.64 1'55.56
43 77 CERVINO Jean Marie 1997 LUX 58.87 59.13 1'58.00
44 61 MARIOTTI Alessandro 1998 RSM 58.97 1'01.23 2'00.20
45 99 YANAGI Eito 1997 JPN 50.92 1'11.78 2'02.70
46 93 CHERKASKYY Taras 1997 UKR 1'04.86 58.83 2'03.69
47 120 CHERTIN Uladislau 1998 BLR 1'05.34 58.42 2'03.76
48 79 BEHLOK Allen 1998 LIB 1'01.74 1'02.35 2'04.09
49 108 TAREK Cyril Mahmoud 1997 LIB 1'01.62 1'04.06 2'05.68
DID NOT START 1st RUN 1
73 STAUFFER Franck 1997 MON
DID NOT FINISH 1st RUN 5
59 COJANU Thomas Andrei 1997 RUM
72 MINEVYCH Oleksii 1997 UKR
92 FELLOWS Jordan 1997 GBR
94 FRATILA George Eduard 1997 RUM
104 SANJEEV Thakur 1998 IND
DISQUALIFIED 1st RUN 8
53 NAGY Bence 1998 HUN GATE N. 35
55 ALWYN Kanwar 1997 IND GATE N. 7
57 BANKOVIC Marko 1998 SRB GATE N. 56
68 CHERTIN Danjil 1997 BLR GATE N. 12
87 PARAS Thakur 1998 IND GATE N. 32
109 LOKMIC Kaid 1997 BIH
112 BALOGH Martin 1998 HUN GATE N. 53
122 TEREBA Kovacs Mate 1997 HUN GATE N. 17
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 6
58 PAPAPANAGIOTOU Panagiotis 1998 GRE
81 JEVREMOVIC Raso 1998 SRB
88 MARTI Robert 1998 AND
114 LASTIK Alex 1997 SVK
121 RYABITZA Konstantin 1997 RUS
124 PADELLO Paolo * 1997 ITA
DISQUALIFIED 2nd RUN 7
71 KUHAJDIK Matej 1997 SVK GATE N. 51
86 KATRENIC Henrich 1998 SVK GATE N. 20
105 SPIECKER Florian 1998 AUT GATE N. 53
106 VALTADOROS Dimitrios 1997 GRE GATE N. 52
107 MIDDLETON Fraser 1998 GBR GATE N. 51
117 SCAGLIONI Giacomo 1997 ITA GATE N. 51
118 DOSEV Nikola 1997 BUL GATE N. 50

SPECIAL SLALOM
OFFICIAL RESULTS
JURY TECHNICAL DATA
TD FIS J. LLUENT VALLET SPA COURSE NAME STADIO DA SLALOM
REFEREE M. MARTIN AND START 1485 m
FINISH 1335 m
CHIEF OF RACE L. ZUCCHELLI ITA VERTICAL DROP 150 m
FIS HOMOLOG. N° 9861/12/10
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER M. MARCACCI ITA P. DEFLORIAN ITA
FORERUNNERS - A - E. FORNARI ITA - A - E. FORNARI ITA
- B - J. GIACHETTI ITA - B - J. GIACHETTI ITA
- C - C. PILNA' CZE - C - C. PILNA' CZE
- D - D. MORELLI ITA - D - D. MORELLI ITA
NUMBER OF GATES 54 53 56 55
START TIME 8.20 11.30
WEATHER:SUNNY SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 8°C F: 9°C
F= 610
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS
CHILDREN II FEMALE
1 18 PIROVANO Laura 1997 ITA 47.81 49.55 1'37.36
2 25 LIENSBERGER Katharina 1997 AUT 48.06 49.71 1'37.77
3 22 MERDANOVIC Sejla 1997 BIH 48.06 49.93 1'37.99
4 2 BORCHART Boxie 1997 NED 49.76 49.74 1'39.50
5 16 POPOVIC Leona 1997 CRO 49.50 50.11 1'39.61
6 28 RAZZINGER Anita 1997 SLO 49.36 50.50 1'39.86
7 33 CAVADA Santina 1997 AUT 50.30 50.60 1'40.90
8 20 HABJAN Lejla 1998 SLO 50.03 50.93 1'40.96
9 40 RATZ Katharina 1998 AUT 50.44 50.60 1'41.04
10 47 SMALDORE Petra 1997 ITA 50.58 50.79 1'41.37
11 50 PIZZATO Sofia * 1998 ITA 50.93 50.56 1'41.49
12 38 BARBAGELATA Beatrice 1997 ITA 50.32 51.23 1'41.55
13 44 WESSELS Jennifer 1997 NED 50.83 50.95 1'41.78
14 23 PILNA Kristyna 1997 CZE 50.21 51.88 1'42.09
15 30 RYDLOVA Lucie 1997 CZE 51.14 51.12 1'42.26
