SKI.BG
     Tuesday, 15 October 2019
. links
. contact
FIS World Snow Day Sofia 2012
World Skitest
SKI.BG partner > Yourski.RU
SKI.BG PHOTO GALLERY
The biggest list of SKI and SNOWBOARD equipment >

5150
333Skis
4FRNT
77 Project
AK Ski
Albin
Allian
AlpControl Skis
Alpina Skis
Alpine Decent Skis
AlpinePunk Snowboards
Alpy Skis
Alt. Skis
Altai
Aluflex
AME Skis
AMPLID
Antero
Anton Gliders
Antra Custom Skis
APO
Arbor
ARMADA
ARTificial. Skis
Artis
Artisan Skis
Asnes Skis
Asylum Skis
ATOMIC
Atomic snowboards
Aurum Skis
Avant
AXUNN
AZ Atelier Skis
Backside Skis & Snowboards
Bigbend Skis
Birdos
BLACK CROWS
BLACK DIAMOND
Black Thunder Skis
Blade Skis
BLIZZARD
Blossom Skis
Blue House Skis
Blue Moris Skis
BMB custom Skis and Boards
Boardski
BOHEME
Bomber
Boone
Born To Ride Skis
Bottero Skis
Brunton
BSI
Bstinger Skis
BUMTRIBE
Burton
Buzz
BxB Skis And Snowboards
Canon Snowboards
Capital Custom Skis
Carpani Skis
Carpathian Ski Company
Carradan Skis
CarvingRoller Ski-Skates
Chiemsee Skis and Clothing
Choc Skis and Snowboards
Circle Skis
Claw Skis
Clone ind
CO.H.EN 
Coda Boards
Colier Composites
Conte Skis
Core Skis
COREUPT
Crazy Creek / Intersport
Crown
Cursor Skis
Dahu Shaper
DC
Decosse Custom Skis
Defi Skis
Differences Skis
Donek Skis
Down
DP Skis
Drake
Drakeboinay custom skis
Duel Skis
Duotone
Dupraz Snowboards
DURET
Dyad Skis
DYNAFIT
DYNAMIC
DYNASTAR
Eckhard Skis & Snowboards
Edelholz Skis
Edelwiser
ELAN
Elan snowboards
Ellison Skis
Eloura Blacksmith Skis
Enverski Skis
Epic Planks
EPIK
Erbacher Skis
Evolution Skis
Explosivski
EXTREM
F2
FACTION
FatMonoBoards
Fat-Ypus Skis
Ferrari Skis
Fida Sports
Fimbul Skis
Find
FISCHER
Five Axis
Flo Skis
Flow
Folsom Custom Skis
Force Industries
Fork Tree Skis 
Fortitude skis
Forum
Furutr&Skis
G3 (Genuine Guide Gear) Skis
Gafski Skis
Gaspo / GPO Skis
Gentem Stick Snowboards
Germina
Gneiss Skis
Gnu
Goode
Goodha Skis
Grace Skis
Groove Skis
Grown Skis
G-Vision Skis and Snowboards
H20G Skis
Hagan
Hakkoda Skis and Snowboards
HAMMER
Happy Monkey Snowboards
HART Europe
HART ski
HEAD
Head snowboards
Heelside
Heidi Skis
Hendryx Skis
High Society
Hot
ICELANTIC 
IDoneSki Skis
Igneous Skis
Indigo / Bogner Skis
Iridium Sports
Jagaball Skis
Jeenyus
J-Kobo Skis
K2
K2 snowboards
Karhu
Kastelaar Skis
KASTLE Kästle
Kazama
KEI-Ski Garage
Kemper
Kessler Skis
Kessler1 Snowboards
Kingswood Skis
Klint
KNEISSL
KORIGIN
La Sportiva Skis 
Lacroix
Lacroix/Lagriffe Skis (U.S.)
Lamar
Leaf
LIB TECHNOLGIES
LIBERTY 
Lightningboards Skis
LINE
Logic Snowboards
Lokomotiv Skis
Lorch Skis and Snowboards
LTB Snowboards
LTD / Limited
Lusti Skis
Mac Gregor
Madshus
Majesty
Makboard Snowboards
Masurao Skis
Matrix
Maxel Skis
Merelli
Mizuno
Mladost
MOMENT 
Montana Ski Company 
Morpho Skis
Morrow
Mountain Wave Skis
MOVEMENT
Mpride Swkal Boards
Nautilus
Navaski Skis
Never Summer Industries
Nidecker
NINTHWARD
Nitro
Nobile Sp.z.o.o.
NoCopy Skis
NORDICA
Northfork Snowboards
Obsidian Skis
Odyssey Skis
Ogasaka Skis
Oldenburg Snowboards
OLIN SKI > K2 license
ON3P Skis (Thirteenth and Proctor)
Option
Original Sin / Dynastar
Orion Skis
Otnes Skis
Oxygen
Pale
Palmer Skis and Snowboards
Peak Performance Skis
Phantom Skis
Phenix
Pilz (Dynasprint)
Pirin
Playmaker Skis and Snowboards
Plywood Freeride Industries
PMGear Skis (Bro and Lhasa Pows)
Pogo Skis and Snowboards
Pollux Skis
Polsport
POWDER EQUIPMENT
Powder Flower Skis and Snowboards
PowderNorth Skis
Prajeckt Skis
Praxis Skis
PRIOR
Prophet Snowboards
Pure Skis
Quechua Skis & Snowboards
Rabbit On The Roof Skis
Raccoon Skis
Rad Air 
Radical Skis & Snowboards
Ramp
RaxSki
ReISM Skis
Revel 8 SkiBoards
Revolution Snowboards
Ride
RIDE DOCTOR
Ridea Skis
RipnWud Skis
Rocky Mountain Underground
Rome
Romp
ROSSIGNOL
Rossignol snowboards
ROXY
Royal Chamonix
RSV
RTC Carving Skis
SALOMON
Salomon snowboards
Santa Cruz
SCC Skis
Schaerhorn Skis
Schuetz Skis and Snowboards
SCOTT 
ScottyBob Skis
Seneca Boards
Si-CORE d.o.o.
Sigi Grabner Snowboards
Silvretta Skis
Sims
Ski Bois Tardy
SKI TRAB
SkiBuilders.com
Skilogik Skis
Slant Skis
Sneva Skis and Snowboards
SnowRider Skis
SnowShark Monoskis
Sochi Skis
Spalding
Speciale Skis
Speedster Skis
Spoilt Skis
Sporten Skis
Spruce Mountain Skiboards
Steepwater Snowboards
Sterling Skis
STOCKLI ö
Stone Island Skis
Storm Skis
Stradivarius
Strictly
Styibwe Skis
Summit Skiboards
SURFACE
Surf-Rodz Snowboards
Swallow Skis / ZUMA / Cosmic surf
Swell Panik
Switch Skis
Swoard Snowboards
T-Consult
Tech 9 / Technine
TecnoPro / InterSport
Tegsnas Skis
Teleboard USA
Tessier Seated Skis
The Ski
Titicaca Skis And Snowboards
Traam Skis
Transonic Skis and MonoSkis
Treski (Ronning) Skis ö
Tua Skis
Ullr Skis
UniC Skis & Snowboards
UNIQ
Unity Skis and Snowboards
Vandel Skis
Vasa
Vectorglide Skis and Snowboards
Vertical
VIICE Skis
Virus Skis and Snowboards
Vist
VOILE
VOLANT
Volkl snowboards
VOLKL Völkl
Voltage Ski & Snowboards
VR-Skis
Wagner Custom Skis
Wally Skis
Wed'ze Skis by Quechua
Westige Skis and Snowboards
White Cristal
WhiteDot Freeride Skis
Windlip Snowboards
WoodenSkis.com
Woox
World Industries
Worth Mountain Designs
ZAG
Zai 
Zion Snowboards
Zuizide (Suicide) Skis
Zweydingers Skis
 
FIS Alpine World Ski Cup Bansko 2009 LIVE
BFSki SPONSORS
NOKIA Snowboard FIS World Cup Big Air Sofia 2007