16 39 JURKOVIC Zaklina 1997 SLO 50.78 51.90 1'42.68
17 41 BONIATTI Kristina 1997 CZE 51.64 51.16 1'42.80
18 12 DUDOVA Janxa Jana 1997 SVK 51.22 52.53 1'43.75
19 48 RIZZI Angelica * 1998 ITA 50.80 53.81 1'44.61
20 26 AGAFONOVA Daria 1997 RUS 52.11 52.76 1'44.87
21 14 SIKORA Justyna 1998 POL 52.54 52.52 1'45.06
22 19 JENKIS Megan 1998 GBR 53.04 52.13 1'45.17
23 10 REID Elisabeth 1998 NZE 52.60 52.63 1'45.23
24 34 SAASE Livvy 1997 NED 53.64 52.90 1'46.54
25 7 FRATILA Lavinia Joana 1997 RUM 52.52 54.66 1'47.18
26 13 TOIVLAINEN Julia 1998 FIN 54.11 53.26 1'47.37
27 27 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 54.24 53.43 1'47.67
28 37 CLISSOLD Honor 1997 GBR 54.42 54.15 1'48.57
29 4 WADA Natsuki 1997 JPN 54.14 54.55 1'48.69
30 36 HORVATHOVA Tatiana 1997 SVK 54.65 55.78 1'50.43
31 15 RIBO Marta 1998 AND 54.67 55.92 1'50.59
32 46 HREHOROVA Natalia 1997 SVK 55.50 55.36 1'50.86
33 31 SUNAGA Sayano 1997 JPN 55.29 55.91 1'51.20
34 11 NAVROTSKA Anastasiya 1997 UKR 56.42 56.10 1'52.52
35 1 CERDAN Ines 1997 MON 56.23 58.14 1'54.37
36 32 BINDER Timea 1997 RUM 57.67 56.91 1'54.58
37 21 GKIOUSMI Sarra 1997 GRE 56.95 59.27 1'56.22
38 43 YURIKOVA Elena 1997 RUS 1'01.86 56.96 1'58.82
39 35 MANTSIOU Anastasia 1998 GRE 59.84 59.61 1'59.45
40 29 KUSEN Iaryna 1997 UKR 59.17 1'00.97 2'00.14
41 45 DIMITRIADOU Soultana 1997 GRE 59.69 1'00.92 2'00.61
42 3 EIGLER Patricia 1998 HUN 1'00.54 1'02.23 2'02.77
43 17 KAYROUZ Mery 1997 LIB 1'05.81 1'08.65 2'14.46
44 9 ZVINE Madara 1997 LAT 1'47.56 56.54 2'44.10
DID NOT START 1st RUN 0
DID NOT FINISH 1st RUN 3
5 MILASHEUSKAYA Kseniya 1997 BLR
6 UGLICHEVA Elena 1997 RUS
24 GUSEVA Liubov 1997 BUL
DISQUALIFIED 1st RUN 1
8 SANDHYA 1998 IND GATE N. 34
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 1
42 SATO Miku 1998 JPN
DISQUALIFIED 2nd RUN 1
49 FIORANO Jacqueline * 1998 ITA GATE N. 36

SPECIAL SLALOM
OFFICIAL RESULTS
JURY TECHNICAL DATA
TD FIS A. GUIDI ITA COURSE NAME FARINATI
REFEREE M. DIM CRO START 1632 m
FINISH 1512 m
CHIEF OF RACE H. AIGNER ITA VERTICAL DROP 120 m
FIS HOMOLOG. N° 8251/10/06
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER F. CALATI ITA B. RIVAS FRA
FORERUNNERS - A - L. GIUSTI ITA - A - L. GIUSTI ITA
- B - L. FORMENTO ITA - B - L. FORMENTO ITA
- C - S. FERRARI ITA - C - S. FERRARI ITA
- D - L. PONTICELLI ITA - D - L. PONTICELLI ITA
NUMBER OF GATES 46 45 45 45
START TIME 8.15 11.30
WEATHER:CLAUD SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 2°C F: 4°C
F= 610
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS
CHILDREN I MALE
1 72 CONVERT Lauric 1999 FRA 43.45 44.94 1'28.39
2 52 ZAZZARO Giovanni 1999 ITA 43.27 45.32 1'28.59
3 53 GURIANOV Nikita 1999 RUS 43.21 46.36 1'29.57
4 68 OUVIN Jan 1999 CZE 43.80 46.27 1'30.07
5 87 ZYABLITSKIY Maxim 1999 RUS 44.10 46.06 1'30.16
6 88 ZIROVNIK Zak 1999 SLO 44.49 46.63 1'31.12
7 58 HELBL Jure 1999 SLO 44.58 47.02 1'31.60
8 84 LORIN Corentin 1999 FRA 45.24 46.45 1'31.69
9 100 NARDI Tommaso * 1999 ITA 45.71 46.50 1'32.21
10 62 WAKATSUKI Hayata 1999 JPN 45.21 47.64 1'32.85
11 80 FRANZ Samuel 1999 AUT 46.14 46.79 1'32.93
12 99 TALACCI Martin * 1999 ITA 46.57 47.18 1'33.75
13 82 TAVODA Martin 1999 CZE 46.59 47.45 1'34.04
14 55 BLAGOJEVIC Rastko 1999 SRB 44.76 51.05 1'35.81
15 65 RICHARDS Benjamin 2000 NZE 47.04 49.50 1'36.54
16 54 ALBORGHETTI Nathan 1999 BRA 47.32 50.64 1'37.96
17 63 WILLS Angus 1999 GBR 47.48 51.32 1'38.80
18 81 NIKIC Leon 1999 CRO 49.58 49.43 1'39.01
19 60 STOILOV Martin 2000 BUL 48.76 51.27 1'40.03
20 83 STARAZHENKA Dzmitry 2000 BLR 49.21 51.24 1'40.45
21 56 LESIK Hleb 1999 BLR 49.54 51.82 1'41.36
22 69 ZUURBIER Raphael 1999 NED 43.46 58.75 1'42.21
23 74 EINARSSON Jokull Eyjolfur 2000 ISL 49.90 52.66 1'42.56
24 75 PASOLINI Giacomo 1999 RSM 50.71 53.17 1'43.88
25 93 ZOGRAFOS Manos 2000 GRE 50.57 53.56 1'44.13
26 61 KOMSIC Dario 2000 CRO 46.13 58.35 1'44.48
27 67 MORAGLIA Matteo 1999 MON 55.78 50.43 1'46.21
28 57 SAVOSTENKO Anton 2000 UKR 52.31 55.56 1'47.87
29 73 ZVINIS Martins 2000 LAT 51.97 56.02 1'47.99
30 64 PYJAS Pawel 1999 POL 1'01.49 47.39 1'48.88
31 70 SUAREZ Pol 1999 AND 46.31 1'02.94 1'49.25
32 90 KEULEN Jurian 1999 NED 58.60 51.65 1'50.25
33 79 IVANCHYSHYN Andrian 1999 UKR 55.00 56.36 1'51.36
34 77 KATRENIC Frederik 1999 SVK 1'01.61 50.74 1'52.35
35 98 MADDENS Valentin 2000 MON 54.48 58.15 1'52.63
36 97 SERIKOV Pavlo 1999 UKR 54.59 59.67 1'54.26
37 94 CERNEVSKIS Kristers 1999 LAT 56.34 59.23 1'55.57
38 91 TUDO Gil 1999 AND 1'04.37 52.46 1'56.83
39 89 FAYARD Thomas 1999 LIB 58.01 1'00.54 1'58.55
40 71 DIMITRIADIS Dimitrioss 1999 GRE 1'05.29 56.50 2'01.79
41 86 CHARBONNIER Francois 2000 MON 1'26.94 56.56 2'23.50
DID NOT START 1st RUN 0
DID NOT FINISH 1st RUN 5
59 PARTIGER Fabian 1999 AUT
85 OLIVIERI Vincenzo 1999 ITA
92 KOBAYASHI Takuma 1999 JPN
95 BUCHAN Scott 1999 GBR
96 MINIC Mateja 2000 SRB
DISQUALIFIED 1st RUN 1
76 KEIROUZ Jean 1999 LIB GATE N. 37
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 1
78 DORDEVIC Mihajlo 1999 SRB
DISQUALIFIED 2nd RUN 1
66 PROZLIK Robin 1999 HUN GATE N. 39

SPECIAL SLALOM
OFFICIAL RESULTS
JURY TECHNICAL DATA
TD FIS J. LLUENT VALLET SPA COURSE NAME FARINATI
REFEREE M. DIM CRO START 1632 m
FINISH 1512 m
CHIEF OF RACE H. AIGNER ITA VERTICAL DROP 120 m
FIS HOMOLOG. N° 8251/10/06
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER F. CALATI ITA B. RIVAS FRA
FORERUNNERS - A - L. GIUSTI ITA - A - L. GIUSTI ITA
- B - L. FORMENTO ITA - B - L. FORMENTO ITA
- C - S. FERRARI ITA - C - S. FERRARI ITA
- D - L. PONTICELLI ITA - D - L. PONTICELLI ITA
NUMBER OF GATES 46 45 45 45
START TIME 8.15 11.30
WEATHER:CLAUD SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 2°C F: 4°C
F= 610
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS
CHILDREN I FEMALE
1 15 ZBASNIK Lana 1999 CRO 42.31 45.62 1'27.93
2 50 PETERLINI Giulia * 1999 ITA 44.96 46.77 1'31.73
3 30 VRDOLJAK Pia 1999 CRO 44.23 47.74 1'31.97
4 35 CALATI Veronika 1999 ITA 45.63 46.51 1'32.14