 . bg ski news
24 March 2012 - 16:10
Алберт Попов на 12 стотни от купа Пинокио и в гигантския слалом
Любов Гусева 5-та при момичетата старша възраст
Send this to a friend Printer friendly version

АЛПИЙСКИ СКИ. Само 0,12 сек лишиха талантливия български скиор Алберт Попов от купа „Пинокио” и в гигантския слалом. В петък състезателят на СК "Мотен" триумфира с лекота в слалома в Абетоне. Днес обаче бе победен от сребърния медалист от вчерашния слалом Антонио Витори (Италия) с общо време от двата манша 2.08.28 мин. На 2-ро място се нареди нашият алпиец с време 2.08.40 мин., а трети отново е Фабио Гщрайн (Австрия) с време 2.08.73 мин.


Алберт Попов (в средата) в компанията на Антонио Витори (отляво) и Фабио Гщрайн (отдясно) на почетната стълбичка за слалома за купа Пинокио 2012

Отлично в слалома се представи и Камен Златков, на който не му достигнаха само 78 стотни за да се качи на подиума и така той зае четвъртото място.

Трябва да отбележим и крайно забележителното представяне на българската млада скиорка Любов Гусева, която постигна 5-то място на гигантски слалом за купа "Пинокио" при момичетата старша възраст.Това дава надежда, че не всичко е загубено за бъдещето на българските състезателки по алпийски ски.

В комбинацията Алберт Попов взе и купата за най-добър спортист на световния форум. В отборното Балгария се класира на 5-то място, Франция на 4-то ,Харватска 3-то ,Австрия 2-ро и на първо домакините от Италия.


Алберт Попов с купата за най-добър спортист в комбинацията на "Пинокио" 2012

Независимо, че остана втори в гигантския слалом днес ,14-годишният Алберт постигна тази година най-доброто си представяне за купа „Пинокио”. Общо до момента Попов има спечелени в престижното състезание, събиращо най-добрите деца от цял свят, 2 титли на слалом, една на гигантски слалом и едно сребро на гигантски слалом.

по материал на БФСки
24 март 2012 г.

30 Pinocchio Sugli Sci
Abetone 2012

GIANT SLALOM
OFFICIAL RESULTS
CHILDREN II MALE

JURY TECHNICAL DATA
TD FIS A. GUIDI ITA COURSE NAME STADIO DA SLALOM
REFEREE B. VAILLANT FRA START 1585 m
FINISH 1335 m
CHIEF OF RACE H. AIGNER ITA VERTICAL DROP 250 m
FIS HOMOLOG. N° 9860/12/10
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER R. MUZZARELLI ITA P. EGGER AUT
FORERUNNERS - A - C. PILNA' CZE - A - C. PILNA' CZE
- B - A. POPOVA BUL - B - A. POPOVA BUL
- C - L. PONTICELLI ITA - C - L. PONTICELLI ITA
- D - M. FROSALI ITA - D - M. FROSALI ITA
NUMBER OF GATES 42 38
START TIME 8.15 12.15
WEATHER:SUNNY SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 8°C F: 9°C
F= 870
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS
CHILDREN II MALE