5 10 JANCOVA Tereza 1999 SVK 46.31 48.36 1'34.67
6 2 KROKHINA Sofya 1999 RUS 47.48 47.79 1'35.27
7 31 EBERHARTER Olivia 1999 AUT 47.08 48.77 1'35.85
8 28 SMADJA CLEMENT Karen 1999 FRA 49.51 47.02 1'36.53
9 22 ARNABAT Laura 1999 AND 47.41 49.93 1'37.34
10 37 BLAHOVA Anna 1999 CZE 48.05 49.48 1'37.53
11 34 EINARSDOTTIR Olof Maria 1999 ISL 48.45 49.70 1'38.15
12 5 KUBASIEWICZ Elena 1999 POL 48.27 50.31 1'38.58
13 1 MUZAFERIJA Elvedina 1999 BIH 44.25 54.50 1'38.75
14 38 VALENCIC Nezka 2000 SLO 49.19 49.85 1'39.04
15 18 THALER Nadine 1999 AUT 52.93 46.13 1'39.06
16 49 ASMUNDSDOTTIR Sandra Lif 1999 ISL 49.07 50.83 1'39.90
17 47 JAKUBCOVA Zuzana 2000 SVK 49.33 51.71 1'41.04
18 13 KRAHELSKI Alicja 2000 GBR 50.12 51.49 1'41.61
19 8 HAAS Roxi 1999 NED 53.58 48.36 1'41.94
20 26 KORPIO Nella 1999 FIN 55.02 47.27 1'42.29
21 42 VLASMAN Megan 1999 NED 49.76 52.76 1'42.52
22 4 SHCHYRBA Kateryna 1999 UKR 50.65 52.18 1'42.83
23 19 DINIC Marta 2000 SRB 50.39 52.90 1'43.29
24 9 MCKAY Eden 1999 NZE 52.68 51.80 1'44.48
25 29 KOIZUMI Chiaki 1999 JPN 51.75 53.65 1'45.40
26 3 SCOTT Zoe 1999 AUS 52.43 53.55 1'45.98
27 21 MAKINO Sakura 1999 JPN 52.94 53.80 1'46.74
28 41 TABASZEWSKA Kinga 1999 POL 52.49 54.85 1'47.34
29 48 HOUQE Fanni 2000 HUN 53.02 54.38 1'47.40
30 32 COLLEY Isabella 1999 GBR 53.34 55.88 1'49.22
31 20 SOLTI Anna 1999 HUN 53.26 56.25 1'49.51
32 43 QUEISS Manon 2000 LIB 54.71 56.41 1'51.12
33 46 EKIMOVA Elza 1999 BUL 54.93 56.48 1'51.41
34 44 VARSANYI Dorka 1999 HUN 55.29 57.35 1'52.64
35 45 KOURTIDOU Paraskevi 1999 GRE 56.14 59.25 1'55.39
36 14 SIGURDARDOTTIR Agla Jona 2000 ISL 1'03.63 51.94 1'55.57
37 36 FRANCEKOVA Veronika 1999 SVK 1'08.79 51.42 2'00.21
38 23 TSANEVA Joana 1999 BUL 1'12.54 54.00 2'06.54
DID NOT START 1st RUN 0
DID NOT FINISH 1st RUN 4
7 FAYARD Sophie 1999 LIB
25 VISAN Andreea 1999 RUM
39 VIVALDO Clementine 1999 FRA
51 FANTI Francesca * 1999 ITA
DISQUALIFIED 1st RUN 7
11 MARMARELLI Fani 1999 GRE GATE N. 9
12 KUMARI Sunandini 1999 IND GATE N. 8
16 SARACCO Carlotta 1999 ITA GATE N. 37
17 POSPISILOVA Klara 1999 CZE GATE N. 46
24 GASPERONI Giulia 2000 RSM GATE N. 26
33 VERBITSKAYA Anastasia 1999 RUS GATE N. 37
40 CONCIU Julia 1999 RUM GATE N. 37
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 1
27 DE RECHNIEWSKI Raphaelle 1999 MON
DISQUALIFIED 2nd RUN 1
6 LESJAK Helena 1999 SLO GATE N. 4


 
Send this to a friend Printer friendly version  

Next:
Алберт Попов на 12 стотни от купа Пинокио и в гигантския слалом – 24 March 2012 - 16:10
Отборът на Паничище от Сапарева баня убедително спечели купа Витоша – 25 March 2012 - 08:40
Алберт Попов с купа Пинокио и в комбинацията – 25 March 2012 - 17:02
Sofia households consecutive meeting with representatives of the Austrian tourism industry – 28 March 2012 - 17:32
Самоковец с титлата по ски крос – 01 April 2012 - 11:56

Previous:
Държавно първенство по ски алпийски дисциплини за деца в Чепеларе – 22 March 2012 - 11:34
Pamporovo Freestyle Open 2012 – 18 March 2012 - 19:54