1 182 VITTORI Antonio 1997 ITA 1'01.26 1'07.02 2'08.28
2 160 POPOV Albert 1997 BUL 1'01.54 1'06.86 2'08.40
3 220 GSTREIN Fabio 1997 AUT 1'01.70 1'07.03 2'08.73
4 203 ZLATKOV Kamen 1997 BUL 1'02.10 1'07.41 2'09.51
5 204 BLENGINI Alberto 1997 ITA 1'02.14 1'07.68 2'09.82
6 179 KRSMANOVIC Luka 1997 CRO 1'02.60 1'08.33 2'10.93
7 184 SPIECKER Florian 1998 AUT 1'02.21 1'08.89 2'11.10
8 234 VIETTI Federico * 1997 ITA 1'02.92 1'08.26 2'11.18
9 233 ZUCCARINI Giulio * 1997 ITA 1'03.11 1'08.54 2'11.65
10 235 PADELLO Paolo * 1997 ITA 1'03.36 1'08.38 2'11.74
11 226 SCAGLIONI Giacomo 1997 ITA 1'02.59 1'09.73 2'12.32
12 180 FOREJTEK Filip 1997 CZE 1'02.80 1'09.55 2'12.35
13 172 SCOTT Alec 1997 AUS 1'03.22 1'09.41 2'12.63
14 207 KERBER Maximilian 1997 AUT 1'03.48 1'09.48 2'12.96
15 193 CERVINKA Adam 1997 CZE 1'03.73 1'09.42 2'13.15
16 214 ZABYSTRAN Jan 1998 CZE 1'04.16 1'09.25 2'13.41
17 173 LOKMIC Emir 1997 BIH 1'04.69 1'09.53 2'14.22
18 166 OVCHINNIKOV Artem 1997 RUS 1'04.27 1'09.98 2'14.25
19 195 VUKELIC William 1998 CRO 1'04.92 1'09.81 2'14.73
20 197 LACEN Rok 1997 SLO 1'04.38 1'10.64 2'15.02
21 161 MARTI Robert 1998 AND 1'04.04 1'11.37 2'15.41
22 163 MAROVT Tijan 1998 SLO 1'04.56 1'11.35 2'15.91
23 227 KASTORY Wadyslaw 1998 POL 1'06.04 1'10.26 2'16.30
209 ALIC Hidajet 1997 BIH 1'06.14 1'10.16 2'16.30
25 223 HAAS Spike 1997 NED 1'06.45 1'09.94 2'16.39
26 198 FARRE Josep Maria 1998 AND 1'05.44 1'10.98 2'16.42
27 212 KALAN Peter 1997 SLO 1'06.05 1'10.48 2'16.53
28 170 LASTIK Alex 1997 SVK 1'05.38 1'11.46 2'16.84
29 190 KATRENIC Henrich 1998 SVK 1'05.69 1'11.36 2'17.05
30 186 KATO Yu 1997 JPN 1'05.90 1'12.20 2'18.10
31 191 NAGY Bence 1998 HUN 1'06.07 1'12.13 2'18.20
32 189 HOEK Matthijs 1997 NED 1'06.17 1'12.37 2'18.54
33 205 HANDOLIN Juho 1997 FIN 1'06.44 1'12.47 2'18.91
34 181 BENEDEK Patrik 1997 HUN 1'06.43 1'12.99 2'19.42
35 165 COJANU Thomas Andrei 1997 RUM 1'06.97 1'12.69 2'19.66
36 218 KUHAJDIK Matej 1997 SVK 1'06.59 1'13.32 2'19.91
37 200 ZOLCIK Mikolaj 1998 POL 1'06.34 1'14.12 2'20.46
38 194 KICK Euan 1997 GBR 1'07.38 1'13.31 2'20.69
39 169 MIDDLETON Fraser 1998 GBR 1'06.97 1'13.79 2'20.76