Алберт Попов триумфира за купа Чамкория – 15 March 2012 - 20:38
Никола се разписа 18-ти на GS-а в Петцен – 15 March 2012 - 10:48
МЕГА ФОТОГАЛЕРИИ ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПАМПОРОВО 2012 – 13 March 2012 - 20:55

Powered by [xt] , PHP & MySQL

SKI.BG PHOTO GALLERY
FIS Live Timing
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Which winter sport did you try and practice?
Alpine ski
Ski touring
Backcountry ski
Telemark ski
Cross-country ski
Ski jumping
Snowboard
Freestyle ski
Freestyle snowboard
Freeride ski
Freeride snowboard
Snowshoeing
Sledding
Hiking/Trekking
SPA
I do not sport
Other


View results
 Categories
. bg board sport news
. bg ski news
. bg snowboard news
. ispo.com
. news BFSki
. OUTDOOR world
. ski analyses
. ski equipment review
. ski history
. ski messages
. ski racing tips
. ski travel
. sport
. world board sport news
. world ski news
. world snowboard news
TAG HEUER timing systems
 Last news
Алпийците проведоха първия си подготвителен лагер в Боровец. bg board sport news
Открита е предпремиерата на ФОТОИЗЛОЖБА "SURF SPOT BURGAS". bg board sport news
Black sea Kite Cup 2018. bg board sport news
World Snow Day 2019: The achievements were exceptional!. bg ski news
WORLD SKI TEST 2019/2020 Bad Kleinkirchheim. bg ski news
WorldSkitest 2019/2020 comes to its worthy end. bg ski news
World Ski Тest 2019/2020 day 2. bg ski news
WST2019 Fashion Show: an indispensable highlight of the World Ski Test. bg ski news
World Ski Test 2019/2020 begins in Bad Kleinkirchheim. bg ski news
Конгресът на Интерски в Пампорово завърши със зрелищен спектакъл. bg ski news
МАРИЯ КИРКОВА И ПРИЯТЕЛИ. bg ski news
Шоу спектакъл откри Интерски конгрес 2019 в Пампорово. bg ski news
Vladimir Iliev of Bulgaria won IBU WCH Silver in Snowy, Windy 20K Individual. bg ski news
Най-добрите ски инструктори от цял свят идват на Интерски конгреса в Пампорово. bg ski news
Henrik Kristoffersen wins Bansko giant slalom. bg ski news
The Super-G in Bansko had to be cancelled. bg ski news
Alexis Pinturault equals the French record in Bansko. bg ski news
Йоан Тодоров се класира за GS за световната титла в Оре. bg ski news
Радослав Янков победи световния шампион на финала във Винтерберг. bg snowboard news
Радо Янков отново в топ 8 на Световното първенство. bg snowboard news
Радо Янков с 200 точки в Бад Гащейн. bg snowboard news
OutDoor by ISPO: the new outdoor movement. ispo.com
OutDoor by ISPO focuses on retailers. ispo.com
ISPO Award OutDoor Edition: New quality seal for outdoor products. ispo.com
ISPO Munich points the industry toward the future. ispo.com
Facts, trends and information about ISPO Munich 2019. ispo.com
БФСки закри официално сезон 2018/2019. news BFSki
Рекордните 26 държави ще участват в Световната купа в Банско. news BFSki
Президентът на на БФСки: През 2021 г. Банско приема Световно п-во по ски за юноши и девойки. news BFSki
2 дни до старта на 36-тата "Обиколка на Витоша 100км". OUTDOOR world