40 231 FELLOWS Jordan 1997 GBR 1'07.25 1'13.62 2'20.87
41 187 OPMANIS Elvis 1997 LAT 1'06.98 1'14.12 2'21.10
42 228 VEITCH Lachlan 1998 GBR 1'07.32 1'13.97 2'21.29
43 178 SCHAAF Djordy 1998 NED 1'09.99 1'12.74 2'22.73
44 217 BALOGH Martin 1998 HUN 1'08.62 1'14.91 2'23.53
45 168 BANKOVIC Marko 1998 SRB 1'08.15 1'15.49 2'23.64
46 224 FRATILA George Eduard 1997 RUM 1'10.27 1'14.75 2'25.02
47 167 APOLA Wiktor 1998 POL 1'07.00 1'18.34 2'25.34
48 192 COSTEA Bogdan 1997 RUM 1'09.68 1'15.78 2'25.46
49 177 CHERTIN Danjil 1997 BLR 1'09.55 1'16.74 2'26.29
50 230 LOKMIC Kaid 1997 BIH 1'09.70 1'17.19 2'26.89
199 GRAMMENOS Petros 1997 GRE 1'09.44 1'17.45 2'26.89
52 176 MARIOTTI Alessandro 1998 RSM 1'10.12 1'17.21 2'27.33
53 225 KOVBASNYUK Taras 1997 UKR 1'10.52 1'18.36 2'28.88
54 171 MINEVYCH Oleksii 1997 UKR 1'12.60 1'16.67 2'29.27
55 162 VALTADOROS Dimitrios 1997 GRE 1'10.61 1'18.97 2'29.58
56 229 BLUMINS Dans 1997 LAT 1'10.61 1'20.11 2'30.72
57 211 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 1'11.11 1'19.65 2'30.76
58 221 PAPAPANAGIOTOU Panagiotis 1998 GRE 1'12.62 1'18.21 2'30.83
59 175 BEHLOK Allen 1998 LIB 1'11.49 1'20.17 2'31.66
60 183 CERVINO Jean Marie 1997 LUX 1'12.44 1'20.25 2'32.69
61 219 CHERTIN Uladislau 1998 BLR 1'11.00 1'21.82 2'32.82
62 210 ZINA Jeffry 1998 LIB 1'12.79 1'20.25 2'33.04
63 202 JEVREMOVIC Raso 1998 SRB 1'12.72 1'20.49 2'33.21
64 196 CHERKASKYY Taras 1997 UKR 1'13.48 1'20.58 2'34.06
65 174 STAUFFER Franck 1997 MON 1'12.91 1'24.32 2'37.23
66 215 TAREK Cyril Mahmoud 1997 LIB 1'12.14 1'27.98 2'40.12
67 185 ALWYN Kanwar 1997 IND 1'18.06 1'24.59 2'42.65
68 201 PARAS Thakur 1998 IND 1'24.46 1'34.87 2'59.33
69 222 SANJEEV Thakur 1998 IND 1'33.16 1'40.58 3'13.74
DID NOT START 1st RUN 0
DID NOT FINISH 1st RUN 3
164 PIIRAINEN Joona 1998 FIN
208 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT
232 TEREBA Kovacs Mate 1997 HUN
DISQUALIFIED 1st RUN 1
216 DOSEV Nikola 1997 BUL
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 3
188 RYABITZA Konstantin 1997 RUS
206 YANAGI Eito 1997 JPN
213 OVCHINNIKOV Alexey 1997 RUS
DISQUALIFIED 2nd RUN 0

GIANT SLALOM
OFFICIAL RESULTS
CHILDREN II FEMALE

JURY TECHNICAL DATA
TD FIS A. GUIDI ITA COURSE NAME STADIO DA SLALOM
REFEREE B. VAILLANT FRA START 1585 m
FINISH 1335 m
CHIEF OF RACE H. AIGNER ITA VERTICAL DROP 250 m
FIS HOMOLOG. N° 9860/12/10
1st RUN 2nd RUN
COURSE SETTER R. MUZZARELLI ITA P. EGGER AUT
FORERUNNERS - A - C. PILNA' CZE - A - C. PILNA' CZE
- B - A. POPOVA BUL - B - A. POPOVA BUL
- C - L. PONTICELLI ITA - C - L. PONTICELLI ITA
- D - M. FROSALI ITA - D - M. FROSALI ITA
NUMBER OF GATES 42 38
START TIME 8.15 12.15
WEATHER:SUNNY SNOW: CHEMICAL TEMPERATURE S: 8°C F: 9°C
F= 870
PL PLAS CODE COMPETITOR 1stRUN 2ndRUN FINAL POINTS TAB
NUM NUMBER SURNAME + NAME NAT TIME TIME TIME RACE POINTS

CHILDREN II FEMALE

1 64 LIENSBERGER Katharina 1997 AUT 1'05.18 1'08.85 2'14.03
2 68 PIROVANO Laura 1997 ITA 1'04.25 1'09.87 2'14.12
3 91 SMALDORE Petra 1997 ITA 1'05.44 1'09.27 2'14.71
4 100 PIZZATO Sofia * 1998 ITA 1'06.54 1'09.26 2'15.80
5 69 GUSEVA Liubov 1997 BUL 1'06.05 1'10.39 2'16.44
6 75 PILNA Kristyna 1997 CZE 1'06.66 1'10.37 2'17.03
7 58 BORCHART Boxie 1997 NED 1'06.17 1'11.02 2'17.19
8 90 CAVADA Santina 1997 AUT 1'07.39 1'09.81 2'17.20
9 101 FIORANO Jacqueline * 1998 ITA 1'07.42 1'09.82 2'17.24
10 80 RAZZINGER Anita 1997 SLO 1'07.60 1'10.30 2'17.90
11 83 RATZ Katharina 1998 AUT 1'07.56 1'10.65 2'18.21
12 70 JURKOVIC Zaklina 1997 SLO 1'07.65 1'10.79 2'18.44
13 65 MERDANOVIC Sejla 1997 BIH 1'07.75 1'10.70 2'18.45
14 62 DUDOVA Janxa Jana 1997 SVK 1'08.28 1'11.19 2'19.47
15 57 POPOVIC Leona 1997 CRO 1'07.93 1'11.76 2'19.69
16 71 TOIVLAINEN Julia 1998 FIN 1'08.32 1'11.41 2'19.73
17 79 WESSELS Jennifer 1997 NED 1'08.58 1'11.64 2'20.22
18 87 BONIATTI Kristina 1997 CZE 1'09.02 1'11.57 2'20.59
19 61 SIKORA Justyna 1998 POL 1'08.98 1'12.10 2'21.08
20 73 REID Elisabeth 1998 NZE 1'08.93 1'12.38 2'21.31
21 93 RYDLOVA Lucie 1997 CZE 1'09.08 1'12.43 2'21.51
22 63 WADA Natsuki 1997 JPN 1'09.58 1'12.42 2'22.00
23 66 CLISSOLD Honor 1997 GBR 1'09.80 1'12.26 2'22.06
24 86 SUNAGA Sayano 1997 JPN 1'10.11 1'13.04 2'23.15
25 60 FRATILA Lavinia Joana 1997 RUM 1'09.61 1'14.06 2'23.67
26 52 RIBO Marta 1998 AND 1'10.06 1'13.68 2'23.74
27 81 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 1'11.06 1'13.01 2'24.07
28 97 AGAFONOVA Daria 1997 RUS 1'10.78 1'14.55 2'25.33
29 77 HORVATHOVA Tatiana 1997 SVK 1'11.72 1'14.50 2'26.22
30 98 HREHOROVA Natalia 1997 SVK 1'11.35 1'14.98 2'26.33
31 59 ZVINE Madara 1997 LAT 1'11.74 1'15.49 2'27.23
32 78 NAVROTSKA Anastasiya 1997 UKR 1'12.85 1'16.66 2'29.51
33 74 CERDAN Ines 1997 MON 1'12.87 1'16.85 2'29.72
34 55 KUSEN Iaryna 1997 UKR 1'13.97 1'16.42 2'30.39
35 67 MILASHEUSKAYA Kseniya 1997 BLR 1'13.34 1'17.47 2'30.81
36 89 GKIOUSMI Sarra 1997 GRE 1'12.79 1'18.47 2'31.26
37 94 MANTSIOU Anastasia 1998 GRE 1'13.36 1'18.28 2'31.64
38 72 EIGLER Patricia 1998 HUN 1'14.53 1'17.46 2'31.99
39 53 DIMITRIADOU Soultana 1997 GRE 1'15.57 1'17.65 2'33.22
40 92 SATO Miku 1998 JPN 1'15.19 1'19.12 2'34.31
41 54 KAYROUZ Mery 1997 LIB 1'19.12 1'25.79 2'44.91
42 76 SANDHYA 1998 IND 1'40.11 1'29.83 3'09.94
DID NOT START 1st RUN 1
84 BINDER Timea 1997 RUM
DID NOT FINISH 1st RUN 2
56 UGLICHEVA Elena 1997 RUS
95 HABJAN Lejla 1998 SLO
DISQUALIFIED 1st RUN 0
DID NOT START 2nd RUN 0
DID NOT FINISH 2nd RUN 5
82 JENKIS Megan 1998 GBR
85 YURIKOVA Elena 1997 RUS
88 BARBAGELATA Beatrice 1997 ITA
96 SAASE Livvy 1997 NED
99 RIZZI Angelica * 1998 ITA
DISQUALIFIED 2nd RUN 0