VERBIER E-BIKE FESTIVAL: The World`s biggest 100% E-Bike Event. OUTDOOR world
Pirin Ultra SkyRace in Bansko. OUTDOOR world
Kids and Climbing: A Step Up In Life. ski analyses
Local skiing in Lebanon just needs a little push to go pro. ski analyses
Great progress towards applying air bag technology to ski racing. ski equipment review
On May 8, 1978 Messner and Habeler became first to climb Mount Everest without supplemental oxygen. ski history
Happy Birthday SKI.BG !. ski messages
SKI WAXES: SCIENCE AND TECHNOLOGY, PART 1. ski racing tips
Train cross-country skiing with Jan Ottosson, four-time Vasaloppet winner. ski racing tips
Summer activities for all in the Austrian Tirol. ski travel
Mountain summer in the Snow Space Salzburg. ski travel
На ски в Алпите на един автобус разстояние. ski travel
Tour De France And Cycling Are The Best Spectator Sports - For Active Participants. sport
Tour de France glory for Geraint Thomas in Paris. sport
Aleksandra Nacheva (BUL) jumps to triple jump gold at the IAAF World U20 Championships Tampere 2018. sport
IOC approves five new sports for Olympic Games Tokyo 2020. world board sport news
Istanbul to host first-ever Big Air World Cup for men and ladies. world board sport news
Jordy Smith wins The Hurley Pro at Trestles. world board sport news
Save Thamburudhoo - nobody owns the ocean!. world board sport news
ORACLE TEAM USA stages massive comeback to win 34th America’s Cup. world board sport news
FROM LIVIGNO TO LEVI: VISMA SKI CLASSICS SEASON X CALENDAR. world ski news
LA VENOSTA, A BRAND NEW RACE ENTERS SEASON X CALENDAR. world ski news
World`s First Electric Snowcat: PistenBully 100 E. world ski news
Lindsey Vonn to appear in Sports Illustrated Swimsuit Issue for a third time. world ski news
XXII Trofeo Mezzalama. world ski news
Audi Nines presented by Falken 2019. world ski news
World Snow Day 2020 Confirmed. world ski news
VISMA SKI CLASSICS SEASON IX BROKE RECORDS IN ALL FRONTS. world ski news
Visma Ski Classics launch Challengers. world ski news
VISMA SKI CLASSICS: The Bib competition winners of season IX. world ski news
Sadowski Synnott and Corning win slopestyle golds in weather-shortened Utah 2019 event. world snowboard news
Jacobellis and Bolton with big SBX wins in Feldberg. world snowboard news
Chloe Kim and Scotty James Utah 2019 halfpipe world champions. world snowboard news
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII Olympic
Winter Games
PyeongChang 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII Olympic
Winter Games
Sochi 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI Olympic
Winter Games
Vancouver 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX Olympic
Winter Games !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX Olympic
Winter Games !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > SKI in Bulgaria > Алберт Попов спечели и купа Пинокио > The SKIING web Portal! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. top