 
Send this to a friend Printer friendly version  

Next:
Отборът на Паничище от Сапарева баня убедително спечели купа Витоша – 25 March 2012 - 08:40
Алберт Попов с купа Пинокио и в комбинацията – 25 March 2012 - 17:02
Sofia households consecutive meeting with representatives of the Austrian tourism industry – 28 March 2012 - 17:32
Самоковец с титлата по ски крос – 01 April 2012 - 11:56
Успехи на Антония Григорова-Бургова и Веселин Цинзов на състезания в Европа – 02 April 2012 - 11:20

Previous:
Алберт Попов спечели и купа Пинокио – 23 March 2012 - 14:45
Държавно първенство по ски алпийски дисциплини за деца в Чепеларе – 22 March 2012 - 11:34
Pamporovo Freestyle Open 2012 – 18 March 2012 - 19:54
Алберт Попов триумфира за купа Чамкория – 15 March 2012 - 20:38
Никола се разписа 18-ти на GS-а в Петцен – 15 March 2012 - 10:48

Powered by [xt] , PHP & MySQL

SKI.BG PHOTO GALLERY
FIS Live Timing
ispo BrandNew Awards
 ski poll
Which winter sport did you try and practice?
Alpine ski
Ski touring
Backcountry ski
Telemark ski
Cross-country ski
Ski jumping
Snowboard
Freestyle ski
Freestyle snowboard
Freeride ski
Freeride snowboard
Snowshoeing
Sledding
Hiking/Trekking
SPA
I do not sport
Other


View results
 Categories
. bg board sport news
. bg ski news
. bg snowboard news
. ispo.com
. news BFSki
. OUTDOOR world
. ski analyses
. ski equipment review
. ski history
. ski messages
. ski racing tips
. ski travel
. sport
. world board sport news
. world ski news
. world snowboard news
TAG HEUER timing systems
 Last news
Алпийците проведоха първия си подготвителен лагер в Боровец. bg board sport news
Открита е предпремиерата на ФОТОИЗЛОЖБА "SURF SPOT BURGAS". bg board sport news
Black sea Kite Cup 2018. bg board sport news
World Snow Day 2019: The achievements were exceptional!. bg ski news
WORLD SKI TEST 2019/2020 Bad Kleinkirchheim. bg ski news
WorldSkitest 2019/2020 comes to its worthy end. bg ski news
World Ski Тest 2019/2020 day 2. bg ski news
WST2019 Fashion Show: an indispensable highlight of the World Ski Test. bg ski news
World Ski Test 2019/2020 begins in Bad Kleinkirchheim. bg ski news
Конгресът на Интерски в Пампорово завърши със зрелищен спектакъл. bg ski news
МАРИЯ КИРКОВА И ПРИЯТЕЛИ. bg ski news
Шоу спектакъл откри Интерски конгрес 2019 в Пампорово. bg ski news
Vladimir Iliev of Bulgaria won IBU WCH Silver in Snowy, Windy 20K Individual. bg ski news
Най-добрите ски инструктори от цял свят идват на Интерски конгреса в Пампорово. bg ski news
Henrik Kristoffersen wins Bansko giant slalom. bg ski news
The Super-G in Bansko had to be cancelled. bg ski news
Alexis Pinturault equals the French record in Bansko. bg ski news
Йоан Тодоров се класира за GS за световната титла в Оре. bg ski news
Радослав Янков победи световния шампион на финала във Винтерберг. bg snowboard news
Радо Янков отново в топ 8 на Световното първенство. bg snowboard news
Радо Янков с 200 точки в Бад Гащейн. bg snowboard news
OutDoor by ISPO: the new outdoor movement. ispo.com
OutDoor by ISPO focuses on retailers. ispo.com
ISPO Award OutDoor Edition: New quality seal for outdoor products. ispo.com
ISPO Munich points the industry toward the future. ispo.com
Facts, trends and information about ISPO Munich 2019. ispo.com
БФСки закри официално сезон 2018/2019. news BFSki
Рекордните 26 държави ще участват в Световната купа в Банско. news BFSki
Президентът на на БФСки: През 2021 г. Банско приема Световно п-во по ски за юноши и девойки. news BFSki
2 дни до старта на 36-тата "Обиколка на Витоша 100км". OUTDOOR world
VERBIER E-BIKE FESTIVAL: The World`s biggest 100% E-Bike Event. OUTDOOR world
Pirin Ultra SkyRace in Bansko. OUTDOOR world
Kids and Climbing: A Step Up In Life. ski analyses
Local skiing in Lebanon just needs a little push to go pro. ski analyses
Great progress towards applying air bag technology to ski racing. ski equipment review
On May 8, 1978 Messner and Habeler became first to climb Mount Everest without supplemental oxygen. ski history
Happy Birthday SKI.BG !. ski messages
SKI WAXES: SCIENCE AND TECHNOLOGY, PART 1. ski racing tips
Train cross-country skiing with Jan Ottosson, four-time Vasaloppet winner. ski racing tips
Summer activities for all in the Austrian Tirol. ski travel
Mountain summer in the Snow Space Salzburg. ski travel
На ски в Алпите на един автобус разстояние. ski travel
Tour De France And Cycling Are The Best Spectator Sports - For Active Participants. sport
Tour de France glory for Geraint Thomas in Paris. sport
Aleksandra Nacheva (BUL) jumps to triple jump gold at the IAAF World U20 Championships Tampere 2018. sport
IOC approves five new sports for Olympic Games Tokyo 2020. world board sport news
Istanbul to host first-ever Big Air World Cup for men and ladies. world board sport news
Jordy Smith wins The Hurley Pro at Trestles. world board sport news
Save Thamburudhoo - nobody owns the ocean!. world board sport news
ORACLE TEAM USA stages massive comeback to win 34th America’s Cup. world board sport news
FROM LIVIGNO TO LEVI: VISMA SKI CLASSICS SEASON X CALENDAR. world ski news
LA VENOSTA, A BRAND NEW RACE ENTERS SEASON X CALENDAR. world ski news
World`s First Electric Snowcat: PistenBully 100 E. world ski news
Lindsey Vonn to appear in Sports Illustrated Swimsuit Issue for a third time. world ski news
XXII Trofeo Mezzalama. world ski news
Audi Nines presented by Falken 2019. world ski news
World Snow Day 2020 Confirmed. world ski news
VISMA SKI CLASSICS SEASON IX BROKE RECORDS IN ALL FRONTS. world ski news
Visma Ski Classics launch Challengers. world ski news
VISMA SKI CLASSICS: The Bib competition winners of season IX. world ski news
Sadowski Synnott and Corning win slopestyle golds in weather-shortened Utah 2019 event. world snowboard news
Jacobellis and Bolton with big SBX wins in Feldberg. world snowboard news
Chloe Kim and Scotty James Utah 2019 halfpipe world champions. world snowboard news
 
XXIII Olympic Winter Games PyeongChang 2018
XXIII Olympic
Winter Games
PyeongChang 2018!
XXII Olympic Winter Games Sochi 2014
XXII Olympic
Winter Games
Sochi 2014!
XXI Olympic Winter Games, Vancouver 2010
XXI Olympic
Winter Games
Vancouver 2010 !
XX Olympic Winter Games, Torino 2006
XX Olympic
Winter Games !
XIX Olympic Winter Games, Salt Lake 2002
XIX Olympic
Winter Games !
 
 
 
© 2002-2019, SKI.BG > www.ski.bg > www.skibg.com > SKI.BG > SKI in Bulgaria > Алберт Попов на 12 стотни от купа Пинокио и в гигантския слалом > The SKIING web Portal! All rights reserved. Всички права запазени. Terms & Conditions - Условия за ползване. Powered by [xt]. top